לונה פארק תל אביב: טיפים ומיני דברים...

biskvit19

New member
לונה פארק תל אביב: טיפים ומיני דברים...

טוב אז ככה למי שלא יודע עשו בלונה פארק משהו חדש... אחלה קרח.. דווקא נשמע נחמד , עולה כסף אבל עדיין.. נחמד דבר ראשון בטוח שיהיה להמון אנשים קצת לא נוח להיות שם כי כל הערסים יסתכלו מהצד .. לא חשוב, הנה חוויותי מהלונה פארק, ולא איכפת לי שזה לא מעניין אף אחד .
התור בכניסה -- מייגע, הגעתי בשלוש וחצי בשביל להכנס בארבע , היה תור של בקושי 5 אנשים אבל הקופאיות כל כך איטיות עד שנכנסתי פשוט ב4 וחצי... אבסורד.. היו צריכים לפתוח עוד כמה קופות.. בקיצור, משם , הולכים כמובן לטופ ספין , להתחלה , דווקא בהתחלה זה יותר כיף מבסוף.. זה דבר כיף ומפחיד ... חח במיוחד החלק האחרון שאתה תלוי ועוד שניה אתה בטוח שדווקא שאתה עולה אז כל המתקן הזה יקרוס .. אני תמיד אומר בחלק הזה "שמע ישראל" ומתרחט על זה שעליתי , ומיד שיורדים , רוצים שוב ... משם --לאנקונדה ... אנקונדה , זה מפחיד , למרות שעליתי על זה 10000 פעמים זה מפחיד ... בעיקר החלק הזה של העליה השניה של העצירה... שזה עושה כזה "בום" .. או שלפחות לי זה עשה.. בכל זאת.. אם הרכבת הרים הישנה הייתה עושה בום , זה היה קצת יותר מפחיד מאשר זה..
... היתה לי חוויה נעימה עם שתי פרחוות פאקצות שרצו להתיישב מקדימה , אבל לא נתתי להם
לא חייבים
, לא חשוב. שונא פריחות!! הסיוט הכי גדול בטופ ספין ובטא גא דא ובעצם בכל מתקן... זה הערסים , שיושבים צמוד אליך , צורחים קללות , יורקים בלי סיבה. זה פשוט הורס את הכיף , אני פונה אליכם , ערסים יקרים : הפסיקו , הפסיקו לבוא ללונה פארק. זה לא מצחיק בכלל מה שאתם עושים.. זה מזכיר לי את השיר המסורתי של מתקנים בלונה פארק , שמי שלא מוחה בו כפיים , נאלץ להשלים עם העובדה שהוא בן של אישה פרוצה... ילדים קטנים שרים את זה.. מ-ז-ע-ז-ע... אבל אין ספק שהמתקן הכי כיף וכואב בלונה פארק זה הטא גא דא , אני אישית החלטתי שאני לא מחזיק במעקה שמאחורי, זה עלול רק להזיק , אני עלול לנתק קשר עם הזרועות שלי , ולמצוא עצמי שוכב במרכז המתקן- גידם , אז אני מעדיף למצוא את עצמי שוכב במרכז המתקן- אבל עם ידיים...
אבל סך הכל זה מתקן קורע מצחוק , אני אישית הזלתי ריר מרוב צחוק (ומרוב סיבובים לא יכלתי לסגור את הפה
) מי שישב לידי , ידידי הטוב , החליט גם הוא לא להחזיק במעקה שמאחוריו אבל אצלו זה התבטא ונגמר במקרה לא נעים במיוחד , בקפיצות הוא פשוט נזרק על איזה בחור שישב לידו , ולא הצליח לקום , ההוא עוד שניה מחטיף לו סטירה .. ואני-- אני מזיל ריר להנאתי ... מרוב צחוק, אישית אני יודע איךך שהוא לבוא תמיד בימים שאין תור בכלל , בכלל בכלל בלי עין הרע... מתקן שאני ממש לא ממליץ עליו - ואני תמיד אומר שאני לא יעלה עליו ואניתמיד עולה - זה הסקיי לופ , הקרונות האלה שמסתובבים במהירות ועולים אל על ... תנסו פעם להרים את הידיים שלכם או את הרגליים - זה כבדדד... הייתי בטוח שאני מתעלף שם... עוד משהו נחמד זה המגלשות מים , זה נחמד מאוד וקצר , אם יש תור ארוך זה ממש אבסורד לחכות שעה למשהו שנמשך בקושי חמש שניות! וגם התחת כואב אחרי זה.. פשוט צריכים להרים את התחת... כי זה ממש כואב
עליתי איזה עשרים אלף פעם על הטא גא דא.. אין אין.. זה מתקן מדביק , מצחיק , כיף , ואין מילים.... עוד המלצה : שלא יעלה על דעתכם לשבת במקום הראשון באנקונדה או באחרון , בתחילת הביקור בלונה פארק. רק בסוף, כי זה עושה בחילה שחבל על הזמןןן!!!!!!!!!!! ברייק דנססססס-- מתקן בלי סיבה! ב-ל-י ס-י-ב-ה-! אתה לא מתרגש בתוכו ,זה סתם דבר מיותר.... לא חשוב.. שוב על הטופ ספין .. זה פשוט מתקן שמתגברים איתו על הפחד- ועוד פוחדים אחר כך .. לא בוטח בזה .. חח בוטח בה'.. לא חשובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב---- לכו ותעשו מה שבראש שלכם , אל תעלו על הצלחת בחיים שלכם : זה מסחרררררררררר והטא גא דא יותר כיף מזה ... חח בעיקרון אין הרבה מדי מתקנים בלונה פארק , אבל אם אתה רץ ממתקן אחד לשני במהירות אז אל תתפלא שאתה אחר כך לא מרגיש טוב.. קח את היום באיזיייי,, יש את האנקונדה , טופ ספין , ברייק דנס , טא גא דא , רכבת הרים ישנה (שזה כיף אבל התור בלתי נסבל) ... מגלשות מים , סקיי לופ (שאישית בשבילי זה לא קיים..) ועוד ועוד. תבואו בצהריים ולא בבוקר, חם בבוקר, ובצהריים יותר כיף חח... אם למישהו יש עוד טיפים להוסיף בשביל למצות לגמרי את הביקור בלונה פארק ::::: שיכתובבב בילוי נעים

