צ'לום

צ'לום../images/Emo24.gif

אז ספרו איך היה היום שלכם, קיבלתם מערכת? למדתם על היום הראשון? איך היה בכתה? התרגשתם? התגעגעתם לחברים? חיבקתם אותם? מה אמרתם להם? (אממ..) שונאים את המורות/מורים? היה באסה לראות אותם? התגעגעתם אליהם?(
) טוף זהו
מקווה שלאף אחד לא היה רע כי לי אישית היה כיף^^
יאללה תענו בהצלחה לכולם

jaja14

New member
תשובות../images/Emo13.gif

אז ספרו איך היה היום שלכם, קיבלתם מערכת? כן למדתם על היום הראשון? כן איך היה בכתה? כיף מאוד... הרגשתי הכי גבוה מכולם חחח התרגשתם? לא ממש התגעגעתם לחברים? יש כאלה שכן ויש כאלה שלא חיבקתם אותם? לא מה אמרתם להם? היי מה המצב? (אממ..) פששששששש מור גבהת!! שונאים את המורות/מורים? רק 1 כן היה באסה לראות אותם? לא התגעגעתם אליהם?() חלק היה שווה לבוא לבצפר! היה כיף! שמו אותי בהקבצה א' סוף כל סוףףףףף!

לא בא לי להרגיע

וזה הריבים שלך לא שלי תירגע ואגב אני יגיד מה שבא לי אם בא לי לבטל את ה"מזל טוב" שכתבתי אני יבטל מה אתה מתערב וכותב הודעה בכלל? י'..אתה יודע מה

jaja14

New member
עזבי אין צורך להתווכח איתך פה

את הריבים שלך לא ננהל פה על גבי הפורום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shirazlovemor

New member
...................................

קיבלתם מערכת? כן למדתם על היום הראשון? לא איך היה בכתה? אחלה התרגשתם? כן התגעגעתם לחברים? כן חיבקתם אותם? דהה מה אמרתם להם? אני אוהבת אותך התגעגעתי (אממ..) שונאים את המורות/מורים? יש אחת שאני שונאת במיוחד כל השאר סתם מחחבת או לא מחבבת היה באסה לראות אותם? קצת התגעגעתם אליהם?לא ממש

עונה לעצמי../images/Emo13.gif../images/Emo3.gif

קיבלתם מערכת?כה למדתם על היום הראשון?נאט ניסו ללמד אבל לא הצליחו
איך היה בכתה?היה כיף חוץ מזה שהיא מופרעת לאללה אבל אחד שם קרע אותי כמעת נפלתי על הרצפה
התרגשתם?כה התגעגעתם לחברים?לא כי נפגשתי איתם בחופש
חיבקתם אותם?בארור מה אמרתם להם?מאמו'ששש (אממ..) שונאים את המורות/מורים?אממ לא מכירה את כולם כי זאת השנה הראשונה שלי היה באסה לראות אותם?כנ"ל התגעגעתם אליהם?()כנ"ל

היה זועה ../images/Emo4.gif

יש לי מערכת נוראית ועל היום השני כבר הספיקו לטחון לנו חומר בביולוגיה ומתמטיקה

יויוני

New member
היה ככה ככה

הכיתה והחברים הכל סבבה. אבל כבר קבעו לנו מבחן ב-12 ל-9,נתנו שיעורי בית... (אני עכשיו בכיתה י')

Double U

New member
תשובות:

אז ספרו איך היה היום שלכם, קיבלתם מערכת? כן למדתם על היום הראשון? כן, מבוא לפיזיקה איך היה בכתה? נחמד מאוד
התרגשתם? מעט. התגעגעתם לחברים? כן. חיבקתם אותם? לא. מה אמרתם להם? מה קורה[?] (אממ..) שונאים את המורות/מורים? את חלקם. היה באסה לראות אותם? לא. התגעגעתם אליהם? אל חלקם כן. מאוד.

idanmeirson

New member
זה היה אחד הימים הגרועים...

יש לנו מערכת כל כך מפוצצת שזה מטורף יש לי 4 שעות אפס אני לומד ביום שישי (למרות ששנה שעברה לא למדתי..) וגם העיפו אותי מהכיתה על השיעור הראשון והספקתי לריב עם המנהלת הרכז והמחנך... פאן!!

וואייי וואי איזה מבאס../images/Emo12.gif../images/Emo4.gif

מצטערת בישבילך.. לא נורא! הכל יהיה טוף!
מתרגלים...לאיזה כתה אתה עולה?

Shock3

New member
כנס

אני ממליץ לך להרגיע..לא כדי להתחיל בצפר ברגל שמאל..איזה כיתה אתה עולה?

למעלה