תסכול!

dearmaria

New member
תסכול!

אז ככה
אני חיילת בתפקיד מבצעי. זה אומר שהשגרה שלי היא לעמוד במחסומים עם קרמי ונשק, ומלבד זה הנשק עליי 24/7.
אני באטרף לקעקוע (שני בתורו) כבר המון זמן, יש לי כבר סקיצה ורעיון ואפילו כמעט משכורת
אבל מתלבטת אם זה נכון לעשות את זה בצבא ואם כדאי מבחינה בריאותית, לי ולקעקוע.

הבעיה היא לא החוקיות של קעקוע בצה''ל כי את זה אפשר להסתיר ולסדר
העניין הוא שאני מפחדת לקחת את הסיכון של לעשות קעקוע ולפגוע בו ולהרוס אותו. חיכיתי בכוונה לחורף כדי לבחון את הנושא מחדש (מהסיבות שזה לא חשוף לשמש, אני לא מזיעה גם בפעילות וכו'.. )
מה דעתכם בנושא? (אגב, הקעקוע שאני רוצה לעשות הוא באמצע הגב. זה לא איזור יותר מדי בעייתי אבל הבעיה הרצינית שעלתה לי בראש היא הרצועה של הנשק שנמצאת על הגב בעצם..)

ozshomer

New member
תחכי, חבל להרוס.

הגוף שלך לא יברח לשום מקום, והקעקוע יישאר עליו לתמיד, אני בטוח שוויתרת ותוותרי על עוד הרבה דברים בגלל הצבא.

MissSin7

New member
אני הייתי

מחכה.

למה לקחת את הסיכון שזה יכול לההרס.

הצבא הוא תקופה קצרה יחסית, כשתשתחררי תוכלי לעשות מה שבא לך ולתת לקעקעעוים שלך להחלים בדרך הטובה ביותר.

אני הייתי מחכה

M8r

New member
אני עשיתי קעקוע בזמן הצבא,

על כתף שמאל והלכתי בלי כומתה עד שהוא החלים.. גם בגלל שזה כאב, וגם כי הרגשתי שזה לא טוב לו (וכן הייתה לי גישה לנקות אותו, לאוורר, למרוח משחה כמעט כל הזמן), אז בטוח הרגשה של רצועת נשק על הקעקוע תהיה גרועה הרבה יותר, ויכולה לגרום נזק..
&nbsp
כמו שאמרו, הייתי מחכה. כולנו מכירים את הרצון העז הזה להתקעקע ועכשיו, אבל תסתכלי על הדברים לפרקי זמן ארוכים יותר.
עוד 10-20 שנה זה ייראה לך שטויות לחכות עוד קצת ותצטערי שלא חיכית..

מממ אני דווקא עשיתי קעקוע גדול בגב בשבוע השלישי לטירונות!!

ואפילו לא טיפלתי בו בכלל!! כי למי יש זמן למרוח משחה באמצע כל הריצות והטרטורים... (לא ממליץ כמובן לא לטפל).

אבל באופן מוזר זה הקעקוע הכי מוצלח שיש עלי :)

אני פשוט שמתי עוד גופייה אחת עבה מתחת למדים כדי למזער את השיפשוף של הרצועת נשק וכך הוא החלים לו ללא בעייה למרות כל האבק זיעה ושיפשופים.

מכיר עוד הרבה שעשו בצבא ולא קרה להם שום נזק (מה שגורם לי לחשוב בכלל האם באמת נחוץ לטפל בקעקוע ??ממממ).

בכל מקרה אולי כדאי להמתין שתצאי לרגילה ולקעקע ביום הראשון של החופש ככה לפחות בשבוע הראשון שהוא יותר קריטי תהיא מוגנת.

בהתלחה

Fanty S

New member
גם אני התקעקעתי בצבא

אבל הייתי ג'ובניקית וזה ממש לא הפריע לי בשום צורה. במקומך הייתי מחכה, חבל על הסיכון.

למעלה