בעקבות הפרסום אתמול בפ"ב וכאן

בעקבות הפרסום אתמול בפ"ב וכאן

ראיתי עכשיו מחדש אצל עוז את הפרסומת המחורבנת של מקועקעים עם גולגלות הם אנשים מסוכנים וכו' ורציתי לספר על חוויה שהיתה לי עכשיו בטיול. אחד ההורים הכי מסורים שיצא לי לראות היה עם שני סליבים סופר צפופים שהגיעו לו עד הצוואר. זה לא מנע ממנו לעזור לבת שלו, לקחת אותה על הידיים ולדאוג לה. גם בחנות הספרים שעבדתי בה עד לאחרונה, אחד הלקוחות האהובים עלי היה בחור עם שני סליבים שתמיד הלך עם ילד בעגלה, קורא מד"ב ואבא מסור. קיצר, כן אנחנו מסוכנים בטירוף, צבא שיורכב ממתרגם, מורה להיסטוריה ועוד מופרעים כאלה הוא צבא סופר קטלני שלא מתעסקים איתו.
נ"ב
כמובן שאני לא עושה יותר מארבעה קעקועים שכבר יש לי. ובגלל זה שבוע שעבר שנייה וחצי אחרי שחזרתי כבר מצאתי את עצמי בסטודיו לבדיקה אבל נראה לי שהפעם בכל זאת אדחה את זה קצת.

MissSin7

New member
ההורים בפורום הזה

הם דוגמא מצויינים לזה שאפשר להיות הורים טובים ולהיות/ להראות איך שבא לנו.

חבל שבעולם המודרני צריכות להתפרסם פרסומות כאלה.

כמהאפשר

New member
השכן שלי הוא בחור מקסים

עם הרחבות, שיער ארוך, מקעקוע ומחורר בחצי מהפנים שלו.
&nbsp
אישתו נראית בדיוק ההיפך ממנו.
ויש להם ילדה שהוא לא מתנתק ממנה.
&nbsp
אם יהיה לנו רצח בשכונה אני אדע לאן להפנות את השוטרים.
&nbsp

כמהאפשר

New member
מזכיר לי איזשהו שרשור שהיה לא מזמן בפייסבוק

על סוואסטיקות.
כתבתי שם משהו על המשמעות המקורית של סוואסטיקה וחטפתי כזה מבול של קללות לתא ההודעות שלי שה' ישמור.
&nbsp
אחד האנשים היקרים לי, אגב, מקועקע עם סוואסטיקות.
לפעמים, כדאי לפתוח את הראש והלב ולהקשיב לפני ש"עפים" על אנשים ושופטים אותם. אנחנו לא יודעים הכל, למרות שאנחנו כל כך אוהבים לחשוב שכן.
(גם על זה סוואסטיקה מדברת, אבל ניחא הסמלים שמדברים אליי באופן אישי הם מעולמות אחרים. אבל לא סובלת קטילה כזו בלי להבין)
&nbsp

למעלה