חברים יקרים, חזרתי - עם הפתעה

חברים יקרים, חזרתי - עם הפתעה ../images/Emo77.gif

קודם כל אני חייב לציין שהתגעגעתי. עברתי כבר על רוב ההודעות שפספסתי בפורום, לא בטוח שיהיה לי כוח לעבור על כולם... בכל מקרה, הייתי שוב (פעם שלישית) ב- MAGIC MOUNTAIN (תקנאו, מותר לכם) והבאתי לכם משם מתנה... אני כמעט בטוח שתמונה כזאת לא ראיתם בפורום הזה... זו תמונה שלי עם בן דוד שלי ועוד שני חברים, עושים שטויות במהירות אדירה על ה- GOLIATH האימתני והשווה (מאד מאד!!). עוד משהו קטן... מי שלא היה על ה-
, לא היה על רכבת הרים בחיים שלו... וזה באחריות...
- אורי לטיפולך! שבוע טוב לכולם!!!! דרך אגב, לצערי (רק בקטע של הרכבות הרים - אני מתגעגע לחברה שלי כבר...) אני חוזר שבוע הבא ארצה. אך נשבעתי לחזור! אני עוד אעשה טיול סובב פארקים בארה"ב. בי נשבעתי!!!

ori 15

New member
התשגעתם קצת ../images/Emo13.gif

אני מאוד מקווה בשבילי שביום שאגיע לשם, לא יכריזו פתאום שדווקא היום סוגרים רכבת כלשהי במיוחד לא את ה-X
כי זה יהיה ממש מאכזב
אחלה טיול עשית

חחחחחחחחחחחחחחחח איזה קרועים../images/Emo6.gif

תנקס
איזה טיול כיפי! תביא עוד תמונות אם יש לך
אחלה טיול

לצערי אין לי עוד תמונות כי

שכחתי לקחת את המצלמה. אבל בכל מקרה ראיתי שהמפעילים מורידים את המצלמות מהנוסעים ולא נותנים להם לרכב איתן. דרך אגב, הבנתי שבגלל כוחות ה-G האדירים שפועלים בזמן הנסיעה, המצלמה מתוכננת כך שהיא מפסיקה לעבוד... לא יודע אם זה נכון, אבל מי שסיפר לי טוען שזה קרה לו...

אה קיי../images/Emo13.gif

אבל התכוונתי יותר שאולי צילמת מבחוץ את הרכבת לא בזמן נסיעה.. ואולי צילמת גם עוד מתקנים בפארק עצמו
אבל לא משנה

האמת.. אין זמן לצלם. גם אני חזרתי

בלי תמונות משם, למרות שהייתי יומיים רצוף, והמצלמה הייתה איתי. שמתי אותה בלוקר וכל הזמן דחיתי ודחיתי את הזמן שבו לא אעלה על רכבות ואקדיש אותו לצילום הפארק (זה לא נוח גם לעלות על כל הרכבות וגם להסתובב עם המצלמה על הצוואר). בקיצור זה לא קרה וחוץ מתמונה שלי על ה- X אין לי כלום

כה אני יודעת..

כל הטיול שלנו בלבלתי לאמא שלי ואחי את המוח עם המצלמה והיא התקלקלה וטוב שכך
כי ככה אתה לא יכול להנות..אתה עסוק רק בלצלם

idanmeirson

New member
חחחחחחחחח

אני מקנא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 פעמים? אני לא הייתי פעם אחת ואתה 3?!?!

הבהרה: ../images/Emo11.gif

התמונות הן של כפילים שלנו ולא באמת שלנו... כל קשר בין האנשים בתמונה למציאות הוא מקרי בהחלט...
סתם, התמונה אמיתית. עוד דבר אחד, לכל מי שכתב לי שהטיול היה אדיר, צודק. אבל, חוץ מSFMM לא הייתי בשום פארק אחר. מלבד UNIVERSAL STUDIOS (שכבר כתבתי עליהם כאן לפני חודש בערך...). חוץ מזה, כתבתי שאני מתכנן טיול סובב פארקים בארה"ב כך שמי שמעוניין... יש על מה לדבר...

למעלה