MoR ShIrAz

New member
תגובה ../images/Emo13.gif

קודם כל..אני עובד בלונה פארק חצי שנה ככה שייש לי מה להגיב חחח (אגב מישהו פה זוכר אותי?
) לגבי ההחלקה על הקרח..האמת? לדעתי זה ממש מיותר, היה עדיף לעשות מתקן רציני שם במקום לתקוע את זה, אבל ההחלטה של המנהלים זאת היא..ואין ממש מה לעשות בנידון.. בתאכלס מה שאנחנו רוצים זה להביא כמה שיותר אנשים ללונה פארק, הקטע השלילי זה שכרטיס להחלקה על הקרח עולה כמעט כמו כרטיס כניסה ללונה פארק, אז לא יודע מה הטעם...חבל שאי אפשר לשנות את זה, אבל שיהיה
לגבי הטופ ספין, אני המפעיל של המתקן הזה, ותאמין לי אני יודע כמה קשה לעמוד בתור הזה כי אני כל הזמן מתמודד איתו ועם מלא ערסים ופרחות...ואין מה לעשות זה הקהל הישראלי ה"חביב" שלנו וכל יום אני נתקל בכאלה, ואין מה לעשות \= ולגבי המתקנים בלונה פארק.. סה"כ אין משהו ממש מיוחד חוץ מהטופ ספין והאנקונדה והטגדה..אלו שלושת המתקנים שכמעט רוב העובדים אצלנו רוצים להיות בהם כי אלו מתקנים עם "אקשן" שכיף להפעיל\לעלות עליהם..

רועי0

New member
הלונה פארק הוא פשוט חלומי!!!!

הייי קוראים לי רועי אני רוצה להגיד שכול הלונה פארק הזה פשוט כיפי אני יגיד לכם מה אני אוהב: ברייקדנסר טא גא דא שקצת שובר את הגב אבל לא נורא אנקונדה מפחידה רצח צלחת בלרינה רכבת הרים טופ ספין כימעט לא צרחתי תמנון משעמם סקיי לופ כיף מאווד ספינת פיראטים מלחיצה גמל מעופף בסדר קורסלת הוליווד כיפית קוסלת חוטים כינוי:נדנדות מגלושות מים נחמדות אבל כפיות מכוניות מתנגשות ככה ככה חללית כפית קצת אבל היא מסתובבת ק''צור כול הלונה פארק כיף אפילו קורסלת סוסים ואיזור הקטנטנים!!@~ להתראות

נהניתי לקרוא ../images/Emo6.gif

גם אני מת על ה "טה גה דה", פשוט מתקן כיפי
ואני דווקא אוהב את ה"ברייק דאנס", הוא מאוד מהנה לטעמי
תודה ששיתפת אותנו בחוויותיך

היי../images/Emo24.gif

הכל סבבה... מה איתך? לא ידעתי שאתה עובד בלונה פארק! אם הייתי כמה שנים יותר קטן הייתי מקנא בך בטירוף... זה היה אשכרה חלום ילדות שלי!

MoR ShIrAz

New member
חחחח תשובה

אצלי הכל סבבה.. וגם אצלי זה היה חלום ילדות מאז שהייתי ילד קטן והנה זה התגשם

למעלה