לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1806818,068 עוקבים אודות עסקים

פורום פירסינג וקעקועים

גולשים חדשים בפורום? הודעה או שאלה ראשונה שלכם? אנא קראו קודם את חוקי הפורום, תודה.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=785&aId=42639
פירסינג וקעקועים החלו מפולחנים דתיים לפני אלפי שנים. כיום הם הפכו לשמחתנו לפופולריים יותר מבעבר (כן, אנחנו יודעים שיש עדיין אנשים שמחשיבים אותנו לפריקים, בשביל זה בדיוק אנחנו פה, כדי להיות קהילה), מה שגרם לפתיחה של אין ספור סטודיואים, חלקם טובים וחלקם פחות, ולכן חשוב יותר מאי פעם להתייעץ לפני כל הליך, בין אם זה פירס או קעקוע, עם אנשים בעלי ניסיון (ולא, רוב הסיכויים שהחברים שלכם לא באמת מבינים בנושא כמו שהם חושבים).
אתם מוזמנים להכנס ולהשתתף בדיונים בפורום! שמרו על כללי הפורום וכבדו את שאר הגולשים.
לכל פניה, בקשה, טענה, המלצה וכו' - תיבות המסרים שלנו פתוחות בפניכם. שהות מהנה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פירסינג וקעקועים

גולשים חדשים בפורום? הודעה או שאלה ראשונה שלכם? אנא קראו קודם את חוקי הפורום, תודה.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=785&aId=42639
פירסינג וקעקועים החלו מפולחנים דתיים לפני אלפי שנים. כיום הם הפכו לשמחתנו לפופולריים יותר מבעבר (כן, אנחנו יודעים שיש עדיין אנשים שמחשיבים אותנו לפריקים, בשביל זה בדיוק אנחנו פה, כדי להיות קהילה), מה שגרם לפתיחה של אין ספור סטודיואים, חלקם טובים וחלקם פחות, ולכן חשוב יותר מאי פעם להתייעץ לפני כל הליך, בין אם זה פירס או קעקוע, עם אנשים בעלי ניסיון (ולא, רוב הסיכויים שהחברים שלכם לא באמת מבינים בנושא כמו שהם חושבים).
אתם מוזמנים להכנס ולהשתתף בדיונים בפורום! שמרו על כללי הפורום וכבדו את שאר הגולשים.
לכל פניה, בקשה, טענה, המלצה וכו' - תיבות המסרים שלנו פתוחות בפניכם. שהות מהנה
x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים חדשים בפורום? הודעה או שאלה ראשונה שלכם?
עמוד הפורום בפייסבוק https://www.facebook.com/mastersergeanttat/
עמוד הפורום בפייסבוק https://www.facebook.com/mastersergeanttat/
המשך >>

לצפיה ב-'קעקועים ומשרד החינוך'
קעקועים ומשרד החינוך
<< ההודעה הנוכחית
17/06/2010 | 00:13
42
622
וואי האמת שהמון זמן לא הייתי כאן בפורום, מאז שעשיתי את הקעקוע האחרון שלי לפני שנה.. ועכשיו כשאני עומד לעשות עוד אחד חדש עברה בי מחשבה, שמספר אנשים לא יכלו לענות לי עליה וחשבתי שאולי כאן אני אמצא תשובה.

אז יש לי קעקוע אחד ביד האחורית של ימין (אותיות סיניות) ואני עכשיו מתכנן לעשות עוד קעקוע בתאומים של רגל ימין(משהו של המזלות שלי..) עכשיו את הקעקוע ביד רואים אם אני הולך עם חולצה קצרה(את האות האחרונה...) וברגל מן הסתם יראו את כל הקעקוע כשאני אלך עם מכנס קצר. עד כאן הכל טוב ויפה... ועכשיו מגיעה הדילמה :
שנה הבאה אני הולך להתחיל לימודים שבסופם אני אהיה מורה בישראל :). האם לפי דעתכם הקעקועים הולכים להפריע לי איכשהו בקבלה ובעבודה בתפקיד?
יש לי שני אספקטים של חיובי ושלילי :
חיובי - מהבחינה שהדור של היום הוא לא הדור של פעם.. נכון שלמורים שלי לא היו קעקועים אבל לצורך העניין לאחוז קטן יותר באוכלוסיה אז היו קעקועים. מה גם שאני אוכל להסתיר אותם במידת הצורך (לבוא עם מכנס ארוך )
שלילי - אני חושב על זה שיכולים לטעון בפניי ש : "זה לא חינוכי ואתה אמור להיות מדריך ומורה לחיים ואתה מעצב להם את האישיות ובלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה"
\מה אתם אומרים??? אני ממש בדילמה אני אמור לעשות את הקעקוע בשבוע הבא... ואני לא יודע מה לעשות :-\
תודה מראש לכולם
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'שלום =)'
שלום =)
17/06/2010 | 00:37
97
סתם מתוך סקרנות- מורה לאיזה מקצוע?

