סיטואציה מכעיסה ופוגעת

ס א מ ר ה

New member
סיטואציה מכעיסה ופוגעת

סיפור שהיה כך היה.... ביום חמישי בערב קיבלתי שיחת טלפון מצלם אופנה ומפיק פרסומות מת"א שאת שמו לא אחשוף. אותו צלם אופנה אמר כי הוא מצא אותי דרך מדריך בידור ובמה ואמר כי הוא מצלם פרסומת חדשה לשוקו יוטבתה והוא מחפש רקדנית בטן שתופיע בפרסומת. הואהסביר ואמר כי מדובר בצילומים על חוף הים ובסטודיו סגור. בעבור הצילומים הובטחו לי 8,000 ש"ח עבור 12 שעות עבודה הפזורות על מספר ימים. עד פה הכל נשמע טוב ויפה, אולם בהמשך השיחה נשאלתי האם יש לי רקע בדוגמנות או בפרסומות מה שעורר את חשדי ואכן צדקתי. בהמשך השיחה נחשף ה"עוקץ".... לאחר הסברים נוספים על התשלום שאלתי אותו איזה קונפסט הם מחפשים והתשובה שקיבלתי פשוט עוררה בי כזה כעס, עלבון ותחושת בושה עבור כל רקדניות הבטן אשר מכבדות את עצמן. אותו צלם/מפיק אמר כי הריקוד לא יתבצע בתלבושת מסורתת של רקדנית בטן, אלא בבגד ים ביקני..... כאשר התפלאתי ונרתעתי הוא פשוט אמר "אההה.. אני מבין שאת ביישנית", בנסיון להסביר לו כי אני לא ביישנית וכי ההסתייגות שלי נובעת מכך שמה שהוא מציע פשוט משפיל ומערער את כבודן של כל רקדניות הבטן באשר הן, הוא פשוט אמר לי טוב אני בטוח שאמצא רקדנית אחרת. הדבר הכי מכעיס הוא שהוא אכן ימצא רקדנית אחרת שתסכים לרקוד בבגד-ים ותמשיך להוציא שם רע וזול לריקודי הבטן. נתקלתי כבר במספר רקדניות ,זולות" אשר גובות גם מחירים זולים מאוד עבור הופעות (גם הפסדתי מספר הופעות לרקדניות כאלו אשר הציעו את "שירותיהן" במחירים מגוחכים ונתנו הופעה בהתאם...) ורוקדות בצורה גסה, לא מקצועית חסרת כל פן של אמנות בריקוד שלהן. אולם המחשבה שפרסומת שכזו תשודר בערוץ 2, ערוץ נצפה מאוד ותציג את רקידוי הבטן בצורה שכזו פשוט גורמת לי לכעס ועלבון שלא ניתן לתאר... אני מרגישה חסרת אונים למול הסטיגמות ארוכות השנים. אני יודעת שקיימים דיונים רבים בפורום זה על נושאים כאלו אבל אני מרגשיה שאני חייבת לעשות משהו מלבד לדבר ולכן אני פונה לכל משתתפות הפורום ורקדניות הבטן בארץ ומפצירה בכן אל תמכרו את עצמכן ואת ריקודי הבטן בזול ואל תסכימו להשתתף בדברים מסוג זה. באשר לאותו צלם/מפיק רציתי להציע לו לקחת מחצית מהסכול, לפנות למתחם הבורסה ולמצוא שם "רקדנית" שתסכים לרקוד בעבור סכום נמוך בהרבה ואולי אפילו תסכים לוותר על בגד-הים שכן הוא יכול רק "להפריע" לריקוד ולזרימה של התנועות... הוא איננו מחפש רקדנית, הוא מחפש בחורה כוסית שתענטז על חוף הים בבגד-ים. הוא איננו מעוניין בטכניקה ושלמות של היקוד הוא רק מחפש ענטוז וכמעט כל אחת יודעת לענטז.... אני רואה בריקוד כמשהו טהור, יפה, חושני וממלא הערכה עצמית. אני משתדלת גם לבטא את זה בריקוד שלי ולרקוד בצורה עדינה ואומתנותית. אני מעריכה את ריקודי הבטן בשל תחושת השלמות והאהבה העצמית שהם העניקו לי ומקווה שכל רקדנית אחרת המתחילה את דרכה בעולם ההופעות וריקודי הבטן תחשוב טוב טוב כיצד היא רוצה להציג את עצמה בתחילת דרכה וכיצד היא רוצה להשפיע על הדימוי של רקדניות הבטן בהמשך. בקיצור אני אמשיך לרקוד רק במקומות שבהם אני מרגישה בנוח ובטוחה שהקהל יראה בריקוד שלי כאמנות ולא כבידור זול ואני מקווה ומאחלת לכולנו הרבה הצלחה סיפוק ואהבה.....

