כשבנאדם קם ביום ראשון בבוקר ומחליט שהיום בספונטניות הוא הולך

כשבנאדם קם ביום ראשון בבוקר ומחליט שהיום בספונטניות הוא הולך

להתקעקע

לא יודע מאיפה זה בא לי אבל קמתי בבוקר והחלטתי שאני מרביץ מקלחת ויוצא ישר למכון קעקועים!

היה לי משפט בראש המון שנים והחלטתי שזהו הגיע הזמן שיהיה עלי, זה כנראה הקעקוע הכי זריז שעשיתי מעולם!

קמתי ב 9, יצאתי מהבית ב 10, ב 10:30 הגעתי למכון, ב 12 התחילו לקעקע אותי, וב 13:30 התחדשתי לי :) מזל טוב לי

כרגיל התמונה פשוט לא עושה שום צדק אם הקעקוע!! לא יודע למה כל התמונות "סלפי קעקועים" שלי פשוט יוצאות עקומות ברמות שבא לי להקיא!!!!!

אבל עד שאמצא מי יצלם נורמלי שיעשה צדק אם היצירת אומנות הזאת (שסופר ישרה וסימטרית במציאות) תסתפקו בזה -

ולמי שלא הבין מה כתוב שם - The purpose justifirs the means ולאלו שלא יודעים אנגלית - המטרה מקדשת את האמצעים.

אני חי לפי המשפט הזה! כל האמצעים קשרים להשגת המטרות לטוב ולרע...

המשך שבוע מלא דיו לכולם

ozshomer

New member
קודם כל, תתחדש, אחי.

בהחלט נראה אחלה וסחתין על המיקום.
אבל קצת מציק לי הניסוח, לא מצאתי בשום מקום את הניסוח הזה, בכל מקום יש אך ורק את ה-ENDS במקום ה-PURPOSE, למה הלכת דווקא על הניסוח הזה?

תודה, בעניין המיקום היה דרוש מיקום חזק לקעקוע בעל משמעות

חוץ מזה שנגמר לי כל המקום כבר בחלק גוף העליון...

ובעניין הניסוח רבות במהלך השנים חשבתי איך לרשום את המשפט הזה בצורה שאני הכי יתחבר עליה!

לא סובל את המילה END לא אוהב לדעת שלמשהו יש סוף לא מסתדר לי המילה הזאת בראש מזכירה לי בעיקר כאב ולא הצלחה.

purpose זה מטרה מטרות הן נצחיות תמיד אפשר להציב מטרה רחוקה יותר וגדולה יותר... חשבתי גם להשתמש במילה TARGET אבל פחות התחברתי עליה.

אני ימצא לך יותר מאוחר כמה צורת בתיבה בגוגל שאפשר לומר את המשפט הזה! פשוט חייב לצאת להתפרנס כרגע.

בכל מקרה זה הצורת כתיבה שהכי התחברתי עליה ואני מבסוט מאיך שיצא הרבה יותר טוב ויפה ממה שדימינתי פשוט מקעקע תותח! חבל שלא השארתי לו טיפ באמת התמונה פשוט לא עושה צדק עם הקעקוע הזה.

MissSin7

New member
מסכימה!

כל האמצעים כשרים.
לגמרי:)

תתחדש יקירי.

קעקועים ספונטניים זה כייף:)

תודה :) היתה לי תחושה שתסכימי איתי

האמת שכל הקעקועים שלי נעשו בהחלטה של לקום בבוקר וללכת ישר להתקעקע באותו היום.

באופן מוזר כל הקעקועים שאני מתכנן לתווך ארוך לעולם לא יוצאים לפועל! זה נכון אצלי בכל תחומי החיים כל דבר שעשיתי בהחלטה של רגע הצלחתי בו בגדול!

כל דבר "שתוכנן" עד היום עדין בשלבי תכנון.. לך תבין...

oikeroi

New member
עבודה יפה ומדוייקת

לא חובב קעקוע משפטים, אבל אם כבר, אז לעשות את זה בצורה מדוייקת ונקיה, וגם ברורה, כמו כאן.
תתחדש.

תודה :) אני לא סגור לגבי איזה פונט זה...

נכנסתי למכון ביקשתי להתקעקע נתנו לי ספר אם דוגמאות לפונטים אפשריים ובחרי את הכי ברור וקריא (לא אוהב את אלה שלא מבינים מה כתוב שם).

אני בטוח שבכל מכון יש להם ספר כזה שאתה יכול לראות מה מתאים לך, סה"כ קעקועי כתיבה די נפוצים כך שלא תהיה לך בעייה למצוא פונט נורמלי שתתחבר עליו

ezeste

New member
אני כבר חודשים יושב באתר dafont

ולא מוצא פונט שאני מתחבר אליו. שלך ממש נחמד ואני מחפש משהו גותי כזה "badass" אבל קריא ובלי יותר מידי קשקושים.

אתה תמיד יכול למצוא משהו דומה למה שאתה רוצה

ואז לבוא אם זה למקעקע ולבקש ממנו שישנה מעט לפי דרישה חוץ מזה שאצל מקעקעים בדרך כלל תמצא דוגמאות כתיבה שלא תמצא באינטרנט, רק תדעג שאתה הולך למישהו אם קווים ישרים! יוצא לי לראות יותר מידי קעקועי כתיבה שנעשו בצורה מזוויעה ממש ועקומים לגמרי.

למעלה