ואני לא חושבת שתהייה בעיה. כמו שאמרת אפשר להסתיר אותם עם בגדים ארוכים.

כשאני הייתי בבית ספר יסודי (אני עכשיו בי"ב) הייתה לי מורה עם קעקוע על הכתף והיא רוב הזמן הייתה לובשת גופיות.
והיא ממשיכה ללמד גם כיום.

זה כמו שלא עושים בעיות למורים שמנים מאוד. המראה לא אמור לקבוע. כל עוד יש לך תעודת הוראה... לא נראה לי שתהייה בעיה.
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'אני אהנה לך בתור מישהו שמתכוון ללכת לכיוון'
אני אהנה לך בתור מישהו שמתכוון ללכת לכיוון
17/06/2010 | 00:57
1
131
החינוך, אמנם התכנון הוא ללכת לכיוון החינוך הדמוקרטי, אבל אני עדיין אהיה חלק ממערכת החינוך הישראלית.
יש לי קעקוע דיי גדול על השוק, ויש לי קעקוע בזרוע הפנימית, ואני מתכוון להמשיך ולהרחיב את הקעקועים שלי, אני לא רואה שום פסול בזה. אני חושב שזה דווקא יתרון, כי כמו שאמרת הדור של היום רואה דברים כאלה בעין יותר יפה, בשונה מהדור של פעם (שלצערנו הם אלה שיקחו אותנו לעבודה ולא התלמידים).
אני דיי בטוח שיהיו אנשים שיסתכלו על כך בעין צרה, אבל למי אכפת, כל עוד תהיה מורה טובה ובעל מוטיבציה ותשקיע ותתן מעצמך, תמצא מספיק בתי ספר שירצו אותך.
אני אומר לך על זה, אבל כמובן במידה ואתה סגור על עצמךבמאתיים אחוזים מבחינת ההתקעקעות, השאר יסתדר מעצמו.

בהצלחה!
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-''
17/06/2010 | 03:25
24
רק מה החלטת לגבי לחזור לאולפן בסוף?
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'שמע... אני מכיר טוב איזה אחד...'
שמע... אני מכיר טוב איזה אחד...
17/06/2010 | 03:46
97
שבינתיים מכסה באדיקות את הגוף שלו בקעקועים, מחורר את האזניים עם מיני מתכות, שואף להיות פרופסור באוניברסיטה... והוא כבר דוקטור למדעים פלנטריים ואפילו עובד בנאס"א בין כל האמריקאים המעונבים.
בינתיים אין ממש בעיות - אפילו מנהל המעבדה השמרן כאן מתפעל מהקעקועים וחושב שאני סתם פסיכי - אז תהיה רגוע.

אם אתה מורה טוב, אז בית ספר שיעשה לך בעיות בשל המראה של קעקועים פשוט לא שווה אותך - לך למקום אחר. מניסיון של 10 שנים המערכת החינוק כמורה (נוסף לביזבוז משווע של 12 שנה בבתי ספר כתלמיד) - בית ספר שיעשה לך את המוות על קעקועים יעשה לך הרבה יותר את המוות אם תרצה להיות מקורי ולהיות נאמן לאמת שמביאה אותך להיות מורה ולא ללכת כמו דחליל אחרי נהלים מטומטמים שערימה של ביורוקראטים מאובקים שדבוקים לכיסא שלהם כבר 50 שנה במשרד החינוק החליטו להתקין.