מוכרחה להפנות את תשומת ליבך

לכך שכניראה מדובר במישהו שמתחזה לאיש מקצוע. 12 שעות צילום לפרסומת לא מצולמת במשך מספר ימים, אלא ביום אחד, והאחרון שידבר איתך ויסגור איתך תנאים וכספים הוא הבמאי. בקיצור כניראה שהתקשר אליך מישהו עם דמיון מפותח מאוד (במקרה הטוב. במקרה הרע מדובר בסוטה חביב או לא חביב, שיש או אין לו כסף). בכל מקרה אין צורך להתבאס או להיעלב ממנו. מה שמזכיר לי שלפני כמה חודשים פנה אלי מישהו שהציג את עצמו כאב טרי ביותר, שמחפש רקדנית בטן לברית של בנו. סיפרתי לו על עצמי ועל ההופעה, הוא נתן לי את כל הפרטים הרלוונטיים (תאריך, מקום, שעה), ואף סגרנו על מחיר. פתאום הוא שואל אותי "סליחה... אם לא איכפת לך, זאת אולי שאלה קצת מביכה... הריקוד הזה הוא מיני? יש בו מיניות?" אני מרימה גבה אבל מסבירה בסבלנות את מה שהסברתי כאן אלפי פעמים: יש בו מיניות, אבל זה לא העיקר, העיקר זו השמחה והאהבה שמובעות בריקוד וכו' וכו'. אח"כ הוא שואל אותי "אכפת יהיה לך לרקוד ממש ברגע שבו המוהל חותך לבן שלי? אני פשוט חושב שאני אתעלף, ולא הייתי רוצה שישימו לב לזה." בשלב זה כבר הבנתי שיש לי עסק עם מישהו שהוא או פסיכופט במידה מסויימת, או סתם חמד לו לצון, אבל החלטתי להמשיך לשחק את המשחק. השיחה הסתיימה ואני התערבתי עם חבר שישב לידי בזמן השיחה שהסיפור של האיש הזה הומצא ממוחו הקודח. למחרת הבנאדם מתקשר ואומר תקשיבי, הבן שלי חולה בצהבת ואנחנו דוחים את הברית. אמרתי סבבה והתקשרתי שיכורת נצחון לחבר מההתערבות, אבל הוא עדיין לא השתכנע, ואמר שזה קורה במשפחות הכי טובות, צהבת, ושזה לא אומר כלום. אחרי יומיים נוספים מתקשר שוב ה"אב הטרי". אני שואלת מה שלום הבן שלך? והוא אומר "בסדר, תקשיבי אני רק התקשרתי לשאול מה שלומך" בשלב הזה כבר לא היה ספק. שיניתי לחלוטין את הטון מחביב לתקיף ביותר, ואמרתי לו שלא יעיז להתקשר אלי יותר. "אבל למה??" . אז שאלתי אותו ישירות: נולד לך ילד או לא??? והוא הודה שלא. אחרי משהו כמו חודש אני מדברת עם חברה רקדנית בטן, והיא מספרת לי שהתקשר אליה מישהו שנולד לו ילד ורוצה שהיא תרקוד ברגע שהמוהל חותך לו!!! מה אתן אומרות על זה? מדהים, לא? שתינו אמרנו שמה שמדהים זה שזה לא קורה י ו ת ר... באמת, זאת הפניה הפסיכית היחידה שהייתה לי, אז נראה לי שמצבנו לא כל כך רע בסך הכל... שבת שלום לכולם ולהתראות בשמחות
סיגל

