דברים מטומטים שעשינו בפארקים!!

jaja14

New member
../images/Emo32.gifדברים מטומטים שעשינו בפארקים!!

בואו נפתח אשכול עם השיגעונות שלנו
שעשינו בפארקים.... אני יתחיל עם 4 מקרים שבינתיים אני זוכר:
הלכתי ללונה פארק 7 פעמים השנה עם אותם זוג תחתונים
בטופ ספין חברים שלי זרקו על אנשים חתיכות עור
באנקונדה חבר טוב שלי ישב שורה אחרונה וזרק על כולם חתיכות עור עדיין..
בטופ ספין שהיינו הפוכים הוא הדביק לילדה אחת שהשיער שלה התהפך, מסטיק מהפה שלו על השיער שלה
(לא שהייתי בעדו, הייתי נגדו.. אבל אי אפשר לבקש ממנו כלום
) תורכם

במפגש פורום עשינו ניסוי לראות אם

אבן עפה באוויר בספינת פירטים.. בסוף יצא שהיא עפה למטה על האנשים
כשהסופרלנד נפתח היתה התלהבות רצינית ממפלי האימה. אני זוכר שאני וחברים שלי הלכנו וחרשנו את המתקן הזה המון. מתישהו מרוב חרישות שמנו לב שיש חיישן שמונע את התקדמות הסירה כל עוד יש מולו סירה, משהו שדומה למערכת הבלוקים ברכבת הרים שנועד להפריד בין הסירות. מה שעשינו הוא לכסות את העינית של החיישן עם סתם חתיכת לכלוך.. מה שגרם לחיישן לעצור את כל הסירות של מפלי האימה שלא התקדמו מעבר לעליה הראשונה.. היה בלגאן רציני ונוצר פקק של סירות לפני העליה הראשונה חח.. אנחנו ברחנו מהר מהמתקן.. עוד בנושא היו חתיכות הרצפה השחורה מהגלגל הענק של הסופרלנד.. גילינו שאפשר לקרוע אותה והיינו זורקים אותה אחד על השני בגלגל. כמובן כשפיספסנו זה עף למטה על האנשים
המקרה הכי ביזארי שקרה לי היה גם בסופרלנד ובו נפסק החשמל בכל הפארק כשהייתי על ספינת החלומות ונתקעתי עליה הפוך לגמרי לשניות ארוכות מאד
מה שגרם אח"כ לספינה להתנדנד עוד רבע שעה עד שהמפעילים שלה עצרו אותה ... עם הידיים!

טוף אז אני ילדה טובה../images/Emo9.gif

עשיתי רק שני דברים מטומטמים
אבל שהם ממש ממש היו מטומטמים
קלטו: -הייתי עם חברה שלי , היא פחדה לעלות למפלי האימה
אבל דחפתי אותה בכוח
,התור היה ממש ארוך באותו יום
אז עקפנו מלמטה הלכנו ממתחת לסורגים ועקפנו את האנשים אז היה שם איזה אחד שחבל מאוד שעקפנו אותו
התחיל סיפור וזה לא משנה
-זרקנו לילד אחד שערות סבתא על השער
* לא עוקפת יותר בחיים בתור
*

jaja14

New member
../images/Emo6.gif אהבתי אנשים

יאללה עוד סיפורים וחוויות!!! זה כייףף!!

AnacondA2000

New member
אצלי..

שכנעתי אנשים [אם ובת] תממים,שחיכו לקומבה ולא רוצו לעלות, שהרכבת אינה מפחידה כלל. לאחר שחיכו שעה אנשים אלו [שאני לא מכיר ד"א] עלו בסוף על הרכבת.. במהלך הנסיעה הן צעקו כל הדרך.. איך השניסעה נגמרה אני שומע את הבת צועקת "איפה הווא??!!!?" היא ירדה משם החלה לצעוק עליי שהרכבת כן מפחידה.. ואני כזה o_O [ד"א התמונה שלהן יצאה כ"כ מצחיקה LOL] פעם נתקעתי במפלי האימה.. זה לא כ"כ מעניין.. פעם נתקעתי בגמל המעופף שהיה ממש חדש באותה תקופה. [באסה] פעם נתקעתי פעמיים בואתה הפעלה של הקונגו זה היה מצחיק ביותר D: פעם נתקעתי בקומבה :O ופה רק צחקתי מהלחץ של האנשים חחחח.. [יו זה לא נשמע טוב כל ה"נתקעתי" הזה LOOOL] אממ הייתי בלונה פארק וירד גשם [טוב זה לא מיוחד כ"כ, אבל זה כיף לעלות על המתקנים שיורד גשם P:] פעם עליתי עם ידידה טובה שלי על הגראנד קניון והיא צעקה כל ההפעלה אז אחד מהאנשים שישב שורה מולנו התעצבן ושם לה יד על הפה שתשתוק.. -_- דפוק.. אז היא בתגובה צעקה לו בתוך האוזן אחר כך.. [נו טוב זה היה ממש מזמן הינו קטנים ^^] פעם הייתי עם בנדוד שלי בסופרלנד הוא ירד ממתקן.. אני לא זוכר איזה והתחיל להקיא.. ואני במקום לעזור הסתכלתי וצחקתי אבל מה נקרעתי מצחוק.. איזה רע אני. :/

../images/Emo6.gif

גם אני ככה חחחחחחחחחחח שמעו משו לא קשור
יש לי חברה דפוקה
פעם אחת היא נפלה על הרצפה ודפקה את הראש בתוך השולחן , אחר כך החליקה על תיק של מישהו(שכחתי מי
, ירד לה דם ואחרי כל זה נחשו מה היא עשתה? צחקההה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
היא נשפכה מצחוק ואפילו יירדו לה דמעות חחחחח(מצחוק
) קרועה....

jaja14

New member
../images/Emo6.gif

מזכיר לי את אחותי פעם אחת רצה רצה בבית, אנחנו גרים בווילה הרי, אז היא שמה ריצה לכיוון החצר ושכחה שייש וטרינה ... ובווווווםםםםםםם נתקלה בוטרינה ומשום מה היא בכתה ואחרי זה צחקה ..... גמני, פעם אחת בפגישה עם מישהי, הלכתי אחורה ועפתי אחורה באוויר.. פאדיחות... יאללה אנשים תנו סיפורים מפארקים.. זה כייףף

jaja14

New member
חחחחחח

יום שבת הקרובה אני שוב פעם בלונה פארק אזכור ללבוש אותם..

jaja14

New member
נקרעת?!?!?

אוויי מסכן קט שלי
לא נורא אנחנו אותו עיר תבוא אליי אתפור אותך בחזרה

למעלה