בקיצור - לך על זה, ואני מקווה שהילדים שלי ילמדו אצל מורה כמוך .
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'זה תופס..'
זה תופס..
17/06/2010 | 04:56
53
היו למורים שלי קעקועים, זה באמת שטויות
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'ממתי מורים הולכים עם מכנסיים קצרים?'
ממתי מורים הולכים עם מכנסיים קצרים?
17/06/2010 | 11:31
5
47
אני לא זוכרת שאי פעם היה לי מורה שלבש שורטס לבצפר (למעט המורה לספורט). אני לא חושבת שקעקועים במקום גלוי הם דבר חכם לעשות בגיל צעיר, במיוחד כשהשאיפה שלך זה ללכת למערכת החינוך. אולי המורים צעירים, אבל המנהלים עדיין זקנים, עדיין שייכים לדור הישן, עדיין לא אוהבים קעקועים. ד"א - גם אנשים בדורנו לא כולם משתגעים על זה, והרבה רואים בזה משהו לא חיובי במיוחד. עם זאת, זה לא שמדובר בקעקוע על העורף, אלא ברגל, במקום שאפשר להסתיר בלי בעיה. אני חושבת שאם זו המניעה היחידה - לך על זה.

פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'הוא כתב שהוא הולך להיות מורה לחינוך גופני'
הוא כתב שהוא הולך להיות מורה לחינוך גופני
17/06/2010 | 12:39
1
27
לצפיה ב-'בתור מורה לעתיד'
בתור מורה לעתיד
17/06/2010 | 16:29
98
שמסיים כעת את תעודת ההוראה באורנים אני יכול ליידע אותך שכבר חמש שנים אני מורה מחליף און אנד אוף, יש לי קעקוע גדול על גב תחתון שתלמידים שמו לב אליו שהתכופפתי, יש לי קעקוע על הרגל שאני משער שחלק מהתלמידים ראו, היה לי עגיל בתנוך ואני גם יודע שאני לא היחיד באורנים שיש לו קעקוע, הכל תלוי ברמת הפתיחות של בית הספר לא יותר מזה ולא פחות מזה. מורה בתיכון לאו-באק בחיפה מחוררת לחלוטין בשני אוזניה ויש לה גם עגיל באף, היא נחשבת למורה מצוינת לא בגלל המגניבות שלה אלא בגלל שהיא מורה טובה ומצד שני אתה יכול להיות מורה פוֹץ עם שני סליבים של קעקועים. הכל כאמור תלוי בגישה של בית ספר לקבל מורים שונים והגישה שלך עם התלמידים. יחל לכך שתיפול על בית ספר לא שמרני
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'המורה שלי למת' היה בא עם נכס קצר לבצפר'
המורה שלי למת' היה בא עם נכס קצר לבצפר
18/06/2010 | 13:48
30
תמיד תמיד גם בחורף P:
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'המורה שלי לתנ"כ'
המורה שלי לתנ"כ
20/06/2010 | 08:58
32
מה זה קצרים, כאלה חאקי עד הברך. התפרעות.
מורה צעיר, עם עגילים ואני לא אתפלא אם יש איפשהו קעקוע
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'תשובות תשובות תשובות'
תשובות תשובות תשובות
18/06/2010 | 19:33
4
32
אז ככה.... אני מקווה שאני לא מפספס כלום :)
האותיות הסיניות זה אני הלכתי ובדקתי באתרים באינטרנט שמפרשים יפנית וכאלה... לא הלכתי לחפש בחנות של הקעקועים...באתי מוכן....
לגבי המזלות אני חצוי מזל... בחלק מהמקומות התאריך שלי הוא גדי ובחלק הוא דלי (20 בינואר)
ואם אני יחכה עד שאני יתחיל לעבוד במערכת החינוך זה יהיה עוד 4 שנים...ואת הקעקוע אני עושה עוד 4 ימים.. אז אין לי ממש מה לחכות להם..
ועשיתי על זה בירור מקיף במקום עבודה שלי עם כמה אנשים שעובדים במשרד החינוך שאמרו לי שזה לא בעייתי במיוחד שאני הולך לעבוד עם תלמידי תיכון (בטח לא דתי...)

