סוף סוף! יש מתקן לטלפון...

Ofericko

New member
סוף סוף! יש מתקן לטלפון...

במשך זמן מה ניסיתי למצוא פתרון לאחיזת הטלפון בקטנוע. מאחר ומדובר ב-Xevo אין לו "מוטות" אליהם אפשר לחבוק את המתקונים הרגילים.
הומלץ לי כאן לא מזמן על המתקן של RAM אבל לא מצאתי אותו באיזור הצפון ואני מגיע לאיזור המרכז אחת לכמה שנים בדר"כ......
ובכן, אתמול נשלחתי לכנס מטעם העבודה.... בתל אביב. הגעתי לעיר בבוקר כמו תייר באמצעות רכבת ישראל והלכתי רגלית מתחנת השלום עד לאיזור הדולפינריום. היה תענוג. הרבה זמן לא צעדתי ככה. התרשמתי מהכמות האדירה של דוגי"ם בכבישים. נדמה היה לי שראיתי המון סאניאנגים, בעיקר ג'ויריידים וג'וימקסים. גם קימקואים ראיתי לא מעט ודי הופתעתי מהכמות הדי נמוכה של Xevoאים שראיתי. אבל זו סתם התרשמות של צעידה אקראית. למרות התענוג שבצעידה, חשבתי שיהיה מאד נוח אם בנוסף לתלאופן יציבו גם תל-נוע (השכרת קטנועים) באותו אופן, או לפחות אופניים חשמליות.
בתום הכנס צעדתי שוב מהטיילת הפעם לכיוון מדינת שוקן רבתי. אחח גן עדן לדוגיסטים. בדרך לכלבוטקס עצרתי להתרשם בצורתו היפה של ה- Daystar 250 של דיאלים. יפה מאד אבל לא נראה לי נוח במיוחד.
בכלבוטקס רכשתי את המתקן הנ"ל שאכן מתיישב לי כמו כפפה בצידו השמאלי של הפלסטיק המרכזי, מימין לידית השמאלית. חזק, יציב ונוח מאד.
תודה רבה לערן מכלבוטקס על השירות המצויין ותודה רבה לבחורצ'יק השני שאת שמו אני לא יודע שהסתבך לא מעט בלהסביר לי איך הכי קצר להגיע חזרה לתחנת הרכבת....

ועכשיו שאלה קטנה:
האם מותר עפ"י חוק לרכב עם אוזניות חוטיות באוזניים או שהפתרון היחיד שלי זה אוזניית BT שמורכבת על הקסדה ועולה הון תועפות?
תודה והמשך יום טוב!

gsxr77

New member
אום פשוטה במקום הפרפר תפתור את בעיית הגניבות המזדמנות

אם מישהו יבוא עם פלייאר אזי הנ"ל לא אקטואלי. אך הסיכוי לכך נמוך מאוד, במיוחד כשמשאירים את המתקן למס' דקות על האופנוע.

נירו87

New member
המתקן והאופנוע

אני חייב להגיד שהמתקן נראה ממש יעיל ונוח ואני חושב לקנות לעצמי גם אחד.
מישהו מכיר איפה אני יכול להשיג כזה באיזור הצפון ?? איזור חיפה קריות כזה...
בנוגע לאופנועים...אני לא נוג להתרשם ממצורתם באופן מיוחד אבל אני חייב להסכים איתך במקרה של הדייסטאר- באמת עיצוב מיוחד.
בנוגע לנוחות נסיעה אני חושב שאיאלץ להתפתות בקרוב מאוד ולבדוק את זה בעצמי :)

למעלה