שאלון פרי עטי..

SpyKid3

New member
שאלון פרי עטי..../images/Emo3.gif../images/Emo107.gif

וואל, שאלון על רכבות הרים ומתקנים שונים... :p-מהי חברת הבנייה האהובה עליכם?
מאיזו רכבת הרים יצאתם עם כאבי גב וצוואר מתוח אבל נהנתם ממנה?
אם הייה לארץ תקציב, איזו רכבות הייתם רוצים שיהיו פה?
מה דעתכם על פארק אקווירה שאמור להפתח ב2009?(כן בטח..
)
לאיזה פארק אתם חולמים להגיע?
האם כשאתם בפארקים בחו"ל אתם קונים מזכרות או תמונות מרכבות הרים?
מה דעתכם על הפארקים שיש לנו פה בארץ?
איזה מתקן שהוא לא רכבת הרים אתם הכי אוהבים?
איזה רכבת שהייתם עלייה הכי נהנתם ואהבתם אותה?
מה עדיף-סידר פוינט
או SFMM
?
על איזו רכבת אתם ממש רוצים להעלות חוץ מה
KK? ולסיום, הוסיפו תמונה ש=ה של רכבת ש=ה..:)

אני עונה ../images/Emo27.gif

{:p-מהי חברת הבנייה האהובה עליכם?} לגמרי Intamin AG {מאיזו רכבת הרים יצאתם עם כאבי גב וצוואר מתוח אבל נהנתם ממנה?} לופ 2000 {אם הייה לארץ תקציב, איזו רכבות הייתם רוצים שיהיו פה?} מגה קוסטר! {מה דעתכם על פארק אקווירה שאמור להפתח ב2009?(כן בטח..)} לא מפתח ציפיות כרגע
{לאיזה פארק אתם חולמים להגיע?} מג'י מאונטין, סידר פוינט וגרייט אדוונצ'ר {האם כשאתם בפארקים בחו"ל אתם קונים מזכרות או תמונות מרכבות הרים?} ברור
יש לי תמונות מהגולית' בהולנד וגם עט של הסיקס פלאגס... חוצמזה יש לי עוד תמונה של הקומבה בבוש גארדנס... ועוד תמונות של מתקנים נוספים (לא רכבות הרים)... {מה דעתכם על הפארקים שיש לנו פה בארץ?} חרא {איזה מתקן שהוא לא רכבת הרים אתם הכי אוהבים?} הייתה שאלה כזו לפני שבוע... אז עניתי שקשה להחליט... אבל חשבתי על זה ונראה לי שמתקן FREE FALL
{איזה רכבת שהייתם עלייה הכי נהנתם ואהבתם אותה?} הקומבה בבוש גארדנס והגולית' ב ווליבי בהולנד {מה עדיף-סידר פוינט או SFMM?} מג'יק מאונטין
{על איזו רכבת אתם ממש רוצים להעלות חוץ מהKK?} ה-X! וצירפתי תמונה של ה-X, הרכבת החלומית שלי

jaja14

New member
ואני ../images/Emo13.gif

:p-מהי חברת הבנייה האהובה עליכם? וקומה מאיזו רכבת הרים יצאתם עם כאבי גב וצוואר מתוח אבל נהנתם ממנה? אנקונדה אם הייה לארץ תקציב, איזו רכבות הייתם רוצים שיהיו פה? כל מה שיבחרו, רק נורמלית עם הרבה לופים ובלאגנים! מה דעתכם על פארק אקווירה שאמור להפתח ב2009?(כן בטח..) קודם כל שייפתח חחח..
לאיזה פארק אתם חולמים להגיע? סיקס פלאגס הולנד, או סיידר פויינט האם כשאתם בפארקים בחו"ל אתם קונים מזכרות או תמונות מרכבות הרים? לא הייתי עוד מה דעתכם על הפארקים שיש לנו פה בארץ? אחלה איזה מתקן שהוא לא רכבת הרים אתם הכי אוהבים? ספינת פירטים מתהפכת איזה רכבת שהייתם עלייה הכי נהנתם ואהבתם אותה? קומבה מה עדיף-סידר פוינט או SFMM? סיקס פלאגס על איזו רכבת אתם ממש רוצים להעלות חוץ מהKK? קינגה דה איך שאומרים את זה אממממ תספיק לי הקומבה