dvd2000

New member
שלום סיגל פשוט מצער לשמוע על מקרים כאלה

לאן הגענו שסוטים מתקשרים ומטרידים אומנים פשוט בושה . אבל לפי סיפור שסיפרת האבא הזה נישמע מגוחך מהתחלה והסיפור שלו ניראה כמצוץ ולא מהאצבע : ) הרי לאבא של רך שנולד יהיה כאב קל בעצם שחותכים לבנו את חתיכת העורלה כי התינוק סובל מזה והאב לא ירצה שיפצחו בריקודים בתופים ובמחולות כשהעורלה ניחתכת . פשוט מזעזע הסיפור הזה היום צריך להיזהר ולנקות באמצעי זהירות בכלל , לא ללכת להופעות לבד !!!!!! לא חסרים סוטי מין בארצנו וצריך לבדוק כל שיחה שאנו מקבלים בדקדקנות , כי כיום ניתן גם להשכיר מספר טלפון לכמה שעות בגלל כל העיניין הזה של ההכרויות פשוט צריך להיזהר !!!!!!!! כנראה שנפלת על איזה סוטי מין !!!! פשוט מחריד !!!!!! נהפכנו למדינה מגעילה מה קורה פה ? קשישים לא יכלוים ללכת ברחובות ונתקפים על ימין ועל שמאל פשוט גועל נפש!!!!! אני לא יודע למה מסתכלים על רקדנית כמשהו שהוא " הלחם והשעשועים " של מועדוני החשפנות , ולמה האנשים מסתכלים על הריקוד כמשהו זול וכמשהו חשפני ? לא יודע מה קורה לאנשים . ומלומדים לפני למדו " דרך ארץ קדמה לתורה " קודם כל תתייחסו בכבוד לאנשים ורק לאחר שלמדתם לכבד את האנשים יש לכם זכות ללמוד את התורה . ותיסלחו לי על הביטוי אבל אפילו אישה שהיא זונה ואפילו שהיא עוסקת במקצוע העתיק ביותר בעולם זה לא אומר שצריך להתנהג אליה בזילזול אלא צריך להתנהג אליה כאדם מן המיניין ולחשוב מה היו המניעים שלה שהביאו אותה לעסוק במקצוע הזה ? גם כגבר אני ניתקלתי בתופעה הזו שאנשים מזלזלים בריקוד בטן וחושבים שזה חשפנות למרות שאם ראיתם את התלבושת שלי אני אפילו יכול להופיע לציבור החרדי , לבוש מאוד צנוע חחח . ומעניין מאוד שעל ריקודים אחרים כמו בלט וריקודים מודרניים שהרקדנים הגברים והנשים לובשים את כל הטייצים האלה שצמודים להם לגוף ורואים להם את כל השרירים כאילו הם היו ערומים אבל על זה אף אחד לא חושב שהריקוד הוא זול ? למה בגלל שהריקוד הזה נירקד על במה בתיאטרון . בקיצור זו סוגייה שיהיה קשה לפצח אותה : ) שיהיה שבת שלום ושתמיד ניזכה לשמוח ולשמח אנשים ולרקוד בשמחות

