שאלון מחצית שנתי!

Freckled Fawn

New member
שאלון מחצית שנתי!

סתם. פשוט לקרוא לזה שאלון שבועי יהיה סוג של הטעיית צרכנים.
מי שחדש ומעוניין לצאת מהארון יכול לכתוב על עצמו-
מי הוא
מה התכשיטים/קעקועים.

ונשמח להמשיך לתחקר משם.

ולכל המעוניין:
אם היית יכול לעשות כל פירס/קעקוע כרגע- מה היה בתכנון?

דבר טוב שקרה השבוע

על מה הלכו העצבים השבוע?

מאכל השבוע

שיר השבוע

ספר/סרט/סדרת השבוע

חי

צומח

דומם

מה החלק שאתם הכי מרוצים/אוהבים בעצמכם?

אם תוסיפו תמונה שלכם, 92% שתקבלו מחמאות. אז תוסיפו.

MissSin7

New member
זורמת

למרות שכולכם מכירים אותי, אני אמור לתת דוגמא וזה..

אם היית יכול לעשות כל פירס/קעקוע כרגע- מה היה בתכנון? למלא את הצלעות בקולאג' של הדמויות מהסרטים של טים ברטון. חלום ישן ונראה שמאוד רחוק שלי.

דבר טוב שקרה השבוע: השבוע רק התחיל...עוד לא קרה כלום...שבוע שעבר...עלי לשלב 5 באינגרסס!!! יה בייבי!!!

על מה הלכו העצבים השבוע? ראי שאלה קודמת...:)

מאכל השבוע: קורנפלקס- מסתבר.

שיר השבוע-

ספר/סרט/סדרת השבוע- העונה החדשה של the following

חי leave

צומח me

דומם in your mother

מה החלק שאתם הכי מרוצים/אוהבים בעצמכם?מממ...כנראה, הרגליים שלי.

אם תוסיפו תמונה שלכם, 92% שתקבלו מחמאות. אז תוסיפו- נאא..אתם כבר יודעים איך אני נראית...ואם לא, תבואו לכנס הקעקועים ביוני ותראו :)

Olv

New member
גם אני במגיבים

איזה קעקוע הייתי עושה: מה שהולך לעשות עוד חודש, דרקון שיושב על ערימת ספרים וקורא ספר, איזה עוד קעקוע בן אדם יכול לעשות בחיים?! נ"ב, כשהייתי בלונדון פעם אחרונה ראיתי בחורה שכל הגוף שלה היה עם דמויות מתוך סרטים של טים ברטון, אחד הדברים היפים שיצא לי לראות
דבר טוב שקרה: פתחתי את השבוע בחריצות ועל הבוקר הקלדתי כמעט שעתיים
שיר השבוע: מפתיע לגמרי אבל בואי אמא, קובי אוז עשה לזה קאבר משגע.
חי: למי שעוד לא ראה בפ"ב התמכרתי לחתולה שלי, ישנה איתי אתמול והצלחנו ממש להתידד.
צומח: לשותפה הנהדרת יש אבא שוטר אז שום דבר מעניין
החלק שהכי מרוצים: הירכיים שלי בגלל הקעקועים
על הדרך כבר אאחל חג שמח לכולם. ומי שמגיע במקרה לעולמות שיאותת.

ozshomer

New member
תרדי שרשור אחד למטה, יש קישור

האומן 17, אבארבנאל, כמו בשנה שעברה.
תבואי, לא התראינו המון זמן.

זורם, מה עוד יש לעשות כשקמים בבוקר (צהריים) ביום ראשון

אם היית יכול לעשות כל פירס/קעקוע כרגע- מה היה בתכנון ? מממ האמת העלתי את קצב ההתקעקעות שלי לאחרונה וכבר הספקתי לעשות 2 בחודש האחרון (באמה / עצם הבריח).

ועוד אחד יוצא לפועל עוד 3 שבועות בסקוטלנד (עבודת גב גדולה בצד שמאל (הצד הפנוי)

וחוץ מזה יש לי דיונים אם עוד מקעקעת שאני מתמרח איתה עקב חוסר תקציב זמני, אז נראה לי שבינתיים אני עושה את כל העבודות שרציתי לעשות ממזמן (שנים) במכה אחת אחרי מנוחה ארוכה מאוד!

ככה שאין לי תלונות, הבעייה שכמעט נגמר לי המקום הפנוי בחלק גוף העליון ורעיונות יש עוד הרבה... (ולא אני לא רוצה לקעקע את הרגליים).

דבר טוב שקרה השבוע אני עוד חי זה כבר טוב

על מה הלכו העצבים השבוע ? פקקים פקקים ועוד פקקים וכמה נהגי מוניות שנתקלתי בהם בפקקים! לא יודע למה עיריית לונדון החליטה לעשות עבודות בכל הכבישים המרכזיים בלונדון ולשגע את כל העולם ואשתו! גהנום שימותו כולם אמן (בעירייה).

מאכל השבוע פיצה Papa Johns XXL אם פפרוני ופילפלים חריפים וגבינת עיזים ולא זוכר מה עוד היה אליה אבל היה מעדן מלכים

שיר השבוע Gangster rap made me do it

ספר/סרט/סדרת השבוע Bettet Call Sual / The Walking Dead שני סדרות
!

