התלבטות לגבי קניית קטנוע חדש+ מה עושים נגד גנבות?

crazymass

New member
התלבטות לגבי קניית קטנוע חדש+ מה עושים נגד גנבות?

שלום חברים, אני בתהליך של חיפוש לקטנוע חדש.

אני כבר כמעט ארבע שנים עם JOYMAX 250 שנת 2010. סך הכל די מבסוט ממנו. אבל קצת חסר לי ספורטיביות ובא לי להתחדש.

כנראה שאלך על XMAX 250 או שוב JOMAX250 חדשים.

האם יש פה מישהו שרכב תקופה על שני הכלים? האם האקס מקס מצדיק עוד 5000 שקל? אשמח להמלצה על מה כדאי ללכת.

בנסיעת מבחן על האקס מקס הרגשתי שהוא הרבה יותר ספורטיבי ו"כיפי" לרכיבה.

בלי קשר לאיזה מהכלים החדשים אבחר,

אשמח לשמוע מה הטריקים והטיפים הכי טובים נגד גניבות.

את הג'וי מקס שלי ניסו לגנוב פעם מחוף הים, למזלי האזעקה עבדה, רצתי אליו בטירוף והגנבים בדיוק ברחו וראיתי שהכנף הצדדית מפורקת.

אני מאז עם טראומה ומפני שמדובר עכשיו על כלי בסביבות ה-30+ אלף שקל אני רוצה לעשות את המקסימום נגד גניבות.

ביטוח מקיף זה ארגזים של כסף ומוריד את החשק להתקדם לכלי חדש ויקר יותר.

כמה שאלות:
1. האם נראה לכם שווה לעשות ביטוח מקיף לפחות בשנה שנתיים ראשונות?

2. האם אתם מכירים מנעול שמאוד קשה לחתוך אותו? שמעתי על הקריפטונייט שמשתמשים בו לאופניים הרבה. ( אומרים שצריך חצי שעה עם דיסק לחתוך אותו, נשמע לי קצת מוגזם. מישהו ממליץ על דגם ספציפי שלו?

3. איך הייתם ממליצים לקשור\למגן כלי חדש ומנצנץ כזה ברחובות תל אביב? ( בלילה אני חונה בחנייה סגורה של בניין )

אני חשבתי על אזעקה, מנעול קריפטונייט שישמש כמנעול דיסק, כלומר ינעל את הגלגל + נעילת הכלי לעץ או עמוד כלשהו ( נגד העמסה לטנדרים ) עם מנעול שרשרת( אשמח גם להמלצה למנעול שרשרת אכזרי ).

אני מעדיף להוציא 1000 שקל על מנעולים פעם אחת מאשר 3000 שקל כל שנה על מקיף...

תודה רבה על כל עצה ועזרה!

פרארי1

New member
הג'וימקס החדש מצויין

לטעמי, ה-XMAX לא מצדיק את ההפרש, אבל לפעמים בא לגוון וזה גם עניין של טעם אישי.
&nbsp
מומלץ תמיד לקשור לעצם נייח עם שרשרת רצינית, לפחות 12 מ"מ, יש גם 14 אבל הן כבדות למדי.
לדעתי כדאי להתרגל לכסות, סיפור של לא יותר מדקה לשים ולהסיר ומרחיק את הכלי מעיני החומדים אותו.
מקיף זו הדרך הכי יעילה לישון טוב, אבל זה סיפור לא זול, עניין של יכולת כלכלית ורצון להוציא את הסכום.

למעלה