מחפשת מורה נהיגה לאחר טסט

מחפשת מורה נהיגה לאחר טסט

הייי
לפני כ-3 חודשים עברתי טסט ראשון ואני לא נדרשת לנסוע עם מלווה (מעל גיל 24). לפני כחודש קניתי רכב ואני ממש חוששת לנסוע עליו (בפועל אני נוהגת ברכב, אבל לא רגועה במהלך הנהיגה).
מחפשת מורה לנהיגה עם רכב מדגם קיה פיקנטו למספר שיעורים אחדים בעיקר לתרגול של חניות וקצת נסיעות, על מנת להוריד לחץ. אני יכולה לקחת שיעורים בשעות הבוקר (8-9:30) וכן ימי שישי כל היום.
אשמח לקבל המלצות.
תודה ושבת שלום

אבי1961

New member
מחפשת מורה...

סליחה על השאלה, למה לא בחרת במורה שלימד אותך?

המורה שלימדה אותי היתה מעולה, אבל

אני הייתי רוצה מורה עם אוטו קטן ועדיפות לקיה פיקנטו. אני חושבת שחלק מהחשש או חוסר בטחון העצמי בנהיגה נובע מההבדלים בממדי הרכב. דרך אגב, אני נוהגת די טוב (עם החניות קצת מסתבכת, אבל חושבת שזה בא עם הזמן), כך שהחשש/פחד לא נובע מזה. פשוט צריכה כמה שיעורים עם מורה ברכב קטן, להרגיע את עצמי

אבי1961

New member
רכב לימוד...

לא תמצאי מורה שמלמד על פיקאנטו היות ואורך (359.4) הרכב אינו עומד בתנאי רכב לימוד נהיגה(365).
אבל יש מורים שמלמדים על קיה ריו שהיא גם די קטנה .

תשובה

אני גם הייתי כמו שאת מעל 24 אחרי שעברתי טסט קניתי רכב וגם היה לי חששות לנסוע לבד
אבל עם הזמן ככל שתנהגי הרבה את תצברי ביטחון בנהיגה תתחילי עם נסיעות קצרות ותגדילי את המרחק תקחי איתך משהו מהמשפחה שילווה אותך ויעזור לך שיעורי נהיגה לא יודעת אם זה יעזור כי זה לא יהיה ברכב שלך זה יהיה כמו שיעור נהיגה אבל לשיקולך שיהיה לך בהצלחה

למעלה