נעל קרוקס אורגינלית - מעונין לצבוע אותה

נעל קרוקס אורגינלית - מעונין לצבוע אותה

היא בצבע כהה והצבע התחיל לדהות
איזה סוג צבע אני אמור לחפש, שיחזיק טוב ויהיה נגד מים

אני לא ידע מה החומר שמהם הנעל מיוצרת, הבנתי שזה מאיזה שרף של עץ או משהו בסגנון..

מה דעתכם?

בא נשאל זאת אחרת

כי אני רואה שאתה מתחכם איתי

איזה צבע מתאים לצבוע על גומי?

gb228

Active member
בא נענה את זה אחרת

ברור לך שהצבע המקורי זה BUILT IN בחומר.
לא נראה לי שיש צבע חיצוני שיחזיק מעמד יותר מימים ספורים.

רוני1955

Active member
האבחנה שלך שגויה.

מכיוון שהנעל לא צבועה, הצבע לא יכול לדהות. מה שאתה רואה זו התישנות של החומר. אתה גם כותב שהחומר הוא לא פלסטיק, ובתגובה הבאה שלך אתה שואל איזה צבע נתפס על פלסטיק. נסה איזה סוג צבע שתרצה, ובהצלחה.
או שתקנה חדש.

אז כנראה שהחומר התיישן

כי הנעל קצת ישנה
בכל אופן ראיתי הרבה סרטונים של נעלי קרוקס, שחידשו להם את הצבע לגמרי עם ספריי צבע..
אמרתי שאני יקנה ספריי צבע בצבע שחור, אבל לפני שתכננתי לעשות את זה, רציתי לשאול כאן

trilliane

Well-known member
מנהל
תכנתת לקנות, קנה; אם מבחינתך הנעל "גמורה" אין לך מה להפסיד

רק קח בחשבון שלא בטוח שהצבע יתפוס ויחזיק, והבעיה היותר קשה היא שזה חומר אלסטי שמתכווץ ומתרחב, כלומר יש בו הרבה סדקים קטנים (עם הזמן) ולכן אני מעריכה שהצבע יתחיל להתקלף לך בנקודות האלה.

trilliane

Well-known member
מנהל
הצבע המקורי הוא של החומר, הנעל לא צבועה... אם תצבע יראו

לאירוע חד פעמי כמו תחפושת למסיבה זה לא משנה מה תעשה, אבל כדי ללכת איתן ביום יום זה ייראה רע. אם הן משמשות להליכה לים, לעבודה בבית, בחצר וכו' – לאף אחד לא אכפת מהצבע, חבל להשקיע או להתחיל להתעסק. אם הן משמשות למשהו קצת יותר "רשמי" (לא מצליחה לחשוב על כזה, מדובר בכפכפי קרוקס...) פשוט קנה חדשות.
&nbsp
אגב, מה שלא תעשה, אל תשאיר אותן בשמש... היא לא עושה טוב לחומר הזה.

trilliane

Well-known member
מנהל
כשכתבתי "רשמי" לא התכוונתי לרופא בתורנות... גם לטבחים יש

נעליים דומות (בדרך כלל של בירקנשטוק, למיטב הבנתי) ולכל מי שעומד שעות רבות על הרגליים. זה ברור, מובן ומתבקש. אבל שילוב של חליפה וכפכפי קרוקס אינו ממש נפוץ, איך לומר.

למעלה