שאלון מחצית שנתי!

ozshomer

New member
טוב נו

כולכם מכירים אותי ויודעים על כל הקעקועים שלי, אז אני אחסוך מכם.

אם היית יכול לעשות כל פירס/קעקוע כרגע- מה היה בתכנון?
אני חולם כבר המון זמן לקעקע את הראש, אבל לא נראה לי שיהיה לי אומץ לגרום למשפחה שלי לנשל אותי סופי וזה מחרפן לי את הצורה!!!! כי אני כבר יודע מה אני רוצה ומי יעשה את זה.

דבר טוב שקרה השבוע
הכל חרא
על מה הלכו העצבים השבוע?
על הברכיים שלא מפסיקות לכאוב למרות המשחות והפיזיותרפיה, בחיים לא כאב לי ככה ואני עם המחלה הזאת מגיל 14.
מאכל השבוע
לא משנה מה אני אוכל, המעיים שלי מתרגזים עלי.
שיר השבוע
אין השבוע, אצלי זה בערך שיר הדקה, כרגע משהו RHCP עד לפני כמה דקות היה MOTORCYCLE EMPTINESS
ספר/סרט/סדרת השבוע
אתמול סיימנו לראות את כל סרטי משחקי הרעב תודות ל-YES, גם אני מתלהב מהפולווינג החדש, שמעתי שתהיה סדרת בת למתים, העבירו את אלמנטרי לתרגום שלי, ובשבוע הבא יש תערוכת משחקי הכס!!!
חי
הכלבות מתעללות בחתולה החדשה, אבל היא מסתדרת ואפילו מתגרה בהן.
צומח
אסור לי לאכול צמחים בגלל המעיים
דומם
יובל הרסה את האוזניות ה-700 שלה השנה, והחוצפנית רוצה את האוזניות 50 סנט שלי, אני מוכן לתת לה את אוזניות ה-50 סנט הקודמות שלי, אבל היא לא רוצה ראותן, כי הן אין-איר, שתקפוץ לי, אז היא לא מדברת איתי, וזה קצת בעייתי כשהיא בחופש ואני עובד מהבית.
מה החלק שאתם הכי מרוצים/אוהבים בעצמכם?
הקעקועים, מעבר לזה, הכל שווה לתחת.
אין תמונות חדשות, אז הנה אחת שבטח ראיתם בפייס (הכובע מהולנד, של רותם) https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/h...=2d07cd299e93ba6606af8ce540fd6f4e&oe=55AB4E2F

אתה לא צריך לחרטט!!

אתה יכול להודות באמת שנורא רצית כובע בגס באני, אנחנו עדין נאהב אותך ונקבל אותך כמו שאתה (בכל זאת פורום קעקועים, פה מקבלים את השונה כמו שהוא)
לא צריך להפיל את האשמה על הילד!

וכל כך מבין את הרצון שלך לקעקע איזור "קיצוני" ולמנוע את זה מעצמך... כשבאתי למכון לקעקע את הכתר ביקשתי ממנו לשים את הסקיצה על הצוואר.

והסתכלתי במראה איזה 5 דקות אם זה מתלבט האם ללכת על זה... בסוף עצרתי את עצמי.

יש מקומות שעדין עדיף להשאיר מוצנעים לפחות עד שנזכה בלוטו ולא נצטרך לעבוד יותר לעולם
אני יודע שבסופו של דבר אקעקע את הצוואר!! ואני מאמין שאתה בסופו של דבר תקעקע את הראש!! זה רק שאלה של מתי זה יקרה.

ozshomer

New member
אני עובד מהבית

אז על הזין שלי כל העולם, אבל זה יהיה קעקוע גדול ודי מרתיע, ואכפת לי רק מהמשפחה, ובעיקר מהירושה (אני רציני).
ולגבי הכובע, נראה לך? הוא קנה כובע של באגס ואני קניתי כובע של עוגיפלצת, אבל זה הכובע שלו, יש לי קעקוע של באגס על כל השוק, אני לא חושב שיש טעם להכחיש את אהבתי אליו.

