מהיום אין יותר הסתרות

מהיום אין יותר הסתרות

היום בצהריים אמי היקרה שאלה אותי פתאום משום מקום למה לא סיפרתי לה שעשיתי עוד קעקוע. כשהיא גילתה שזה לא עוד אחד אלא שניים היא בכלל התחלחלה. לא עזרו ההסברים שזה חשוב לי ושזה בשבילי ושזה במקום נסתר, היא חושבת שאני אידיוט גמור. לפחות היא הוגנת וחושבת שקעקועים זה מכוער באופן כללי ולא מהצבועות שאומרות זה יפה אבל לא עלי ולא על הילדים שלי. טוב שהיא לא יודעת כמה זה עלה לי או שאני לגמרי חושב לעשות עוד יותר מאחד נוסף.

ozshomer

New member
join the club

לפחות היא סתם חושבת שזה מכוער ולא שזה איסור מהתורה או מבזה את זכר השואה, ולא מנדה אותך לחלוטין מהמשפחה.

MissSin7

New member
איך

היא גילתה על זה?

לדעתי, כייף שלא צריך להסתיר יותר.

בקעקועים הראשונים ההורים שלי הראו התנגדות. בעיקר אמא שלי.
היא אמרה שזה מוגזם מדי, צבעוני מדי, גדול מדי ומה כולם יגידו.
כשהייתי עושה עוד הייתי מסתירה אותם עם בגדים אבל הם ראו בכל זאת באיזשהו שלב.

עכשיו הם כבר רגילים ויודעיים בדיוק מה אני הולכת לעשות ואיפה עוד בשלב התכנון.
הם לא אוהבים את זה.

אבל אומרים, נו, את כבר מכוסה כמעט כולך, מה זה משנה עוד אחד.

אם אני מסתובבת עם אמא שלי במקומות ציבוריים ואנשים ניגשים כדי לשאול שאלות ולהגיד שזה יפה, היא מאוד מאוד מופתעת.
ואומרת להם "מה יפה בזה? אם זה היה על הבת שלכם הייתם חושבים אחרת"

:)

הורים ישארו הורים.

בקלות

מעולם לא גיליתי לה אבל גם לא טרחתי ממש להסתיר, כמו עם חוויות אמסטרדם. אם היא שואלת היא תקבל תשובה שהיא לא רוצה לקבל אז היא מעדיפה לא לשאול. תמונת הפרופיל של בפ"ב כבר המון זמן היתה של הקעקוע ועכשיו כשהייתי בחו"ל בת דודה שלי הראתה לה את הסטטוסים שלי שאני כותב ופתאום, מה זה, אוֹרי עשה עוד קעקוע? כשגילתה כשזה שניים כבר בכלל התבאסה עלי. הקטע הכי מקומם היה שאפילו כשהבינה שיש להם המון משמעות בשבילי ושזה לא סתם דולפין על התחת או פיה על הבטן זה עדיין ביאס אותה והיא חושבת שאני מפגר.

ozshomer

New member

למעלה