קעקוע חדש

mmpp123

New member
קעקוע חדש

היי לכולם וחג שמח
יש לי שאלה , עשיתי קעקוע ראשון לפני חודשיים ברגל למטה. אחרי בערך 3 שבועות הוא התחיל להתקלף אבל לא כולו. עכשיו חודשיים אחרי רק חצי ממנו בערךמקולף וזה מכוער, כי רואים את זה (הפסים עבים יותר). אני ממשיכה למרוח את המשחה אבל עדיין, זה לא נראה שקורה משהו ושהוא הולך להתקלף:/
יש למישהו משהו מעודד להגיד?
תודה רבה!

ozshomer

New member
מוזר מאוד

כל זה אמור להסתיים תוך שבועיים-חודש, אין טעם להשתמש במשחה יותר משבועיים, תנסי לעבור לקרם לחות עם ויטמין E, ואם זה לא עוזר, תלכי לרופא עור.

ozshomer

New member
אני לא יודע מה זה "ככה"

קעקוע מחלים בין שבועיים לחודש, יש כאלה שמתקלפים פעם אחת, יש כאלה שמתקלפים 3 פעמים, אין לזה חשיבות, תפסיקי עם המשחה האנטיספטית, הפצע החלים כבר מזמן, תעברי לקרם לחות עם ויטמין E ותראי מה קורה.

DAN1EL

New member
יהיה טוב! :)

(זה המשהו המעודד
)

לגבי הקעקוע - מוזר. יכול להיות שפשוט חלקים ממנו נשארו בולטים יותר מאחרים?
כי זה נגיד משהו שקורה, וזה לא קשור לקילוף.
הקעקוע כולו מתקלף - תמיד - אבל לפעמים חלק מהקעקוע נשאר בולט יותר (כלומר - הוא לא לגמרי "חלק מהעור"), רק שבדרך כלל זה לא משהו שרואים במבט ראשון, ולפעמים לא רואים בכלל, אלא רק מזווית מסוימת או רק בתאורה מסוימת או רק אם מעבירים אצבע על הקעקוע כדי להרגיש אותו. אבל את מתארת מצב שבו ממש רואים את זה וזה מכוער.
אז לא יודע. לא ברור. קשה לשפוט בלי תמונה.

העצה היחידה שאני יכול לתת היא לא לקלף ולא לשפשף ולא לגרד. חלילה.
המשחה באמת מיותרת, נדמה לי, אחרי חודשיים. היא נועדה למנוע זיהומים. בשלב הזה אין חשש כזה.
כדאי להתייעץ אולי עם המקעקע (בהנחה שהוא מקעקע שמבין עניין, כן?).

mmpp123

New member
תודה

התייעצתי איתו הוא אמר שברגל לוקח לזה יותר זמן, הוא מבין עניין אני מניחה
הקעקןע שלי הוא עפיפון לכן הוא רק קווי מתאר, אז החלקים שלא התקלפו גם בולטים אבל גם עבים יותר, לכן שמים לב..
תודה!

ozshomer

New member
עכשיו הכל מובן

קווי מתאר בד"כ מתקלפים בלי ששמים לב ובד"כ נשארים בולטים לתמיד, ככה זה עם שחור, לי יש קעקועים שבולטים ככה כבר 20 שנה, אין סיבה לפניקה, אני דווקא נהנה להרגיש את זה.

החלמה ברגל לוקחת יותר זמן

זה נכון גם לעקיצות יתושים, מדוזה, או סתם שריטות. וכמובן גן לקעקוע.
העור של ברגליים מחלים לאט יותר, אולי בגלל שזרימת הדם איטית יותר.

למעלה