סקיצה

סקיצה

חשבתי שיש פה אנשים שטובים בסקיצות ויוכלו בערך לצייר סקיצה לקעקוע שאני רוצה כבר המון שנים פשוט אני מציירת כמו ילדה בת 3 ואני ממש ממש אשמח עם תעזרו לי בזה

היויו

New member
גוגל, DEVIANTART ודמיון

חפשי את מה שאת רוצה בערך בגוגל, את יכולה לפתוח גם את דוויאנט ארט שם תוכלי למצוא המון ציורים מידיהם של אנשים שיכולים לצייר לפי נושאים וכו'.
מעבר לזה, תנסי להשתמש בפוטושופ או אפילו צייר פשוט כדי לסדר את מה שאת רוצה פחות או יותר, ותלכי עם זה (או עם כמה דברים נפרדים) למקעקע - הוא יכין לך סקיצה לשביעות רצונך.
אנחנו לא מציירים סקיצות עבור אנשים מסיבה פשוטה - זה הקעקוע שלך, שאמור לאמר לך משהו - לא לנו, ולכן מה שאנחנו נעשה יתאים לנו ולא לך.

כע הבנתי סליחה

פשוט יש לי איזה סקיצה בראש כבר איזה 3 שנים אין לי מושג בשיט איך לצייר אתזה הלוואי והייתי ציירת זה היה כל כך פשוט :/

היויו

New member
אין על מה להתנצל :)

זה לא נאמר מתוך כעס, אלא מתוך הסבר :).
כולנו עברנו את זה, רובנו לא באמת יכולים לצייר את מה שרצינו כקעקוע, אבל באנו עם רפרנסים למקעקעים והם עשו לנו את הסקיצה - אחרי הכל, זה חלק מהעבודה... :).

סקיצה עולה עוד כסף?

P i x i e s

New member
עקרונית לא

לחלק מהמקעקעים משלמים לאחר הציור מקדמה שמתקזזת מעלות הקעקוע. בכל מקרה, אם מקעקע מצייר לך סקיצה מאפס ואז את בוחרת לא להתקעקע אצלו, אין לי מושג מה הוא עלול לדרוש... מדובר בעבודה בכל זאת

תודה

וסליחה על החפירה פשוט יש לי שאלה אחרונה בעיקרון כי אני עושה קעקוע לגיל 17 :>
אז אמרו לי שאסור שיהיה קעקוע שיראו אותו כי אז נמאס מהר
האם זה נכון ?
כי לפי דעתי קעקוע צריך לראות לפחות שיהיה בזווית העין או עדיף במקום שלא רואים?

האמ

אוקי בעיקרון זה מפתח סול בגודל בינוני (אני יודעת שזה קיצ'י אבל זה לא ממש כזה מפתח סול ) בגלל שאני מנגנת וליד המפתח סול משפט
never give up אני יודעת שזה ממש נשמע נדוש אבל זה הקעקוע שאני רוצה :>

Freckled Fawn

New member
ואיפה חשבת לעשות את זה?

זה נשמע כמו כמה דקות של עבודה עם מקעקע.
במיוחד אם תביאי תמונה של סגנון למפתח הסול שאת רוצה, ופונט שבו את רוצה שיהיה כתוב הכתב.

האמ זהו

חשבתי או על הרגל כאילו בצד או על פרק כף היד בטוח יהיה פה ופה קעקועים פשוט אני לא החלטתי איפה זה יהיה ועם לפצל או לא :/

Freckled Fawn

New member
ההמלצה שלי

היא לעשות ברגל

אבל ההחלטה היא שלך ורק שלך כמובן.

שיהיה בהצלחה ומזל טוב.

ozshomer

New member
זה לא דווקא ברגל

אלא לא בפרק היד, לא מומלץ לעשות קעקוע במקום כזה חשוף בגיל כל כך צעיר, כשאת עוד לא יודעת מה תעשי בחיים, אנחנו בכ"ז חיים במדינה של נודניקים.

ella xoxo

New member
אל תמהרי לעשות אותו!!

כל התיכון הייתי מוקפת בילדים בני 17 שעושים קעקוע, מגוחך בעייני. אני מתאפקת, שווה לך גם. לא שווה לעשות משהו רק כי אנו מסוגלים. בגיל הזה המון דברים נראים נכון, תאמיני לי, רובם לא כל כך. תני להורמונים הזדמנות להתרחק לך קצת מהמוח
עצה כנה וחשובה. אני שונאת להיות מטיפה, אבל זה חשוב.

Freckled Fawn

New member
האמת שאני מסכימה

אני ממש שמחה שלא עשיתי את מה שרציתי לעשות בגיל 15-20.

והאמת גם את הרעיון האחרון שהיה לי לפני שנה. מיי גאד. אני פוסטמה.

למעלה