תוצאות תחרות הפילקים

kinspirit

New member
../images/Emo65.gif תוצאות תחרות הפילקים ../images/Emo79.gif

הרגע שכולנו חיכינו לו הגיע.... ההכרזה על תוצאות תחרות הפילקים הראשונה של סטארגייט. 13 חברי פורום השמיעו את קולם והצביעו לשני הפילקים אשר הם אהבו ביותר. אולם רק פילק אחד זוכה במקום הראשון, ומעניק לכותבו את "סטארגייט" הסרט בגרסת הDVD האולטימטיבית (מתנת תפוז). להלן התוצאות... *תופים* במקום השלישי, עם 3 קולות לכל אחד, הגיעו הפילקים הבאים: to the moon and back - Nogmor חייזרים רעים - שלמקו במקום השני, עם 4 הצבעות כל אחד, הגיעו הפילקים הבאים: אטלנטיס של זהב - לירז א.ק (סלמאק) אלף רפאים - לירז א.ק (סלמאק) והנה הוא מגיע, הפילק הזוכה במקום הראשון.... עם 6 קולות...
מדלג בשניים - subatoi
ברכות לזוכה
אנו רוצות להודות מקרב לב לכל כותבי הפילקים אשר הפעילו את מוחם הקודח ויצרו 14 פילקים למופת (והנה הם נחשפים בפני כולם
) - The world is your, Apophis - Bud עיניים זוהרות - טים גרסת הבמאי גנרל ג'ק, מדלג בשניים - subatoi מה פתאום - 2Complicated4U חייזרים רעים - שלמקו חיילים מה-אס.ג'י.סי, אנו נושאים גואולדים - nzkiwi הבלדה על וולטר וסיילר - lenin972 אטלנטיס של זהב, אלף רפאים - לירז א.ק (סלמאק) To the Moon & Back - Nogmor העמותה לחקר העלייה, Cosmic Girl - ilovenewyork וכמובן, תודה לכל המצביעים בתחרות
אוהבות, קינסי וצ'אקי נ.ב. כותבי הפילקים אשר לא צויינו מספר ההצבעות שלהם ומעוניינים לדעת מוזמנים לפנות אל אחת מאיתנו במסר אישי

subatoi

New member
מה יש לומר?

תודה רבה לכל מי שהצביע בעדי, ושמחתי שהיו מתחרים כ"כ טובים שגרמו לי להתלבט קשות כשאני הייתי צריך להצביע. כל הפילקים המתחרים, אגב, כבר באתר סטארבייס מהצהריים.

סלמאק

New member
שיהיה במזל, תיהנה מה-DVD

ואין בעד מה... (כן, הצבעתי לך) מפרגן.... (Iתופס ת'ראשI קיבינימט!! איזה קרוב הייתי)

Chelnak

New member
איזה יֹפי! פילקי סטארגייט השתלטו על

המאגר לחלוטין...

subatoi

New member
אינדיד. ../images/Emo13.gif

החישוב האחרון שלי אומר שעם הפילקים שפורסמו פה לאחרונה יהיו 77 פילקים של ס"ג, מול 73 של מב"כ. ובהתחשב בעובדה שיש רק בנאדם אחד פסיכי שכותב למב"כ (
), הפער הזה כבר לא ימחק לעולם...

Chelnak

New member
../images/Emo123.gif

ובהתחשב בעובדה שאותו "פסיכי" כותב גם לסטארגייט, למב"כ בכלל אין סכוי...

כל הכבוד סקובי!!!

אני אישית חושבת שto the moon back הוא הפילק הטוב ביתר... אבל מילא יהיו עוד תחרויות

למעלה