לסיגלוש, גם אלי הוא התקשר

הוא סיפר שהוא מאוד מתרגש מהברית ושהוא חושב שהוא יתעלף וכו' וכו' אחרי שתי דקות שיחה הרגשתי שהוא "מזוייף" אבל שיחקתי את השיחה, כאילו אני לא חושדת בכלום, רק בגלל הסיבה שלפעמים אני כל כך חשדנית עד שלפעמים אני טועה ולכן עד שלא הייתי בטוחה לגמרי שהבן אדם לא רציני בכוונותיו הייתי חייבת להמשיך להיות נחמדה. הוא אכן התקשר יום לאחר מכן וסיפר שלילד שלו יש צהבת ושהם דוחים את הברית וכו' וכו' בפעם השלישית הוא התקשר ואז כבר ניפנפתי אותו . מה שכן וזה לא פייר שהוא לא אמר לי שהוא רוצה שארקוד בזמן הברית... למה לי לא?...... מהיום הראשון שבו החלטתי לפרסם את עצמי כרקדנית במודעות בעיתונות, לקחתי בחשבון שיתקשרו גם סוטים, גם כאלה שסתם חומדים לצון ועוד כל מיני אנשים מוזרים. קיבלתי החלטה מודעת ומפוכחת שאני עונה לכולם בצורה יפה וזהו. פעם שמעתי רקדנית שענתה לטלפון ומעבר השני כנראה שהוא אמר לה דברים שעדיף לא לדעת והיא פתחה את הפה וקיללה אותו בקללות רחוב עסיסיות ובאותו הרגע וזה היה אפילו שנתיים לפני שהתחלתי להופיעה שאני לא אהיה כזאת. לצערי קיבלתי פה ושם הצעות "מעניינות" וגם מנשים.... היתה אחת ששאלה אותי מה אורך השיער שלי, ומה גודל המחשוף, ואיך אני נראית ובאיזה בושם אני משתמשת.... מה לעשות, זה חלק מחשיפה לציבור וגם זמרים ו שחקנים מקבלים אפילו איומים לחייהם. סיגלוש, טוב שפרסמת את האיש הזה כאן, כי ככה כשהוא יתקשר לרקדניות אחרות הן כבר ידעו במה מדובר ולא יפלו לפח הזה. נשיקות תמרה

זה מזכיר לי סיפור ישן...

לפני הרבה שנים , משהו כמו 12 או 13 שנים יצר קשר עם כמה רקדניות בחור שהציג את עצמו כבמאי וסיפר שהוא מביים סרט ויש בסרט תפקיד לרקדנית בטן, סיפור בנאלי של בחור הרוצה להתחתן עם אהובתו אבל המשפחה מתנגדת לכך ולכן הם דואגים שהוא יבלה במועדון לילה עם רקדנית בטן והיא מפתה אותו , חלק מהתפקיד הוא להוריד את החזיה תוך כדי ריקוד.... אבל היה משהו באיך שאותו "במאי" הציג את עצמו ותמיד היו לו שמות של ממליצים ידועים שהרבה בנות נפלו בפח, נפגשו איתו ועשו לו הופעה פרטית...אני לא זוכורת איך הסיפור נגמר אז לא היה לנו אינטרנט ופורום ולא הייתה אפשרות להזהיר אחת את השנייה ... חשוב לחשוף בפורום את הסיפורים הללו ולשמור אחת על השנייה, האם יש משהי שזוכרת אותו...או שהוא דיבר איתה? שבת שלום יעל מואב

גוהר

New member
גם אליי הוא התקשר

בדיוק עם אותו סיפור...מה נסגר עם אנשים?

הייתי משיבה לו

שאין לי בעיה להופיע בתנאים הבאים: 1. שהחבר הגרוזיני/קווקזי שלי מתלווה אליי. 2. שאותו חבר גם בודק באותה הזדמנות אם לו עשו ברית מילה כהלכה... מה אם כבר אז כבר... ואח"כ אומרת לו שאם עוד פעם יתקשר אתלונן במשטרה על הטרדה או בכולבוטק שם יכנוהו "המוהל המחולל שהטרדות מיניות מעולל..."

robbar

New member
בתור בחור גרוזיני עולות בי מספר מחשבות

1. הייתכן שלנו הגרוזינים יש אינטואיציה לגבי ברית מילה כהילכתו או שסתם החבר שמתלווה אמור להיות מומחה לכל דבר. 2. את יכולה ללכת לעזאזל עם ההערה הגזענית שלך. מה, הפכת אותנו הגרוזינים לאנשים שאמורים להיות אלימים ולהפיל את חיתתם על אחרים? 3. אני מניח שלא נולד עדיין הבחור הגרוזיני שיגע במטונפת גזענית כמוך עם מקל 10 מטר . 4. את בטאותה מידה יכולה להפיל שני ציפורים במכה ולקחת את מנחה כלבוטק רפי גינת שהוא גרוזיני למהדרין על מנת לאיים על הבחור בכל האופנים - גם גרוזיני וגם כלבוטק. אני בספק אם מר גינת ישמע לטרחנית גזענית גמוך. יום טוב לכל שאר בנות הפורום. רוברט

