שאלה למקעקעים...

איטלקי8

New member
שאלה למקעקעים...

אני סובל מאיזשהי הפרעה בעור שנראת כמו פריחה.. זו הפרעה שאין לה מזור ואינה מדבקת והיא פשוט מאופיינת בפצעים קטנים ולא אסתטיים... זו אינה הפרעה חולפת והיא תשאר לכל החיים באיזורים שבהם "התפרצה".

אני רוצה לעשות קעקוע על הפצעים כדי להסוות אותם. בעבר הייתי חושף את האיזורים האלה הרבה לשמש כי שיזוף גם כן היה מעמם את הנראות של הפצעים.

האם יש דברים שצריך לבדוק ברמת המקעקע לפני שעושים את זה? בנוסף אם אתם מכירים מקעקעים שהתנסו בעבודה על עור שאינו חלק ו"בריא" אשמח לשמוע... (אולי אנשים עם כוויות או משהו כזה?).

MissSin7

New member
הדבר הראשון

שאתה צריך לעשות זה להתייעץ עם רופא עור.

אם הוא יגיד שזה בסדר לקעקע את איזור הפצעים (מציע שתיקח ממנו אישור בכתב, המקעקע יכול לבקש אותו), תוכל לפנות למקעקעים ולהתייעץ איתם.

מקעקע הוא לא רופא עור. והוא כנראה לא יכול לדעת איך ישפיע תהליך הקעקוע והדיו על העור שלך.

איטלקי8

New member
את זה כבר עשיתי.

השאלה שלי היא לגבי מקעקעים שיש להם נסיון בעבודה על עור שהוא לא רגיל.
סה"כ אני מחפש מישהו שגם מבין ויודע להמליץ על הצבעים הנכונים כדי לעשות את זה, אני לא מחפש מקעקע שיחרטט אותי בגלל שיקולי עלויות של צבעים או מישהו שרוצה שאני אבוא אליו עם דוגמא של קעקוע מוכנה והוא פשוט יעשה את זה בלי לשאול שאלות.
&nbsp
סה"כ המטרה שלי כאן היא להסתיר מפגע אסתטי.. אני לא מחפש משמעות עמוקה לקעקוע וכנראה גם לא הייתי עושה קעקוע אם לא היה לי את המפגע הזה.. לכן, אני בערך מגיע לזה מסיבות אחרות לגמרי מאשר אנשים שבד"כ עושים קעקועים.
&nbsp
מבחינתי אני מתייחס לזה ממש כמו ניתוח קוסמטי... לתקן מפגע.

ozshomer

New member
אתה מוזמן להיכנס

לעמוד שלנו בפייסבוק (קישור בחתימה שלי), האלבומים שבעמוד הם תיקי עבודות של המקעקעים הכי טובים ואך ורק של המקעקעים הכי טובים בארץ, תבחר מישהו שהסגנון שלו מוצא חן בעיניך ותשאל אותו את השאלות הספציפיות, מקעקע מקצועי לא ייקח על עצמו אתגר שהוא לא יכול לעמוד בו.

איטלקי8

New member
זה דווקא מסוג הדברים שאני לא אוהב לעשות..

זה בערך כמו לבחור מנתח לפי תמונות של לפני\אחרי שמפורסמות.
ובשורה התחתונה, תמיד מפרסמים את התוצאות הכי יפות...
&nbsp
אין לזה ערך ממשי מבחינת המידע שאני יכול לקבל...

ozshomer

New member
אם כבר הגעת לפה

למה שלא תסמוך עלינו?
זה עמוד שעבדנו עליו המון זמן, בחרנו את המקעקעים בקפידה רבה, אנחנו בחרנו את הקעקועים שהכי מייצגים את הסגנון שלהם, בשיתוף פעולה מלא איתם (להבדיל מכל שאר העמודים שאני מכיר, גם בחו"ל, ואני מכיר הרבה), זה המידע הכי טוב והכי מקיף ומפורט שתוכל לקבל, ולהבדיל מפה, שם תוכל לשאול שאלות ספציפיות, שפה יעברו על חוקי הפורום.

לא רוצה להתחנף

אבל איטלקי, עוז באמת יודע את העבודה בבחירת מקעקעים והכנסה שלהם לדף. הוא והמנהלת עזרו לי לפני שנה לבחור מקעקע לקעקועי הרגליים שלי וואללה, יצא פצצות. יש מקעקעים שגם בפרוטפוליו שלהם כשהם מציגים את העבודות הכי טובות שלהם הם עדיין זבאללה. ברס"ר באמת יש את העבודות הכי טובות. שווה לך להחליט משם ונשמח לראות על מה הלכת בסוף.

ועוד קראתי לך המנהלת, טוב שלא כבוד המנהלת

MissSin7

New member
אם כבר

החלטת לקרוא לעוז עוז.
ולי "המנהלת", אני מציעה שתילך עד הסוף..ותוסיף את ה"כבוד"

איטלקי8

New member
זה לא אישי. אני פשוט לא סומך על אף אחד :)

אני מבצע את המחקר שוק שלי בעצמי, אני מוכן לקבל מידע מכל אחד... אבל אני לא מקבל מכל אחד את הפרשנויות שלו למידע הזה.
&nbsp
אני מניח שאעזר בקבוצה יותר כדי למצוא דוגמאת קעקוע מאשר מקעקע... אני די נוטה להתרחק מאנשים שמציגים רק את ההצלחות שלהם. אני נוטה יותר לסמוך על אנשים שיודעים גם להציג ולהודות בכשלונות שלהם. כשעשיתי ניתוח למשל הדבר הראשון שעשיתי זה לחפש את שם המנתח במערכת בתי המשפט ולראות כיצד הוא הגיב לתביעות שהוגשו נגדו. האם הוא הודה בטעות או ניסה לטייח אותה וכו'... אישית, זה נותן לי אינדיקציה הכי טובה לגבי האדם שאני מפקיד בידיו משהו משמעותי מאוד מהחיים.
&nbsp
אני מניח שאני אצטרך לנבור יותר באינטרנט כדי למצוא את אותם אנשים שלא מרוצים מעבודת המקעקע...