SpyKid3

New member
גמאני אענה..../images/Emo3.gif../images/Emo107.gif

:p-מהי חברת הבנייה האהובה עליכם?B&M מאיזו רכבת הרים יצאתם עם כאבי גב וצוואר מתוח אבל נהנתם ממנה?אממ..הייתי לצערי רק בקומבה..:( אם הייה לארץ תקציב, איזו רכבות הייתם רוצים שיהיו פה?FLORLESS מה דעתכם על פארק אקווירה שאמור להפתח ב2009?(כן בטח..)לא נראה לי שיפתחו.. לאיזה פארק אתם חולמים להגיע?סידר פוינט או מג'יק מאונטיין האם כשאתם בפארקים בחו"ל אתם קונים מזכרות או תמונות מרכבות הרים?אממ, כשאני אהיה אז ברור.. מה דעתכם על הפארקים שיש לנו פה בארץ?בעע איזה מתקן שהוא לא רכבת הרים אתם הכי אוהבים?טופ ספין איזה רכבת שהייתם עלייה הכי נהנתם ואהבתם אותה?חח, הרכבת היחידה שהייתי עלייה היא הקומבה, היא בסדר..אבל קראתי הרבה מידע על רכבות הרים..אז הקומבה בהשוואה למדוזה או לX היא סתם חרא.. מה עדיף-סידר פוינט או SFMM?סידר פוינטטט על איזו רכבת אתם ממש רוצים להעלות חוץ מהKK?X ומדוזה תמונה ש=ה של רכבת ש=ה-מדוזה רולז!

ori 15

New member
תשובות

מהי חברת הבנייה האהובה עליכם? Intamin מאיזו רכבת הרים יצאתם עם כאבי גב וצוואר מתוח אבל נהנתם ממנה? לא נהנה אם זה כואב אם הייה לארץ תקציב, איזו רכבות הייתם רוצים שיהיו פה? rocket coaster בסגנון cannonball מה דעתכם על פארק אקווירה שאמור להפתח ב2009?(כן בטח..) לא מת על הדברים שיש בארץ, לא סומך על זה לאיזה פארק אתם חולמים להגיע? cedar point (כי sfmm ו-sfga כבר לא חלום
) האם כשאתם בפארקים בחו"ל אתם קונים מזכרות או תמונות מרכבות הרים? לחלק מה דעתכם על הפארקים שיש לנו פה בארץ? רמה שלילית טוטאלית איזה מתקן שהוא לא רכבת הרים אתם הכי אוהבים? HUSS giant freesbe בטוח ברשימה הזאת איזה רכבת שהייתם עלייה הכי נהנתם ואהבתם אותה? נכון להיום superman - warner spain מה עדיף-סידר פוינט או SFMM? שאלה קשה האמת, SFMM על איזו רכבת אתם ממש רוצים להעלות חוץ מהKK? ה-X

idanmeirson

New member
תשובות!

:p-מהי חברת הבנייה האהובה עליכם? האמת אני לא מכיר כל כך... מאיזו רכבת הרים יצאתם עם כאבי גב וצוואר מתוח אבל נהנתם ממנה? נהנתי מכולם ללא סבל! אם הייה לארץ תקציב, איזו רכבות הייתם רוצים שיהיו פה? X מה דעתכם על פארק אקווירה שאמור להפתח ב2009?(כן בטח..) דווקא יש לי הרגשה שיהיה אחלה! לאיזה פארק אתם חולמים להגיע? SFMM האם כשאתם בפארקים בחו"ל אתם קונים מזכרות או תמונות מרכבות הרים?חחח ברור! מה דעתכם על הפארקים שיש לנו פה בארץ? דווקא לא מאכזבים כל כך.. איזה מתקן שהוא לא רכבת הרים אתם הכי אוהבים?סקי קוסטר איזה רכבת שהייתם עלייה הכי נהנתם ואהבתם אותה? NEW YORK NEW YORK מה עדיף-סידר פוינט או SFMM? סיקס פלאגס על איזו רכבת אתם ממש רוצים להעלות חוץ מהKK? איקס

montu

New member
עונה!

