הסרת חלקי קעקוע

אליזבת35

New member
הסרת חלקי קעקוע

הי לכולם אני חדשה פה... עשיתי לפני חודש פלוס קעקוע בזרוע יד ימין את השם של ביתי ואחרי שבועיים הוספתי מתחתיו את סמל האין סופי וביקשתי שיוסיפו הצללות.
רק מה ששכחתי זה.. שכל המוסיף גורע ובטח בקעקוע שמופיע כל היום מול העיניים...
אשמח לדעת האם יש קעקוע בצבע גוף שאפשר למחוק את הטשטושים או מסיר קעקועים ...
תודה מראש לעונים.

ozshomer

New member
לא, צר לי.

האפשרות היחידה היא לייזר, אבל זה ידפוק את כל הקעקוע

MissSin7

New member
לא.

אין דבר כזה "מסיר קעקועים".
ודיו בצבע גוף לא יעזור להסתרה של חלקים לא רצויים.

יש לך 2 אופציות:
1. הסרה בלייזר של כל הקעקוע- תהליך כואב מאוד, יקר ולא בטוח שהכול יוסר לחלוטין, רוב הסיכויים הם שעדיין ישארו סימנים.
2. קאבר גדול יותר שיכסה את כל הקעקוע הישן.

אליזבת35

New member
הסתרת חלקי קעקוע

מבאס מאוד! תודה
(אני לא יודעת אם מותר לציין שמות....)דיברתי עם מסיר קעקועים.יותר נכון עם המזכירה שלו. אינני יודעת אם הוא מוכר או לא.. אני לא מבינה בנושא הזה.. ואמרו לי שניתן למרוח אמלה (משחה מאלחשת) ומכיוון שזה הצללה אז זה יהיה ממש מהיר .. וכל טיפול עלות בנפרד..וייעוץ עולה סכום מסויים שבמידה ונמשיך אז העלות של היעוץ תתכזז בטיפול הראשון. וגם עושים טסט קטן ביעוץ עצמו.
מה דעתך בנושא?

Fanty S

New member
שהולכים לקלקל לך את כל הקעקוע

המכונה שלהם לא מדויקת והם לא יכולים להסיר חלקים ספציפיים, כמו רק הצללות.
&nbsp
אני מציעה שתנסי להתרגל אליו, אני בטוחה שהתוספת לא נוראית כמו שאת חושבת.
אם זה מעודד אותך, אחרי שאני סיימתי את כל הקעקוע, נזכרתי בחתיכה קטנה שהייתה בסקיצה והוא בסוף לא קיעקע עלי, וביקשתי שיוסיף. בתכלס - היה עדיף אם הייתי מוותרת, זה לא נראה כ"כ טוב כמו שזה היה על הדף, אבל זה ממש לא מפריע לי. אנחנו לא מושלמים, הבחירות שלנו לא מושלמות, והדיו שלנו לא מושלם.

אליזבת35

New member
צודקת ...

מקווה שאוכל להתמודד בהמשך עם זה..
כי כשאני לא מרוצה ממשהו זה מציק לי נפשית עד שאני פותרת את הבעיה.. ןפה זה כנראה שיעור להתמודד עם משהו שמציק לי ובפעם הראשונה לא לפתור את זה ...
ואני עדיין אופטימית ....
מעצבן אותי הטעות של להוסיף עוד על מה שהיה .. שלמעשה היה מושלם אבל הגרידיות הזו דפקה אותי !

MissSin7

New member
מסכימה לגמרי!

עוד לא שמעתי על הסרה חלקית של קעקועים.

חוץ מדבר אחד שאני לא מסכימה בקשר אליו.

הקעקועים שלי מושלמים:):)

למעלה