אז הדרקון גמור

Trololol

New member
אז הדרקון גמור

וכמעט מוחלם לגמרי תאמת. רציתי להראות לפני אבל לא הצלחתי להשיג תמונה משהו, התפשרתי על זאת בסוף.
בכללי מרוצה. הסשן השני למרות שהיה הרבה יותר קצר מהקודם כאב ממש ממש ממש ממש, אבל סביל. מקווה שלא הייתי מתקעקעת מעצבנת מדיי ושלא זזתי יותר מדיי לפלטון, השתדלתי שלא.
אני כרגע בשלב של להיות עצבנית על הקעקוע. לפני הסשן הזה אהבתי אותו אבל תמיד היתה העובדה שהוא לא גמור שנתנה לי לא לעכל לגמרי את העובדה שהוא שם. עכשיו אני לאט לאט מעכלת אבל עצבנית עליו ועל זה שבגללו אני לא יכולה ללבוש חזייה ולהתלבש נורמלי. אבל היי, יהיה בסדר.
כמה שאלות והתייעצות אתכם-
1. כן, כל הורוד מסביב זה רקע, לא עור פצוע. כנראה שזה כבר כמעט הצבע הסופי.מה אתם חושבים עליו? יפה ככה? שווה אולי להוסיף לו קצת תנועה ועוד קצת ורוד שיהיה ברור שזה רקע ולא עור אדום? אני אוהבת אותו אבל משהו מציק לי בעין. אבל אולי וסביר שאני סתם נדבקת לכל פאק של הקעקוע כרגע.
2. בזמן שקעקענו המחט עשתה הרבה פחות רעש ממה שזכרתי שמחטים עושות בדרך כלל ומה שהיה בכללי מסביב. ואז לחמש דקות מהקעקוע הוא העביר אותה למהירות אחרת והיא באמת עשתה רעש חזק יותר, וכאבה הרבה פחות. מי מו מה?

ובכללי מה דעתכם? עכשיו אני רק צריכה להתאפק כמה שיותר זמן עד לקעקוע הבא, כי לשמחתי או לצערי כבר יש רעיון בראש ומקעקעת...
תודה, וחג שמח!

DAN1EL

New member
לאנשים פרפקציוניסטים אסור להתקעקע!

אך הרי לפניכם המלכוד:
רוב המתקעקעים הם אנשים פרפקציוניסטים.

עבודה מרשימה בהחלט.
הצביעה מדהימה.

לגבי הרקע הוורוד - מבין מה את אומרת, אבל לא רוצה לייעץ בנושא.
תחשבי קצת עם עצמך ותחליטי. בלי לחץ. במילא עד אחרי ההחלמה המלאה אי אפשר לעשות כלום. :)
בכל אופן - זה יפה גם ככה! ולפעמים עדיף להשאיר משהו כמו שהוא, גם אם לא מרוצים במאה אחוז כי כל המוסיף גורע.
אני לא חושב שפגשתי פעם מישהו שמרוצה מהקעקוע החדש שלו במאה אחוז.

כל כך מזדהה עם הרצון המיידי לעשות כבר את הקעקוע הבא!

לגבי המחט החלשה/חזקה - בדרך כלל כשצובעים אזורים נרחבים משתמשים במחט שונה שהיא בעצם מין שלוש מחטים כאלה (או ארבע? או חמש? משום מה זכור לי שלוש, אבל אני לא הכי חזק בנושא מחטים). יכול להיות שזה היה המקרה שלך. צביעה היא תמיד פחות כואבת מקווי מתאר. לפחות אצלי זה ככה.

תתחדשי ותיהני!
ולא סתם אני מדגיש את ה'תיהני' - אנשים שוכחים לפעמים שקעקועים זה כיף ושצריך ליהנות מהם ולעוף עליהם!
אכילת ראשים זה לתחומים אחרים.
נכון, קעקועים זה גם ביטוי נפשי עמוק באמצעות ייצוג ויזואלי וכל הג'אז הזה אבל זה גם (ואולי קודם כל) Pאנק.
עפת על עצמך, עשית קעקוע, קיבלת אדרנלין, עברת הלאה. נקסט.

Trololol

New member
הדבר האחרון שאפשר לומר שעשיתי איתו עד ההחלמה זה נהנתי

יותר - ישבתי בבית ולא ראיתי אור יום רק עם חולצות שגדולות ממני בשתי מידות. ערפדית לכל דבר
עכשיו כן נהנית though, למרות שעדיין לא מתה על השילוב של שמש וקעקוע.
אני לא בטוחה שזה היה הצביעה, כי זה היה ממש רק 3 דקות על השעון. מצד שני, יכול להיות שבאמת במשך כל שאר הזמן הוא השתמש בפחות מחטים, לכן הכאב וכאלה. אין באמת יותר מדיי שטחים גדולים באותו צבע שם, הכל פסים קטנים.
&nbsp
מסכימה איתך לגבי הלהוסיף. חשבתי לחכות עד שאני אראה שוב את פלטון ונראה אם הוא אומר משהו, ואז להחליט. אבל הוא לא אומר כלום, ואני בסדר איתו. אולי אוסיף משהו כשהוורוד ידהה כי כרגע רואים אותו ממש בקטנה אניווי.

נראה אחלה, אין מה להוסיף לדעתי!

אבל אני אישית לא מת על רקעים באופן כללי, עדיף להשאיר עור פנוי לקעקועים נוספים

עשית לי חשק לקעקוע חדש, כל כך הרבה זמן לא התקעקעתי... לא זוכר איך זה מרגיש.

oikeroi

New member
נהדר !!!!!!!

אני בעד להרחיב אותו לכתף (מלא) ולחצ"ש.

Trololol

New member
נשמע לי מדהים, אבל לא מצליחה לדמיין מה להוסיף לו

יש לו משמעות ספציפית והוא דיי סגור על עצמו. אבל אולי מתישהו, הלוואי

MissSin7

New member
inlove

מעולה!!!!

תתחדשי:)
הוא עדין וצבעוני ומושלם.
לא יודעת מה החלק האהוב עלי, הפנים או הקצוות האלו של כנף הרחוקה יותר.

למעלה