:p-מהי חברת הבנייה האהובה עליכם?B&M ו- intamin מאיזו רכבת הרים יצאתם עם כאבי גב וצוואר מתוח אבל נהנתם ממנה? ה-roar ב- sfa אם הייה לארץ תקציב, איזו רכבות הייתם רוצים שיהיו פה? אממ משהו משוגר בעיקר חחח מה דעתכם על פארק אקווירה שאמור להפתח ב2009?(כן בטח..) חח כן בטח.. לאיזה פארק אתם חולמים להגיע? דיסני ביפן
האם כשאתם בפארקים בחו"ל אתם קונים מזכרות או תמונות מרכבות הרים? ברור!!! מה דעתכם על הפארקים שיש לנו פה בארץ? עדיף לא להגיד... איזה מתקן שהוא לא רכבת הרים אתם הכי אוהבים? נראה לי או מתקני מים או מגדלי נפילה של Intamin איזה רכבת שהייתם עלייה הכי נהנתם ואהבתם אותה? kraken
מה עדיף-סידר פוינט או SFMM? סידר פוינט! על איזו רכבת אתם ממש רוצים להעלות חוץ מהKK? אמממ ה-X..

Shock3

New member
עונה

:p-מהי חברת הבנייה האהובה עליכם? אינטמין..ניראה לי ככה מאיזו רכבת הרים יצאתם עם כאבי גב וצוואר מתוח אבל נהנתם ממנה? לא קרה לי שהיו לי כאבים אם הייה לארץ תקציב, איזו רכבות הייתם רוצים שיהיו פה?משהו בסגנון של הKK מה דעתכם על פארק אקווירה שאמור להפתח ב2009?(כן בטח..)הוא לא ייפתח לאיזה פארק אתם חולמים להגיע? SFGA האם כשאתם בפארקים בחו"ל אתם קונים מזכרות או תמונות מרכבות הרים?לא הייתי בפארקים אבל אני קונה תמונה שלי בKK כמובן מה דעתכם על הפארקים שיש לנו פה בארץ?זוועה איזה מתקן שהוא לא רכבת הרים אתם הכי אוהבים?טופ ספין וכאלה ומשהו בסגנון המפלי אימה רק יותר גבוה איזה רכבת שהייתם עלייה הכי נהנתם ואהבתם אותה?קומבה מה עדיף-סידר פוינט או SFMM? מג'יק מאונטין על איזו רכבת אתם ממש רוצים להעלות חוץ מהKK? ה-X

cedar point

New member
תשובות

מהי חברת הבנייה האהובה עליכם? B&M מאיזו רכבת הרים יצאתם עם כאבי גב וצוואר מתוח אבל נהנתם ממנה?לופ 2000 אם הייה לארץ תקציב, איזו רכבות הייתם רוצים שיהיו פה?Mega coaster של אחת מהחברות (לא משנה איזו) מה דעתכם על פארק אקווירה שאמור להפתח ב2009?(כן בטח..) הלוואי עלי אבל אני לא מפתח ציפיות לאיזה פארק אתם חולמים להגיע? sfmm,סידר פוינט האם כשאתם בפארקים בחו"ל אתם קונים מזכרות או תמונות מרכבות הרים? אני קונה את התמונות מהרכבות הרים מה דעתכם על הפארקים שיש לנו פה בארץ? לונה פארק- תת רמה, סופרלנד- סביר איזה מתקן שהוא לא רכבת הרים אתם הכי אוהבים? Free fall איזה רכבת שהייתם עלייה הכי נהנתם ואהבתם אותה? Dragon khan מה עדיף-סידר פוינט או SFMM ?SFMM טיפה יותר על איזו רכבת אתם ממש רוצים להעלות חוץ מהKK? מילניום פורס, טיטאן

roger4x4

New member
עוד תשובות

זאת עם ה AG (שכחתי את השם).
זאת של תל אביב (אל תצחקו).
הייתי רוצה שייפתחו פה דיסנילנד.
עם קצת מזל, אולי יהיה כזה.
יוניברסל באורלנדו.
בשביל מה
עם קצת השקעה, הם יכולים להיות די נחמדים.
הקונגו בסופרלנד.
לא יודע.
לא יודע.
Space Mountin.

למעלה