מקווה שלא פיספסתי ואחלה שבת
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'יהיה מגניב עם תעשה גדי מציץ מתוך דלי'
יהיה מגניב עם תעשה גדי מציץ מתוך דלי
18/06/2010 | 20:28
3
8
לצפיה ב-' משהו דומה... דומה מאוד אפילו...'
משהו דומה... דומה מאוד אפילו...
19/06/2010 | 01:55
2
11
לצפיה ב-'עם תוכל נשמח לראות תקעקועים שלך!'
עם תוכל נשמח לראות תקעקועים שלך!
19/06/2010 | 13:52
1
11
לצפיה ב-'בכיף השבוע אני אעלה תמונות :)'
בכיף השבוע אני אעלה תמונות :)
19/06/2010 | 15:32
12
לצפיה ב-'שום בעיה!'
שום בעיה!
18/06/2010 | 08:08
27
נכון שייתכן שתתקל בצרות עין פה ושם, בעיקר  על ידי בורים שלא רואים בקעקועים אמנות או משהו שקשור לגוף המקועקע בלבד, ו המקשרים את זה לעבריינות וכו..
זו תיהיה ההזדמנות שלך להוכיח שאין להסתכל קנקן אלא בתוכו..
בתור מורה אני לא רואה סיבה למה שלא תיהיה מורה. ו יש מורים עם קעקועים.
אז שיהיה לך המון בהצלחה.
ותאמין לי הלוואי וזו תיהיה בעיית ההקלטות היחידה שלך..:)
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'לא יודעת לגבי קבלה'
לא יודעת לגבי קבלה
18/06/2010 | 08:53
27
אבל לגבי העבודה עצמה אין שום בעיה. לי היו כבר כמה מורים עם קעקועים (גם גברים וגם נשים) ולא הייתה עם זה שום בעיה.
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'כמי שעובד בהוראה ובעל קעקועים'
כמי שעובד בהוראה ובעל קעקועים
18/06/2010 | 09:42
58
אני יכול להגיד לך שמבחינת הילדים או המתבגרים (אני עובד עם תיכון) אתה תחשב כמורה מגניב פתוח צעיר וחדשני, אני לפחות ככה מרגיש ,התלמידים שלי מרגישים קרוב מאוד מאוד אלי ואני אלהן והדב ר מתבטא בהגעה לשיעורים ללא הברזות שיחות אישיות וכו' וכ'. כמובן שגם פתחתי פייסבוק לילדים שהם חברים שלי ושם אני אפילו מתכתב איתם ועוזר להם.
הבעיה קצת היא בראיון העבודה מסתכלים עליך בצורה קצת פרימיטיבית אני בראיון באתי עם חולצה 3/4 ומכנס ארוך והורדתי את העגיל מהגבה ( גם עכשיו הוא לא עלי)
אבל כבר אחרי הקבלה בחרתי לבוא עם חולצה שממנה מבצבץ הקעקוע .
קעקוע לא זה מה שיגרום לך ל"עצב להם את האישות" היכולת שלך להאמין בהם לסמוך עלהם לתת להם כלים מעבר לציונים להמשך הדרך זה מה שיגרום לך לעצב להם אישיות.
אגב אם כבר נפתחנו אז אני מורה עם קעקועים שחי עם בן זוג ותאמין לי מתים עלי
כול הכבוד שבחרת בתחום
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'חח סתם רק שתדעו, '
חח סתם רק שתדעו,
18/06/2010 | 10:03
1
41
הייתי לי בגרות בלשון אתמול, הנושא של החיבור היה "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו".. חח וקיבלתי מכם הרבה השראה לכתוב אותו!
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'תעדכני אותנו כמה יצא :)'
תעדכני אותנו כמה יצא :)
18/06/2010 | 19:36
7
אני גם ככה הולך להיות מורה...אז כבר יהיו לי נקודות זכות עוד לפני שאני אתחיל לעבוד
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'יודע משהו?'
יודע משהו?
18/06/2010 | 17:10
1
19
חשבתי על תשובה מתאימה שאני יכולה לתת לך, לדעתי הלוואי  ואתה תהווה מודל לחיקוי לתלמידים שלך,
עד כדי כך שהם יחקו את האישיות שלך (אם היא חיובית, כמובן).
אני מאחלת לך שתהיה מורה לחיים.
דבר נוסף, את הקעקועים, לפחות שלי (יש לי אחד גדול במרכז הגב ועוד אחד על הקרסול), רואים בדיוק לשתי דקות וכשלומדים להכיר אותי ממש שוכחים שהם שם.