bellikbom

New member
רוברט ../images/Emo140.gif

מסכימה איתך ב מאה אחוז.אכן ,הערות גזעניות, אין להם מקום לא בפורום שלנו ולא בכל פורום אחר. אבל, לפני שמגיבים, סופרים עד 10, נרגעים. ואפשר להגיב גם בלי שימוש באלימות מילולית , ותאמין לי שזה נשמע הרבה יותר טוב. בכל אופן, אני מאוד מבינה אותך.אני מחרימה למשל את שלום אסייג, בגלל הגזענות שלו שאמנם באה באיצטלה הומוריסטית, אבל בהחלט מעצבנת ולא במקום. יום טוב גם לך.

רוברט, במחילה ממך ../images/Emo140.gif

לא באתי ללגלג על גרוזינים, בסה"כ לצחוק בטוב. גם אני צוחקת על עצמי (מוצא רומני) ואין לי בעיה עם זה. חבל שמיהרת ככה להתחמם לפני שבאת בטוב.

רוברט

גם אני גרוזינית (אומנם אשקנזיה , אבל נולדתי וגדלתי בגרוזיה). לפני שבוע אירגנתי מסיבת ריקודי בטן לתלמידות שלי. כדי להציג להם חשיבות של האירוע אמרתי שמי שלא תבוא - יש לה עסק אתי ואני גרוזינית! ברור שצחקתי וכולן צחקו אתי. לאחר מכן סיפרתי להם שיש לי דוד באשדוד (שזה אמת והוא האיש החביב והעדין בעולם) ולא כדאי להתעסק עם המשפחה הגרוזינית שלי. כולם צחקו מהבדיחה ועד היום יש צחוקים על הדוד מאשדוד . האם זאת גזענות? לא נראה לי, מותר לנו קצת לצחוק על עצמנו, במיוחד כשמדובר במשהו כל כך לא מזיק. תרגע.

אשתהר

New member
אדון robbar היקר

זה היה כל כך ברור שמיכל התבדחה שאני לא מבינה מאיפה הבאת את כל הקללות המגעילות האלה לאישה מקסימה שאתה בכלל לא מכיר. לפחות היית שואל, מברר למה כוונתה או לפחות כותב את "דיעותך" המחכימות (הקללות הכוונה) בצורה נאותה. אני חושבת שמנהלת הפורום צריכה למחוק את ההודעה הנ"ל ואני מתפלאה שאף אחת לא העירה על כך. יש לנו המון ויכוחים וחילוקי דעות בפורום, אבל עדיין לא ניתקלתי בקללות.... אגב, אני מבינה שניפגעת מסטיגמות, בדיוק כמו כולנו בריקוד למשל (ועל איזו עדה אין סטיגמה או בדיחה?), אבל בחייך, אתה נישמע ככה כמו אחד שמנסה להוציא תיסכולים במקום הלא נכון וההערה שלך היתה יכולה להשמע אחרת לגמרי.....

תודה רבה לכן + אההממםם... רק לי נדמה ש...

רוברטו ירה לעצמו ברגל?! אם היה רוצה לייצג גרוזיניים כאנשים סבלניים סובלניים שאלימות מהם והלאה, כלום לא היה מדבר לעניין ולא משתמש בקללות גם כלפיי, לדבריו, מטונפת כמוני שאף גרוזיני לא רוצה לגעת בה (מזל שבעלי חצי הונגרי חצי גרמני)? רוברטו עשה שם רע לגרוזיניים.

