ביטול חניית דו"ג באוניברסיטת חיפה

אם פי 3

New member
ביטול חניית דו"ג באוניברסיטת חיפה

עד השבוע, תמיד נתתי את אוניברסיטת חיפה כדוגמה למקום ידידותי לדו"ג - מאשרים כניסה גם בלי אישור מיוחד (בשונה ממכוניות), חניה מסודרת, מקורה, עם מוט מעוגן לבטון לקשירה, שלט ברור ושיפוע לעליה אליה, ואפילו מקטע דרך שמוגדר כ"אין כניסה פרט לאוטובוסים, נכים ואופנועים".

השבוע, במפתיע, בוטלה החניה ב"שדרת החנויות", המוט והשלט נעלמו והקטנועים (בלבד... ) נשלחו לחניה מרוחקת.

בירור עם האחראי העלה שמדובר על שינוי קבוע, אבל ששוקלים להחזיר את החניה ברחבה שליד הכניסה לבנק הפועלים.

אם יש כאן רוכבים שמשתמשים לעיתים בחניה הזו, אני ממליצה לפנות לאחראי החניה בבטחון, ולהביע את הצורך. אולי אפילו יש צורך להתאגד...

xfwind

New member

אם פי 3

New member
אגב - נכון לרגע זה

חונים שם דו"גים.
לא נראה לי שיש נגדם סנקציות. אבל - אולי עוד לא התחילו (בפתקים שמפוזרים כתוב "בימים הקרובים תבוטל..."), ואולי זה סתם בין פקחים...
לאור העובדה שמכוניות שחונות בלי אישור וכו' הם מסנדלים, אני לא לוקחת סיכון ומצאתי לי חניה אחרת (אבל זה פתרון אישי, ולא כל כך מוצלח).

אם פי 3

New member
לא יודעת

לאור העובדה שלאחרונה האיזור עבר שיפוץ, והוסיפו גם אדניות גדולות (שמפריעות לתנועה... גם של הולכי הרגל וגם של הקטנועים, (ובינתיים הן ריקות כך שגם לא מוסיפות יופי), יש לי הרגשה שפשוט מישהו החליט שזה לא מספיק אסתטי.
&nbsp

למעלה