למרות שההודעה שלך ישנה אני אגיד את זה כמסר לכל הקוראים אחריך

akvifer

New member
למרות שההודעה שלך ישנה אני אגיד את זה כמסר לכל הקוראים אחריך

אני נרשמתי לשם. בתמימות גמורה.
והם ביה"ס לנהיגה פשוט מזעזע!!! הם החליפו לי מורים 3 פעמים בפחות מ-6 חודשים, לא יכלתי לקבוע יאתם שיעור מעבר לשבועיים קדימה,
השעות היו מאוד לא גמישות ימים מאוד מקובעים שעם כל התחלפות של מורה רק הלכו והצטמצמו
כשביקשתי לצאת מהם בגלל שהם דפקו לי את הרישיון הם החליטו שהם קונסים אותי על 1000 שקל! (רישיון מסיימים תוך גג 3 חודשים. איתם גם אחרי חצי שנה לא הייתי קרובה לסיים חצי מכלל השיעורים הנדרש והייתי אמורה לטוס לאוסטרליה), תבעתי אותם, והשופטת דרשה שישלמו לי 2500 חזרה. עכשיו הם מחדשים את התביעה כי הם רוצים את ה-2500 שקל המסכנים האלה שלהם חזרה. בחיים שלי לא ראיתי ביזיון כזה, ובחיים שלי לא תבעתי מישהו לפניהם.
הם נתנו לי ספח שכביכול הם משלמים על הבדיקות עיניים, אבל אף חברה ברשימה שעברתי אצלה לא עובדת איתם.
כשביקשתי את הטופס הירוק לשי חזרה, הם סירבו לתת לי אותו בטענה שאני חייבת לשלם להם את הקנס לפני (ביררתי את זה, וזה לא חוקי בעליל! הטופס הירוק שייך לכם במיוחד בגלל שאתם גם שילמתם עליו בעצמכם!)
כשהתעקשתי הם ניסו להחתים אותי על טופס שאומר שאני מוותרת על כל טענת החזר כספי שיש לי נגדם.

יש לי רשימה כל כך ארוכה. הם ביה"ס נוראי!!! נ-ו-ר-א-י-! כל מי שרוצה לשמוע עוד יכול לכתוב לי בפרטי
ואני אסכם בגולת הכותרת- איציק אברהם בחיים שלא ועד היום לא היה מורה נהיגה, והוא הואשם בעלמת מס על סך 9 מיליון שקלים!

למעלה