MissSin7

New member
מה שאתה אומר

מוזר מאוד בעיני.

קודם כל.
אצל כל מקעקע.
אצל כל בעל מקצוע בלי קשר לקעקועים, יהיו אנשים שיצאו מרוצים ואת אלו שלא.

אנחנו לא שופטים אנשים שיצאו מרוצים, אנחנו שופטים איכות של קעקועים.

מקעקע טוב צריך לדעת לצייר, הוא צריך שיהיה לו נסיון בתחום, יד יציבה, יכולת להעביר את הסקיצה במדוייק על העור.
אותי באופן אישי לא מעניין האם הלקוח רצה פרפר וקיבל פיה, אותי מעניין איך הפיה עשויה בסופו של דבר, איך היא החלימה, איך הצבעים נראים, איך האוטליינס נראים וכו וכו.

כל אחד אמור לעשות שיעורי בית לפני שהוא מפקיר את הגוף שלו בפני מקעקע.
וכל מקעקע, בלי קשר לשום דבר יעלה אך ורק עבודות מוצלחות לתיק העבודות שלו.
וברור שלכל מקעקע יהיו הברקות ויהיו נפילות.

המקעקעים שנמצאים ברס"ר הם מקצוענים בתחומם שמוציאים מתחת למחט שלהם עבודות נהדרות שמוכיחות את עצמן לאורך שנים.

יהיה מטופש מצידך לחפור ולחפש את האנשים שלא מרוצים ואת הקעקועים הפחות טובים.
כי תמיד תמצא כאלה.
וזה אומר שתמשיך לחפש לנצח.

כי אפילו סמוחין לא מושלם:)

בהצלחה

איטלקי8

New member
חלק משעורי הבית האלה זה גם למצוא את האנשים שלא מרוצים.

זה שאדם הינו לקוח לא מרוצה, לא אומר שאני אקבל את דבריו אוטומטית. אני רוצה לשמוע מה יש לומר ואני אחליט אם זה מידע חשוב או שזה סתם מישהו הזוי.
&nbsp
ברור שאין 100% אבל נראה לי שכחלק מצרכנות נבונה יש להתקרב כמה שניתן ל 100%. וכשזה קשור לגוף האדם להליך שהוא כמעט בלתי הפיך עדיף לי להתקרב ל 80% מאשר להשאר ב 20%.
&nbsp
&nbsp

כמהאפשר

New member
הי:)

(ותודה על העזרה, התייעצתי לגבי פירסינג לפני זמן)
&nbsp
אני דווקא מאוד מבינה את מה שהבחור אומר.
זה כמו שתכנסי לאתר של מנתח פלסטי. תבחרי מישהו לפי תמונות לפני/אחרי? או תשבי על האינטרנט, תחפשי תביעות, חוות דיעה, תשאלי כל אדם אפשרי וכו לפני שבכלל תפני אליו להתייעצות?
וכאשר תפני אליו- תקשיבי היטב למה שיש לו לומר ואם הוא רק יבטיח הבטחות יפות תחשבי כמה וכמה פעמים?
&nbsp
את צודקת, תמיד יהיו לקוחות לא מרוצים. אבל הם בעיניי מאוד חשובים.
כי אם מנתח מנסה להסוות אותם, להפטר מהם ולהשתיק אותם- זה אומר הרבה מאוד עליו ועל האחריות שלו כמנתח.
אני מכירה מקעקעים כאלו ואני מכירה פירסרים כאלו.
הם יכולים להפציץ ב90 קעקועים מתוך 100, אבל בעשרה, בעשרה קעקועים או קעקוע אחד הם לא רק ישחיטו לך את הגוף הם גם לא יקחו אחריות אח"כ.
&nbsp
לכן גם כתבתי על אמון.
הפירסר שלי, לדוגמא, אני סומכת עליו בעיניים עצומות. הוא יאמר לי לקפוץ- אני אקפוץ. אני אשאל, אני אפחד, אני הרבה מאוד דברים-
אבל אני סומכת על המילה שלו כי אני סומכת על המקצועיות שלו, על הידע שלו ועל הבן אדם שהוא.
ואני אקפוץ כי אני סומכת עליו.
הפעם היחידה שהפרתי את המילה או העיצה שלו הייתה עם הפירסינג האחרון, שבעצם הוא ייעץ לי בתוקף במשך הרבה זמן(כתבתי את זה) לא לעשות כי הוא לא יתקבל אצלי טוב ולחצתי ולחצתי עד שהוא שלח אותי לברר בעצמי ולעשות קצת ש.ב. ואז להחליט.
&nbsp
א-ת יכולה להיות זו עם המקרה ה"לא מרוצה".
אנחנו לא מדברים על אנשים כאן שמחליטים פתאום שיצא להם אף לא כמו שהם ציפו או לחלופין שהם כבר אל אוהבים את הציור.
אנחנו מדברים על אנשים שמרגישים שהמנתח או המקעקע לא בסדר. היום בחברה אנחנו נותנים יותר הגנה אוטומטית למי שעושה פשע מאשר לנפגע שאנחנו אוטומטית מפקפקים באמינות שלו ויש בזה משהו שגוי.
&nbsp
המינימום הוא להקשיב, לשמוע, להבין, לכבד ואז להחליט מה אני בוחרת לעשות.

למעלה