יש לי כמה שאלות.

0105nabe

New member
יש לי כמה שאלות.

1. אני חולת במחלות הבאות: סכיזופרניה, דיכאון ומחשבות טורדניות. עם כדורים אני מאוזנת. איך אני מודיעה על מחלות שלי למשרד רישוי? (הוצאתי רישיון בשנת 2012 ובשנת 2014 אובחנתי במחלות אלו. מאז שנת 2012 בכללת לא נהגתי באוטו ואני מועניינת לקנות אוטו בחודש אפריל/ מאי בשנה הבא).

2.ברישיון שלי רשום (הוצאתי רשיון על אוטומת על רכב פרטי) :
4a 04.09.2014
4b 01.05.2019
זה כוונה לתחילת ולסוף תוקף רישיון? (זה נראה מאוד הגיוני, פשוט אני מעדיפה להיות בטוחה בזה ולא להסתכן).

3.הוצאתי רישיון ב2012. אני מועניינת לקנות אוטו באפריל/ מאי 2016. לא נהגתי מעולם באוטו. תוקף רישיון שלי עד 01.05.2019 (בהנחה שתשובה לסעיף 2 נכונה). מבחינה ביטוח רכב אני מתחילה לצבור "ניסיון" רק מחודש אפריל/מאי 2016. האם אני צריכה עוד פעם לעשות מבחן מעשי ותאוריה? במידה וכן, כמה שחעורים אני צריכה לקחת?

4. מישהו יכול להמליץ לי על מורה טוב באזור חיפה, כדי לחזק כמה דברים? אני צריכה לחזק את דבר של עקיפה וחניות. בנוסף אני צריכה לחזק את דברים שתוך אוטו.

בתודה מראש.

0105nabe

New member
שכחתי לציין שאני בת 30 במאי 2016 (רוב סיכויים שאקנה אוטו

כשאני יהיה בת 30), הוצאתי רישיון כשהייתי בגיל 26. אני לא צריכה יותר מלווה? אני לא צריכה יותר מדבקה בחלון אחורי של אוטו "נהג חדש"? אני יכולה להסיע יותר מ2 אנשים באוטו?

be_roo

New member
אין לך הגבלת מלווה או מספר נוסעים או צורך בשלט.

be_roo

New member
לרופא שלך צריך להיות נוהל מסודר של הודעה למשרד הרישוי על

מצבך, פני אליו בנושא.
&nbsp
יש תקנה כללית שאוסרת על אדם לנהוג אם מצבו הרפואי מונע זאת, הגדרה שנתונה לפרשנות.
הרשיון שלך תקף עד 5/2019, כל עוד לא יודיעו לך אחרת את רשאית לנהוג על פי החוק.
&nbsp
אכן מומלץ לקחת כמה שיעורים כדי להזכר איך נוהגים, לא רק לעקוף ולחנות.

למעלה