שורה תחתונה- חינוך של ילדים לא מסתכם בהאם למורה שלהם יש או אין קעקוע ואלא אם כן אתה הולך ללמד בבית ספר דתי, אל תסתיר אותם.
דבר נוסף, היום להרבה מאוד אנשים יש קעקועים, גם להורים, אז מה זה אומר? שהם לא מחנכים כמו שצריך את הילדים שלהם?

פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'צודקת במיליון אחוז...'
צודקת במיליון אחוז...
18/06/2010 | 19:37
11
השאיפה הכי גדולה של כל אדם...מורה או כל מדריך אחר (אני מדריך לאגרוף...ומדריך חדר כושר..) הוא שהאנשים ילמדו ממנו והוא יהיה המודל לחיקוי שלהם...
ויש לי כבר כמה מתאמנים כאלה..אין דבר יותר מספק מזה.
וגם לאבא שלי יש קעקועים... ואני מחונך (יחסית ;) )
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'זה סבבה לגמריי'
זה סבבה לגמריי
18/06/2010 | 17:34
11
המורה היחיד שאהבתי בכל שנותיי היה מורה עם קעקועים, הוא בנאדם מגניב והשיעורים שלו היו פשוט מעולים..
הוא העביר תחומר בצורה טובה ובכייף..
והתלמידים גם הסתכלו עליו מהתחלה כמו על אח גדול או משהו, בגלל המראה שלו, הוא היה נראה כמו אחד מאיתנו.. היה אשכרה כייף ללמוד איתו חח
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'תשמע...'
תשמע...
18/06/2010 | 19:14
3
13
יש לך אופציה פשוט לא ללכת עם מכנס קצר לבית ספר, אל תשכח שאתה אמור לייצג משהו ולא לבוא כאילו באת לעשות תיאוריה...

דבר שני, דודה שלי (בת 45) היא מורה כבר מעל עשור,
היא בנאדם מאוד "צבעוני" שזה אומר - תלתלים בלונדינים ארוכים, היא מלאה, מתלבשת צבעוני, ויש לה קעקוע מהמם של פרפר על החזה והיא הולכת חשוף, ומעולם לא עשו לה בעיות עם זה.
ההפך היא אחת המורות הכי מוערכות בחינוך בעיר שלי.

פשוט תעשה את השיקול שלך, אם תיהיה מורה טוב שום דבר לא יעמוד בדרך.
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'אני הולך להיות מורה לחינוך גופני...'
אני הולך להיות מורה לחינוך גופני...
18/06/2010 | 19:35
2
15
אני אצטרך לבוא עם מכנס קצר בכל מקרה... אבל בטח שלא כאילו באתי לעשות תיאוריה :)
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'נשמע אחלה...'
נשמע אחלה...
18/06/2010 | 19:50
1
5
בתיכון היה לי מורה לספורט כזה חתיך והיה לו קעקוע ענק אגב של דרקון על הקרסול עד הברך....
יאמי
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'רק לי היו בתיכון מורים זקנים ??'
רק לי היו בתיכון מורים זקנים ??
18/06/2010 | 19:55
6
אבל ממש זקנים.... ברמה שאם הייתי גר בבית של הילדות שלי הם היו מורים של ההורים שלי....
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'מסתבר שאותי קיבלו'
מסתבר שאותי קיבלו
18/06/2010 | 19:27
30
בזכות פריט פיזי מעט משוגע שיש לי. (לא, לא קעקוע או פירסינג)
כנראה המקומות שלא יתאימו לך מתכתחילה, אלו המקומות שלא יקבלו אותך.
ודוקא במקומות שיעניינו אותך, הקעקועים לא יפריעו, או אפילו יעידו על תכונה שהמנהל/ת  רוצה.
אולי עם הורים תהיה בעיה, שאלות מהתלמידים, כאלה.
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'תן לי להרגיע אותך...'
תן לי להרגיע אותך...
18/06/2010 | 23:09
4
26
אני מורה ומחנכת ויש לי 8!!!! קעקועים, וחלקם , מה לעשות, גלוי.....
אני משתדלת להצניע אותם כמיטב יכולתי ולא תמיד עולה הדר בידיי.........
אבל, אפשר למנף את הנושא כדיון חברתי...
ובמידה ואתה הולך ללמד בבי"ס דתי, אתה יכול להפנות את תלמידיך לספר "ויקרא" פרק י"ט פסוק כ"ט....
תעשה מה שבראש שלך, ותאמין לי שאין קשר בין הפנימיות ויכולות ההוראה למראה החיצוני!!!!
וכמו שהבנת, אני מדברת מניסיון...מה גם, שבאופן טבעי, התלמידים יתפסו אותך כמאאאגניב.....
בהצלחה
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'מה משמעות הפסוק?'
מה משמעות הפסוק?
20/06/2010 | 08:38
7
לצפיה ב-'הי מיקיס'
הי מיקיס
20/06/2010 | 11:29
2
11
הצלחת לסקרן אותי, פתחתי אכן את ספר ויקרא ולא הבנתי איך זה משרת את הטענה שלך, אשמח להסבר.

