המשך התמונות ממופע להקת איזיס

אנדראה1

New member
יש לי הזכות להיות חלק מהלהקה הנפלאה הזאת ../images/Emo20.gif

קבוצת נשים ששמה לה למטרה להרים מופע התרמה בזמן קצר יחסית - נשים למען נשים
עבדנו קשה, אבל יחד עם זאת נהננו מכל רגע. איך אפשר אחרת כשדורית ייני היא זאת שמנהלת את כל העסק? דורית את מלכה!!!! וכמו שאמרת לנו: איזיס, השמיים הם הגבול
!!! ולמרות שהועלו הרבה תמונות (שצילם בעלי היקר
), אני לא יכולה להתאפק: מצרפת תמונה נוספת, של המלכה בכבודה ובעצמה

איזה כיף לכם!

אין כמו ריקודי הבטן לתרום לנשים אחרות. יש לך ממש מזל שיצא לך להצטרף ללהקה שתורמת. פשוט ככה. מזל. אני בעצמי מתחילה לחפש משבוע הבא מקום ללמד בו נשים ש"צריכות עזרה" בשיפור הערך העצמי שלהן. אני שמחה לראות שאתן משתמשות במתנה שלכן ובכישרונות שלכן לעזרה לזולת. אין מעשה נעלה מזה. שיהיו עוד המון פרוייקטים פוריים וכל הכבוד!!!

dorityeyni

New member
תודה ללהקת איזיס הנפלאה....

תודה לסולניות : נטלי דביר, שרון טוראל, סגית אלמליח, נועה דגן, מלכה עמנואל, רקדניות ירושלמיות ותיקות, חברותיי למקצוע, עם חלקן התחלתי את קריירת הריקוד שלי לפני הרבה שנים!!!! בלי היסוסים הן נענו מייד לקריאתי ויחד נרתמנו למופע ההתרמה. אז ראשית... תודה לכל חברותיי הרקדניות הירושלמיות!!!! תודה לכל התומכים והתומכות לאורך כל הדרך, לחברותיי התל אביביות והירושלמיות שתמכו בי ועודדו אותי, לעשות צעד משמעותי בחיי........!!!!!. תודה לחברותיי בלהקת "איזיס" - הלהקה הירושלמית לריקודי בטן ועוד... שעם המון אנרגיות חיוביות עזרו לרקדניות חדשות להיקלט בלהקה שהיתה כבר מגובשת. אני מודה לרקדניות שלי, שלא הפסיקו להאמין בי ואף לו לרגע קט, ויחד, עם המון אהבה ואמונה ביכולת שלנו צעדנו צעד צעד לקראת מופע הבכורה של להקת "איזיס". להקה חדשה עם שם חדש ואנחנו על המפה הירושלמית. כמעט הכל היה חדש: תלבושות חדשות שתפרתי בעצמי, כוריאוגרפיות חדשות כמעט כולן, התחדשנו לנו במופע חדש. מאחורי הקלעים, המחזה היה מרהיב, מרומם, עזרה הדדית, שיתוף פעולה. התרגשתי עד עמקי נשמתי, ברכיי רעדו. האולם היה מלא כמו שרק להקת "איזיס" מסוגלת למלא אולם של 400 מקומות. הכל , כתרומה נעלה למרכז סיוע לנפגעות אונס ותקיפה מינית. ואנו ממשיכות הלאה עם אותה מטרה, עזרה לקהילה. כבר הערב יצא צוות של הלהקה לאחד ממקלטי הנשים בעיר כדי לשמח אותן ולתת להן שעה טובה של ריקודי בטן וכיף. ושוב תודה גדולה לכולם לכל מי שנתן יד ועודד ותמך. אוהבת את כולן, ובטח אחזור עם עוד כמה שורות ..... דורית ייני, מנהלת להקת "איזיס" ומנהלת המגמה האוריינטלית של מרכז עפרון למחול - כאן בירושלים .

dorityeyni

New member
תודות נוספות לאנשים טובים באמצע הדרך...

לסאמר מהעיר העתיקה (חנות שמינית מצד שמאל) בכניסה לעיר העתיקה עם כוכבי נייר תלויים. על העזרה הרבה שהגיש מכל הלב ובלי היסוס, היה אחד התורמים לערב זה. מונה מור צלמת וידאו, דפוס פלס שהפיק לנו פוסטרים ופליירים למופע, בית שמואל שתרם ה מ ו ן!, מרכז עפרון על הגב החזק על הגיבוי והעזרה בכל דבר שנזקקתי , מקצועית ועוד... חנות הבדים "בית השאריות" שתרמו את בדי התפאורה. ממש אנשים טובים באמצע הדרך. זה היה מופע מרומם רוח, הרווח שלנו הוא התרומה שתרמנו לחברה, והתרוממות הרוח שחשים לאחר. לא הכל נמדד בכסף בחיים. ההתרגשות עדיין זורמת, טלפונים עדיין מגיעים, המופע הפך לשיחת השבוע בכל הקבוצות בהן אני מלמדת. התוכניות לעתיד הקרוב:..... בתאריך 28.2.08 להקת "איסטנגול" בירושלים יחד עם להקת "איזיס", שתי להקות על במה אחת, ירושלים-תל אביב. שיהיה לכם יום נפלא, ובקר נעים והמשך שבוע טוב שלכם, דורית ייני

dorityeyni

New member
פשוט מדהים.... כמעט שבוע עבר ועדיין ....

החוויה החמה והנעימה מההופעהעדיין באוויר, טלפונים נילהבים עדיין ממשיכים להגיע, והמחמאות על ערב נפלא ממשיכות לזרום. בקרוב ה-די וי די עם קטעים מהמופע + תמונות מקצועיות, כדי לחלוק עמכם את החוויה הנפלאה שעברנו במוצ"ש האחרון בירושלים, בבית שמואל. דורית ייני

למעלה