Freckled Fawn

New member
איך

באמת משלבים חתולה חדשה בבית עם כלבים?
&nbsp
( רלוונטי לי פתאום)
&nbsp
שתרגיש טוב ורק רק בריאות.
&nbsp
&nbsp

ozshomer

New member
תודה

זה תלוי בחתול, החתולה שהייתה אצלנו 17 שנה, הייתה כמו אחת מהחבר'ה, את החתול הקודם סגרנו כמה ימים בחדר, אח"כ בכלוב ולאט לאט הוא יצא והתרגל.
את החתולה הזאת סגרנו בחדר, זה לא מצא חן בעיניה, סגרנו בכלוב, לא מצא חן בעיניה, אז השארנו אותה בכלוב עם דלת פתוחה, בהתחלה היא פחדה, כי הכלבים מאוד סקרנים, בהתחלה היא הייתה יוצאת רק בלילות, כשהכלבים איתנו בחדר, ובמשך היום הייתה סגורה איתי בחדר, אחרי יומיים היא כבר צברה יותר ביטחון, ולא רצתה להיות איתי בחדר, והתבצרה על שולחן האוכל, שהכלבים לא מגיעים אליו.
מאז עברו חודשיים, הם עדיין לא חברים, אבל היא כבר לא פוחדת מהם, למרות שהם עדיין רודפים אחריה, אבל היא כבר באה ומתיישבת עלי (רק עלי), כשהכלבים על הספה. והיא נהנית להתגרות בהם, לעמוד במקום גבוה, וכשהם עוברים, לתת להם כאפות. ולגנוב להם מהאוכל.
הווטרינר אמר שכל עוד יש סטטוס קוו, הכל בסדר.

ozshomer

New member
בבקשה

מהיום הראשון שהיא הגיעה אלינו, היא ממש גדלה מאז, אבל זאת פשוט תמונה טובה, בד"כ לא רואים כמה יפה היא.
אבל תעברי על הפרופיל שלי, יש שם כמה תמונות.

oikeroi

New member
פסדר

אם הייתי יכול לעשות: קעקוע. רגל. עוד לא סגור שמאל או ימין שוק או ירך. יש כבר רעיון כללי. צריך רק תירוץ.
עצבים: כדורגל נחשב?
מאכל השבוע: יום שישי בערב עם הגברת במנטה ריי. מעולה.
שיר השבוע: [URL]https://www.youtube.com/watch?v=3hlSMQ-_WAU[/URL]

ספר/סרט/סדרה: ספר: המיתולוגיה היוונית. הילדים הכריחו אותי לקרוא כדי שיהיו לי סיפורים לספר לפני השינה.סרט: לא ראיתי חודשים. סדרה: האחרונה שראיתי היתה העונה השניה של תיקים באפילה.

ozshomer

New member
טוב, זה לא חדש שאני מקנא בך

עכשיו יש גם את מנטה ריי.
שמעת שתיקים באפילה חוזרת?

oikeroi

New member
אתה ראית את הסרט האחרון שלהם?

גרוע זה לא מילה (וזה לא שהראשון היה כזה מדהים...)
מספיק. מיצו את העניין.
לא צריך לחלוב את הפרה עד הסוף.

DAN1EL

New member
עונה

אם היית יכול לעשות כל פירס/קעקוע כרגע- מה היה בתכנון? - אני עושה. עוד איזה חודש ככה. חץ על גב כף היד.

דבר טוב שקרה השבוע: לא זוכר.

על מה הלכו העצבים השבוע? גם כן לא זוכר. או שלא התעצבנתי או שאני שוכח מהר.

מאכל השבוע: הכנתי אורז לבד. לא נשרף ולא כלום. זה הישג.

שיר השבוע: Major Lazer - Lean On

ספר/סרט/סדרת השבוע: סרט - Palo Alto. מומלץ. ספר - דברים.

חי: צב

צומח: דשא

דומם: טוב מה זה השאלות האלה.

מה החלק שאתם הכי מרוצים/אוהבים בעצמכם? הקעקועים!

למעלה