מותר לי להסיע מעל 2 אנשים?

The Real Ali g

New member
מותר לי להסיע מעל 2 אנשים?

קיבלתי את הרישיון בתאריך 15.2.2005 אני בן 19 ו-3 חודש מותר לי להסיע מעל 2 אנשים?

theone2468

New member
לא...

כל עוד הוצאת רשיון אחרי ה1.11.04 עד גיל 21 מותר רק 2 ://

MrAnderson

New member
הונש הוא...

שמעתי על אחת שהסיע יותר מ2 כשהיה אסור לה... שלילת רשיון+לקחו לה את הרכב במקום.

spikes1

New member
../images/Emo128.gif!!

ממש ממש לא נכון מותר לך להסיע אוטו מלא! אם נגמר לך הנהג החדש אז עם זה נגמרה הגבלת הנוסעים

scrutinize

New member
כן, מותר לך!

אל תקשיב למה שהבחור הראשון אמר לך! מותר לך להסיע יותר משני נוסעים, כי עברו שנתיים מיום קבלת הרשיון!

aviGODFATHER

New member
מחזק את השניים האחרונים. מותר לך

צריך להיות גם נהג חדש וגם צעיר מ-21 בשביל להיות מוגבל בהגבלה הזאת.

T h e B o Y1

New member
כנסו שניה

אם סיימתי את תקופת הנהג החדש ואני בן 20 אז אני יכול להסיע יותר משתיים ?? ועוד משהו יש לי חבר שיש לו משפט על זה שתפסו אותו מסיע שלוש ואין לו עבירות קודמות מה לדעתכם העונש הצפוי לו ? לא לקחו לו את הרכב....

scrutinize

New member
לא, די!!!

תפסיקו להטעות אנשים!! כדי שיהיה מותר לו מספיק שהוא כבר לא נהג חדש! זה או זה או זה, לא צריך את שני התנאים כדי שהאיסור יבוטל!!

EcstaZ

New member
אתה בסדר תגיד לי?

אתה שוטר שחסר לו כסף או משהו? חייב להיות גם מעל גיל 21!

Netanel17

New member
כמו שזה נראה אתה הוא זה שלא בסדר...

בחוק כתוב שנהג חדש שהסתיימה לגביו תקופת המלווה לא יסיע יותר מ2 נוסעים ברכב אלא אם נמצא לצידו מלווה. כתוב נהג חדש, אם הוא לא נהג חדש החוק לא מתקיים לגביו נקודה.

haley

New member
אז כשתגמר לי תקופת המלווה אני אוכל

להסיע יותר משני אנשים אם יהיה לידי מלווה?... כשאני עדיין נהגת חדשה?..

hetsi

New member
מותר לך! כנס...

"נוהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנים וחלפה לגביו התקופה שבה חלה עליו חובת הליווי < לא יסיע ברכב מנועי יותר משני נוסעים עד שימלאו לו 21 שנים, אלא אם כן יושב לידו מי שכשיר להיות מלווה." ושלא יזיינו לך ת'שכל!

EcstaZ

New member
לפי מה שרשמת

"לא יסיע ברכב מנועי יותר משני נוסעים עד שימלאו לו 21 שנים, אלא אם כן יושב לידו מי שכשיר להיות מלווה" מותר לו רק אם יושב לידו מי שכשיר להיות מלווה. זאת אומרת שאם הוא לבד והוא מתחת לגיל 21 אסור לו! אז למה אתה אומר שמותר?

ERonny

New member
איפה המילה "נוהג חדש"?../images/Emo6.gif

השמטת את המילה הכי חשובה במשפט.

sksbt

New member
כתוב נהג חדש...

נהג חדש מתחת לגיל 21 לא יכול נהג חדש מעל גיל 21 יכול נגמר לך הנהג חדש?...יופי אתה יכול להסיע יותר מ2 גם אם אתה מתחת ל21... תקראו טוב טוב את החוק...זה באמת לא ממש ברור....

למעלה