חי פנדה

צומח עץ

דומם קעקוע

מה החלק שאתם הכי מרוצים/אוהבים בעצמכם ? פנים / ידיים / איבר מין

שיהיה שבוע מצויין לכולם מלא דיו סקס סמים ועוד כל מה שעושה לכם טוב על הנשמה

תמונה מהחודש + האחרון הכי עדכני שיש לי, תחמיאו זבלות

* וגם בתמונה "הטלפון כפתורים" שלי מדגמן על השולחן (המבין יבין
)

MissSin7

New member
חיחי..

טלפון כפתורים.
יש דברים שצריך לראות כדי להאמין.

נ.ב. YOU R HOT!

חח זהו זה הפעם האחרונה(כמעט)שאת צוחקת על הפלאפון כפתורים שלי

הרגע סיימתי להזמין בהזמנה מוקדמת Galaxy S6 Gold 128GB אם שיחות / טקסטים / ואינטרנט ללא הגבלה

עוד כ 3-4 שבועות אצלי ואז אתרום למוזאון הבריטי את הטלפון כפתורים שלי (מוסיף לך חשבונית של ההזמנה שתראי שזה אמיתי)

ozshomer

New member
סחתין!!!

אבל למה לעזאזל 128G? קונים עם 16 וקונים בגרושים כרטיס SD שיעלה לך עשירית מההפרש בין הדגם של ה-16 ל-128, זה היתרון של הגלקסי (אני קניתי לפני חודש את ה-5, אחרי כמה שנים טובות עם ה-3 ולפניו ה-1, ואני מת עליו).
תתחדש, אני בטוח שתהיה מרוצה.

בעיקרון מה שאתה אומר היה נכון עד לדגם האחרון של ה S5

הבני זונות הפכו להיות כמו איפון! אי אפשר יותר לפתוח את הפלאפון מאחורה ולהחליף בטרייה וכרטיס זיכרון! היום זה כמו איפון מה שאתה קונה אתה תקוע איתו וזהו.

ה S6 יצא בשלוש אופציות 32G 64G 128G ההבדל במחיר למי שיודע קצת למצוא מבצעים הצטמצם למחיר מצחיק של £6 בין ה32G ל 128G לכן בשביל הפרש כזה קטן בהתחשב שאני הבנאדם הכי בזבזן עלי אדמות הוא מגוחח ולכן הלכתי על הכי טוב

אם זה עדין היה כמו בעבר שאפשר לקנות כרטיס זיכרון חיצוני אז כמובן הייתי עושה מה שאמרת, חבל שהם מנסים לחקות את איפון.

תודה

ozshomer

New member
מה????????????????

בני זונות!!!
הסיבה היחידה שהתלבטתי עד היום בינם לבין HTC (לא חשבתי בכלל על אייפון) הייתה הקטע הזה, פשוט גועל נפש, בושה.
נראה שהם החליטו שבא להם ש-LG יחסלו אותם סופית (התלבטתי קשות הפעם ובסוף בחרתי בגלקסי, כי לא מצאתי שום הבדל מלבד העמידות במים של הגלקסי)

כמהאפשר

New member
לא יודעת, אני עד היום לא מצאתי אף מכשיר שעלה על גלקסי

בכל הפרמטרים.
במיוחד באיכות התצוגה.

MissSin7

New member
אני אאמין

כשאראה את זה:)

וחוץ מזה...יש לך פאקינג 5000 מיילים שלא נקראו!!!

כן מחקתי במהלך הסוף שבוע איזה 15 אלף נוספים אז נשארו לי

רק 5000 לקרוא! אמרתי לך יש לי המון מעריצים / מעריצות

אני ישלח לך תמונה מהביג בן אם הגלקסי החדש שלי שתוכלי לראות, ועוד תמונה ממני מעניק למוזאון הבריטי את הטלפון כפתורים הישן שלי

ואם שעשע אותך המייל הפרטי שלי (5000 הודעות שלא נענו) זה אחד מתוך כמה אימיילים של העבודה
ככה נראה יום בחיי נראה לי הגיע הזמן להעסיק פקידה חחח

ozshomer

New member
סוס!!

יש לך המון מקום על האמות...
ואני מקנא בך על רצף הקעקועים.
בסוף אולי תגיע לקצב של אלה המניאקית.

חחחח אף אחד לא יכול להדביק את הקצב של אלה!

אבל תמיד אפשר לנסות
האמת בלי עזרה של אלה אין סיכוי שהייתי מצליח בכלל לסגור חצי תור להתקעקעות אז תכלס הכל בזכותה
לפני שהתיעצתי איתה מקעקעים רק נופפו אותי... אחרי יעוץ הם ממש רודפים אחרי זה נהיה הטרדה חח

וכן יש לי יותר מקום באמות ממה שיש לבנאדם ממוצא על הביספס חחח ככה שאפשר לדחוף כמה קעקועים על כל יד בכייף או לעשות קעקועים אם המון פרטים בלי לפחד על המקום.

למעלה