תודה

ולמתעצלים:  פסוק כ"ט: "אל תחלל את בתך להזנותה ולא תזנה הארץ ומלאה הארץ זימה"
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-' הפסוק שציינת אכן לא קשור כי...'
הפסוק שציינת אכן לא קשור כי...
20/06/2010 | 15:06
1
10
זה לא ויקרא י"ט פסוק כ"ח שבו יש איסור מפורש על קעקועים......
שבוע נפלא
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
20/06/2010 | 16:36
12
קודם כל, בהודעה הקודמת כתבת בעצמך פסוק כט.... ולא כח.
אבל גם למחנכת בישראל מותר לטעות

דבר שני- איך הפסוק הזה אמור לעזור לו להסביר לתלמידיו הדתיים את הקעקועים שלו? או שממש לא הבנתי מה ניסית לומר.....
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'גם אני מורה'
גם אני מורה
20/06/2010 | 07:44
31
אני מורה לשל"ח מקועקע בשתי הידיים וברגל אחת. קעקועים גדולים.
חוצמזה, אני מטר שמונים, 120 ק"ג קירח עם זקן.

אומרים שאין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני, וצודק מי שאומר את זה.

אין שום בעיה עם התלמידים. להיפך.
הבעיה היא בראיונות עבודה, גם בביה"ס ובעיקר במשרד החינוך.
אתה צריך לקחת בחשבון שחלק גדול מהאנשים עדיין רואים בקעקועים משהו חריג או אפילו פסול.
כשמורה (בלשון נקבה) חושפת קעקוע על הקרסול או על הכתף - זה "נחמד" ו"יפה"
אבל תנסה לחשוף יד גדולה עם טרייבל עצום - המבט שתקבל הוא שונה.

אין ספק שאחרי שבוע בביה"ס לאף אחד לא איכפת יותר כי כולם התרגלו.

רצוי שלא תסתובב חשוף מדי, לא בביה"ס ובטח לא בראיונות עבודה.

כך בחשבון שתצטרך להיות גם המסביר או השגריר לנושא קעקועים מול התלמידים וזה אומר להסביר להם שלא מדובר בדבר של מה בכך, וצריך לעשות קעקוע רק כבטוחים וכל שאר הדברים הקשורים להיות מקועקע אחראי.

פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'הגעתי מהראשי-אני גננת מקועקעת'
הגעתי מהראשי-אני גננת מקועקעת
20/06/2010 | 08:16
43
זה נראה לי תלוי איפה אתה נמצא, שהייתי סמינריסטית בפריפריה נרשמו עיקומי אף רבים, אבל במרכז שלחצי מההורים יש קעקוע זה או אחר זה לא מעניין אותם, הם גם נדלקים מזה.

