שאלה בקשרל החלמה לאחר הרחבה

שאלה 101

New member
שאלה בקשרל החלמה לאחר הרחבה

היי
יש לי PA שעבר תהליך הרחבה לאחרונה, (בכל שבועיים הורחב במידה אחת)
נכון להיום ההרחבה האחרונה שנעשתה לפני כ 5 ימים עומדת על 5 מ"מ.
בהרחבה הזאת יש לי תחושה שהקליטה של העגיל לא טובה, המקום מאד כואב, אדום ויש הפרשות מהחור.
בהרחבות הקודמות היה כאב של מספר ימים ולאחר מכן ההחלמה הייתה טובה, ללא הפרשות או כאבים נוספים.
הפעם המצב לא משתפר ואפילו מתדרדר.
התחלתי להשתמש בספריי מרפן עבור העגיל לפני כיומיים.
האם יש משהו נוסף שניתן לעשות?
האם זה הזמן ללכת לרופא?

MissSin7

New member
לא אוהבת את הספריי

ממליצה על המשחה.

הרחבה כל שבועיים נשמע לי מהר מדי, אני יודעת שפירסרים ממליצים על מ"מ בחודש.
ככה אני הרחבתי והחחלמה הייתה קלה ומהירה.

שאלה 101

New member
עדכון לאחר חודש וחצי

עדיין החור לא החלים לגמרי, במהלך החודש וחצי ניסיתי טיפולים שונים כולל גם אנטיביוטיקה ( משחות וכדורים)
נכון לעכשיו החור של ההרחבה החלים ב 95% אבל עדיין יש איזו נקודה (בצד הפנימי שלא רואים) שכואבת עם הפרשות מינימליות בבוקר.
חזרתי לפירסר שהמליץ לנקות את החור עם סבון לניקוי עמוק של לייף שלוש פעמים ביום ומריחת ביפנטן פלוס לאחר הניקוי. ביום השני של הטיפול הזה קמתי בבוקר עם הפרשות רציניות מהצד הפנימי של החור.
אני לא יודע האם ההפרדות שהתגברו מראות שהמצב טוב יותר והגוף מגיב לטיפול, או שהמצב מחריף. אשמח לתשובות ממי שמכיר.

שאלה 101

New member
עדכון לאחר חודש וחצי

עדיין החור לא החלים לגמרי, במהלך החודש וחצי ניסיתי טיפולים שונים כולל גם אנטיביוטיקה ( משחות וכדורים)
נכון לעכשיו החור של ההרחבה החלים ב 95% אבל עדיין יש איזו נקודה (בצד הפנימי שלא רואים) שכואבת עם הפרשות מינימליות בבוקר.
חזרתי לפירסר שהמליץ לנקות את החור עם סבון לניקוי עמוק של לייף שלוש פעמים ביום ומריחת ביפנטן פלוס לאחר הניקוי. ביום השני של הטיפול הזה קמתי בבוקר עם הפרשות רציניות מהצד הפנימי של החור.
אני לא יודע האם ההפרדות שהתגברו מראות שהמצב טוב יותר והגוף מגיב לטיפול, או שהמצב מחריף. אשמח לתשובות ממי שמכיר.

למעלה