שיא ל"בוש"ה

רשר

Well-known member
מנהל
חלילה, זה כלי מאוד חשוב ונחוץ - אבל בוש

אם היה לי היה משמש לחיתוך קלקר

slepax

New member
אולי זה נקרא לחתוך ואולי לא

אבל זה בהחלט מראה שהוידאו הראשון מגמתי. אולי כדאי להרחיב כאן - מגמתי זה כשיש אג'נדה מסוימת, כשיש נטיה לכיוון מסוים ואז הביקורת לא ממש נייטרלית. חשבתי שכדאי להסביר מה מגמתי אומר כי בפורום הזה מניסיוני יש לאנשים מסוימים קושי להבין את הנושא. למשל בוא נראה אותך חותך ענף עם מסור חרב בלי להחזיק את הענף עם היד השניה (כמו שהאיש בוידאו הראשון הדגים).
&nbsp
ולנקודה עצמה לא כל אחד רוצה לקנות מסור חרב בשביל לחתוך כמה ענפים. לכלי הזה יש ייעוד, וחלק מהייעוד שלו הוא לא להיות מסור חרב. אם יש לכלי הזה שוק זאת שאלה אחרת.
&nbsp
אני גם בטוח שאם אני אצרף סרטון על מברגת מיני אז התגובה שלך תהיה "זה נקרא להבריג? יש לי מברגת אימפקט של מקיטה שעושה את הרבה יותר מהר".

רשר

Well-known member
מנהל
לדעתי עפ"י תגובתך אינך מכיר כלים מודרניים

נסה מסור חרב ללא פחמים 12V לעץ, מתכת, פלסטיק ותבין את ההבדל,
https://www.delco.co.il/p/722-מסור-חרב-קומפקטי-12v-fuel

נסה פעם מסור של מקיטה עגול למתכת הכולל איסוף שבבים ותבין איך חותכים היום פלדה 10-20 מ"מ ביד ברגע, נכנס גם באמצעה המשטח, אולי הם יציעו גם דגם ללא פחמים,
https://www.amital-ltd.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=698

כבר שמעתי הרבה גיבורים שמשבחים כלים שיש להם עד שנתקלים בטוב יותר

לקחת את זה למקומות שאני לא שם....
דווקא המשור חרב הקטן שלי נועד לחיתוך ענפים....בשביל זה קניתי אותו. יש לי גם אחד חשמלי גדול, שכמובן מאפשר מגוון רחב יותר של חיתוכים בהתאם לסוג המשורית ( נכון גם למשור הקטן). רק מה, להסתובב בחצר עם כבל זה מסובך....ובשביל להוריד פה ושם ענף, המשור הקטן מצוין. וכן, אפשר להוריד גם ענפים ביד אחד, ואגלה לך מה הסוד, זה תלוי בגמישות הענף...
&nbsp
בקיצור, למשור חרב יש הרבה יותר שימושיים.
&nbsp
וגם, יש גם מולטיטול, שדווקא מאפשר מגוון של חיתוכים דומים למה שהבוש מסוגל, והרבה יותר.
&nbsp

רוני1955

Active member
כלי מיותר

מה היתרון שלו על משור חרב, או אפילו על ג'יגסו? זה שהוא נטען? יש לי משור חרב נטען וג'יגסו נטען שעושים עבודה יותר מהירה ויותר נקיה. בנוסף, הם הרבה יותר שימושיים גם לחיתוך ענפים וגם לעבודות אחרות שהכלי הזה לא מסוגל.

slepax

New member
תגובות (לכולם)

השאלה אם לכלי יש שוק או לא זאת שאלה לגמרי אחרת. הנקודה מלכתחילה הייתה שהוידאו הראשון לא נייטרלי. זאת הייתה הנקודה.
&nbsp
אם לכלי יש שוק או לא אז תשאלו את השכן שלי בן ה-70 שלא ממש רוצה לקנות מסור חרב כדי לחתוך כמה ענפים בחצר.או גם מישהו צעיר יותר שלא מחפש כל טכני וכבד. יש אנשים [בעולם] שמוכנים להוציא כסף על כלים כאלה. מפתיע.
&nbsp
לטעמי גם מברגה 3.6V זה כלי מיותר, אבל זה רק לטעמי.

למה מברגה 3.6 מיותרת ?
למי שעוסק בציוד חשמלי/אלקטרוני, היא כלי קומפקטי מהיר למקרים של פתיחה וסגירה של ברגים.

רשר

Well-known member
מנהל
נסה לפסל שיח בצורת חיה, דמות,,, ותבין את איכות הכלי

למעלה