יש לי חלום...

יש לי חלום...

להיות ברכבת הרים מאלה שהרגליים באוויר - ערום ! כמה שאלות - 1. האם זה אפשרי בכלל מבחינת הפארק שעשועים ? 2. האם קיים סיכוי לנזק פיזי ? 3. האם קיים סיכוי שאני "אגמור" תוך כדי ? תודה מראש ! ה-אלפא.

shklar1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שמע על המקוריות קבל ח"ח גדול מבחינה חוקית - אני חושב שתהיה לך בעייה. אם אני לא טועה ישנם חוקים נגד התערטלות בציבור... ושוטר יכול לאסור אותך על זה. חוץ מזה, תסכים איתי שהבן אדם שמאחוריך בתור לא היה הכי מרגיש נעים לשבת במושב שמישהו לפני שנייה ישב בו עירום לחלוטין. חוץ מזה, למרות שלא נראה לי שקיים סעיף ספציפי שאוסר על כך בתקנון הפארק, תהיה התנגדות מצד המפעילים/ההנהלה. קיצור נראה לי וותר על הרעיון... אבל אם אכן תעשה את זה תביא תמונות

jaja14

New member
אבל...

בלי חולצה אתה יכול לעלות.. אין בעיה ראיתי כמה שעשו את זה בקומבה בארץ (כמו הרכבת ששמת בתמונה) אז תשים מכנס קצר ותשים גופייה ואיך שתתיישב על המושב השקסי תוריד את החולצה ויאללה סע לדרך.. לחשוף איברי מין בציבור של פארק כזה זה לא חוקי.. משום מה פארקים הם לא מקום של נודיסטים.. אבל זה יכול להיות מגניב מאוד..

jaja14

New member
המשך - ברור יותר

1. האם זה אפשרי בכלל מבחינת הפארק שעשועים ? לא 2. האם קיים סיכוי לנזק פיזי ? לא חושב, אולי קצת כאבים בישבן אבל חפיף זה יעבור 3. האם קיים סיכוי שאני "אגמור" תוך כדי ? אם זה מגרה אותך מינית אז אולי חחחח.. וכל הרוח וזה... אממ.. אוליי חח ואני ממליץ מאוד על הקומונה של שינשן! אחלה קומונה, גמני שם
קישור

jaja14

New member
../images/Emo25.gif

איזה כיף...................... שינשן כותבת בפארקים ורכבות הרים....אייי מדהימה אחת

אויש,הבחור גאון!!

במידה וחוזרים אלייך עם תשובה ממשית אני אשמח לעידכון במסר ! חייבת לנסות את זה נשמע לי גדול...... אם כבר אתה בקטע של נודיסטיות... אתה יותר ממוזמן לקומונה שלי :p "נוצה ברוח אינדיאנית" שינשן

AnacondA2000

New member
טוב אחי!

o_O כל אחד והבעיות שלו.. LOLL וחוץ מזה נראה לי שכבר עשו את זה כבר..

idanmeirson

New member
חחחחח

האם זה אפשרי בכלל מבחינת הפארק שעשועים ? לא נראה לי! ואם אתה מבקש מהם אני רוצה להיות שם לשמוע את זה..
2. האם קיים סיכוי לנזק פיזי ? למה שיהיה ההבדל היחיד זאת חתיכת בד... 3. האם קיים סיכוי שאני "אגמור" תוך כדי ? חחחחחחחחחחח גם לא נראה לי שזה יקרה...אין הבדל אם אתה עם בגדים או לא.. ואם כן אז יהיה לך עוד משהו לנגב חוץ מהכיסא כמובן ..

../images/Emo6.gif

חחח ענק! ובארץ אין מצב שתוכל לעשות את זה... אבל בחו"ל יש מספיק משועממים שבטוח יצטרפו בשמחה לרעיון
בכל מקרה, רק לפני שנה היו סטודנטים באנגליה שלכבוד סיום הסימסטר הלכו לאיזה פארק ועלו בעירום על אחת מרכבות ההרים... התמונה אפילו התפרסמה ב"מעריב"!

למעלה