gatissima

New member
יש פה שני עניינים

עניין אחד שנכנסת אליו - עניין המחיר והמקצועיות כבר היה לנו דיון מקיף וממצה ונראה לי שסגרנו את העניין ואין טעם להכנס אליו שוב העניין השני של הביקיני די מדהים אותי, האמת שחבל שלא פנו אליי אולי מגיע להם לראות את הצלוליטיס שלי , סתם אני צוחקת אני לא מבינה באמת למה הם מתקשרים לרקדנית בטן באמת ולא לוקחים איזו דוגמנית מסוכנות שתשמח לרקוד בביקיני - ודרך אגב ההערה על הבורסה לא במקום, יש דוגמניות ורקדניות שזה המקצוע שלהם לרקוד בפרסומות בטלויזיה כבדי אותן כמו שאת רוצה שיכבדו אותך. מה שמצחיק אותי שבכל פרסומת שראיתי עד היום שהיתה בה רקדנית בטן, זמן המסך שראו את הרקדנית לא הספיק אפילו בשביל לראות שמינייה שלמה אז למה לטרוח להביא רקדנית מקצועית באמת. מזכיר לי סיפור מצחיק, הייתי פעם בכמה שיעורים אצל מורה אני לא אזכר שמות וזה באמת לא רלוונטי לסיפור, בקיצור במשך שלושה שיעורים היא לא הפסיקה להכין אותנו לזה שהיא הולכת לרקוד באיזה תוכנית בטלויזיה ולימדה אותנו את הכוריאוגרפיה שהכינה לתוכנית. כשראיתי את התוכנית זה היה ממש מביך, מקדימה רקדו שלוש בנות כאילו רקדניות בטן מסוג "הבנות של אתי פולישוק" והיא מאחורה מאחורה בקטן מוסתרת כל הזמן עם הכוריאוגרפיה שלה. אני בטוחה שהיא ממש ממש התאכזבה וכאב לי עליה היא באמת השקיעה וציפתה אז זה מה שזה תפאורה ותו לא ומצחיק לצפות ליותר, אלא אם כן מדובר באייטם על ריקודי בטן אבל זה משהו אחר כבר. ולא צריך לקחת אותו כל כך קשה, ככה זה פרסומות בטלויזיה לא משנה של מה, תמיד יש בחורות יפות ובעולם הזה זה לא נראה להם מוזר אני לא חושבת שהוא לא כיבד אותך כרקדנית בטן הוא פשוט חי בעולם אחר. ושוב למען החופש של כולנו חשוב לי להגיד, שאם מישהי מרגישה נוח עם זה, יש לה גוף שמתאים לזה ומתאים לה הפרסום למה לא? אם זה לא מתאים לך ולי למה להזהיר את כל רקדניות הבטן באשר הן, אני בטוחה שיש רקדניות שיקחו את זה כחוויה ברוח טובה וזה לא מוריד מערכן כרקדנית.

ס א מ ר ה

New member
לדעתי זה לא ממש נכון...

הסיבה שרציתי להזהיר רקדניות אחרות היא פשוטה מאוד. חשיפה שכזו רק תחזק ותעמיק את הסטיגמה הקיימת על רקדניות הבטן. אני בספק אם פרסומת שכזו באמת תראה את הפן האמנותי בריקודי בטן. סביר להניח שהרקדנית תוצג בצורה מינית ולא בצורה אמנותית ולדעתי ריקודי בטן מייצגים יותר מאשר מיניות וסקס בשביל למכור מוצר כלשהו.העניין פה הוא לא מה שמרגיש נוח לרקדנית אלא מה מייצגת אותה רקדנית ואיזה מסר היא מעבירה. רקדנית שתרקוד ריקודי בטן בבקיני תציג את ריקודי הבטן בצורה שעלולה להתפרש לא נכון ושתשפיעה על רקדנית זו לאורך דרכה בעולם הריקוד.

gatissima

New member
העניין הוא

שעולם הפרסום הוא עולם שטחי ככה זה המטרה למכור מוצר וסקס מוכר, זה כבר דיון לפורום אחר ממה שאני מכירה את עולם הפרסום ואיך שזה עובד, לא הולך להיות סרטון בן שתי דקות של רקדנית בטן בביקיני אלא בטח מסיבה על הים עם הרבה אנשים, אחת מהם רקדנית בטן בביקיני שבמקרה הטוב תזכה לשוט של שניה וחצי קשה לי להאמין שחוץ מאמא שלה ושתי חברות טובות מישהו בכלל יזהה אותה בטח שלא ישפיע על תדמית ריקודי הבטן והתדמית של הרקדנית חוץ מאשר פה בפורום כמובן

למעלה