אני לא יודעת איזה שכבת גיל אתה הולך ללמד אבל בגיל הרך לילדים אישית לא מעניין אם יש לך או אין לך קעקוע, מילא הם מכוסים במדבקות מהחטיפים. הכי חמוד שמישהו עושה קעקוע מדבקה במקום בגוף, איפה שיש לי ואומר לי שהוא עשה קעוקוע כמוני. לפעמים הם שואלים איך הקעקועים לא יורדים לי מהגוף, זה חמוד בעיקר שיש לי אחד גדול ברגל ועוד שניים על הכתפיים, וקיץ עכשיו ואני בעיקר עם גופיות וברמודה.

אבל... את הקעקוע החמישי שאני רוצה לעשות על פרק כף היד אני דוחה קצת, ולא בגלל ההורים, אלא בגלל שאני עובדת מול מפקחת ארכאית במשרד החינוך, ומול מדריכות גננות. פשוט אני רוצה ליצוא לעצמי עוד קצת זמן של ותק חיובי במשרד כדי שיהיה לי שם טוב וגן משלי ואז אני אעשה קעקוע נוסף, שכבר לא יזיז לאף אחד.

פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'היתה לי מורה עם קעקוע'
היתה לי מורה עם קעקוע
20/06/2010 | 08:34
24
ביסודי הייתה לי מורה מדהימה למתמטיקה שהיה לה קעקוע של ורד (אפילו לא זוכרת איפה,אבל זכור לי שראיתי אותו רק פעם אחת כי הסתירה אותו )

לראיון עבודה באים בלי שיראו את הקעקוע,
וכן גם לעבודה בתור מורה לדעתי אתה חייב להסתיר עם אישה שעון או משהו כי זה לא אתי וכו "

אבל אם תהיה טוב,לדעתי-שום קעקוע לא ימנע ממך להתקבל לעבודה.
והמורה למתמטיקה אכן הייתה מורה מדהימה
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'דעה של תלמידה'
דעה של תלמידה
20/06/2010 | 09:45
36
הסתכלתי קצת בתגובות וראיתי שאתה תהיה מורה לספורט לא מורה עיוני. וכן יש הבדל כי מורים לספורט יש להם קוד לבוש שונה ופחות דקדקנות. הכל תלוי באיזה בית ספר תלך ללמד..אם תלמד בתיכון לא רק שיקבלו אותך, גם התלמידות יתעלקו עליך בחטיבה זה עוד סביר אני מאמינה אבל ביסודי זה בעייתי כי הם בכל זאת קטנים וזה באמת נכון שאתה מעצב להם את האישיות, במיוחד לבנים. אני בתור תלמידה לא היה מפריע לי שלמורה שלי יהיה קעקועים, זה אפילו מגניב. ההמלצה שלי זה שאם אתה מכיר מישהו שהוא מורה לספורט או שתיגש לתיכון או לסוג הבית ספר שאתה רוצה ללמד בו ותפגוש שם את המורה לספורט שלהם ותבקש את עצתו אולי הוא יתן לך עוד נקודה למחשבה. גם אני יכולה לשאול את המורים שלי אם תרצה בהצלחה (וסורי על החפירה)
פירסינג וקעקועים >>
לצפיה ב-'יש לי תשובה בשבילך!'
יש לי תשובה בשבילך!
20/06/2010 | 11:35
38
לפי דעתי זה לא אמור להפריע לי יש מורה להיסטוריה שגם לו יש קעקועים במקומות הנראים לעין והוא עדיין מורה ואין לו שום בעיות העיקר הוא שתיהייה מורה טוב !!!
פירסינג וקעקועים >>

הודעות אחרונות

18:25 | 05.05.19 אורחים בפורום
06:41 | 25.04.19 אורחים בפורום
12:29 | 24.03.19 אורחים בפורום
03:00 | 08.03.19 אורחים בפורום
19:42 | 02.03.19 דרדסית בפאניקה
08:51 | 11.02.19 אורחים בפורום
07:50 | 18.01.19 אורחים בפורום
19:57 | 06.12.18 Maverick Spirit
13:25 | 04.12.18 אורחים בפורום
13:54 | 30.11.18 אורחים בפורום
15:28 | 23.11.18 my mods
10:47 | 04.11.18 אורחים בפורום
08:18 | 17.10.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