תיקון תמי 4

DanielZamir

New member
תיקון תמי 4

דווקא בשיא הקיץ התקלקל התמי 4 בבית, רק ממנו הילדים שותים והכי דחוף עכשיו זה למצוא טכנאי. איפה אני מוצא טכנאי לתמי 4 שיגיע עד הבית?
קפצה לי באינטרנט ישר הודעה של חברת "מים שלי", הרמתי שיחה והבעיה נפתרה. מעבר למקצועיות, השירות היה מאוד אדיב מאוד צמוד ומהיר בטירוף! מומלץץ.
מצרף לינק לאתר שלהם כאן!

DanielZamir

New member
למה להתעלם או למחוק?

אולי המידע יוכל לעזור למישהו. יש פה המון אנשים שנכוו מטכנאים ומתי 4 וזו חברה שיכולה לעזור להם

המידע הזה יכול לעזור למפרסם....ולכן השרשור הזה ימחק.....
מעבר לכך שמדובר במכשיר הכי מיותר שאפשר להתקין בבית. ועוד לשלם על ההוצאות שלו.

DanielZamir

New member
מכשיר מיותר?

מכשיר תמי 4 לא מיותר בכלל בבית,
ואני חושבת שרוב המדינה יחלקו על הטענה הזו שלך, עובדתית יש את המכשיר בהמון המון בתים.
וההודעה תוכל לעזור יותר למשתמשים שהגיע אליהם טכנאי ששיקר או פגע בהם והם צריכים עזרה.
אין למה לחפש רק את הדברים הלא טובים, עדיף את הדברים הטובים.

ומי מוחק פה שרשורים? אתה?

רוני1955

Active member
זה מכשיר מיותר.

ולא רק מיותר, הוא מייקר את השימוש במים, כי צריך לתחזק אותו, להחליף פילטרים, יש עלות של החשמל והוא תופס מקום אל השיש. לעומת רשימת מגרעות, אין לו בצד של רשימת היתרונות אף לא יתרון אחד. איך היתה הפרסומת? "בזכות המכשיר הילדים שותים יותר מים". השאלה, מי אמר שהילדים בכלל צריכים לשתות יותר מים? לשתיה עודפת יש השלכות שליליות, שלא רוצים לספר.

DanielZamir

New member
אתה לא רלוונטי להודעה

אני חושב שהתגובה גובלת בחוצפה.
1. הפואנטה היא לא ש"הילדים שותים יותר מים"- סיפרתי על טכנאי שהגיע אליי. שזה כבר לאחר שמישהו רכש את המכשיר ולכן יכול רק לעזור לו.
2. זה שזה מיותר- דעתך לחלוטין חבל על הדיון על הזה- ואף אחד לא קורא לשתייה של עודף מים. אבל אתה יודע שהרוב לא שותים את השלושה ליטרים שצריך ביום. אם יש בתים שזה עזר להם- שיהיה להם לבריאות.
3. ההודעה לא נוגדת את מה שאתה מאמין בו- ככה שהתגובות שלך לגמרי מיותרות ולא קשורות לנושא.

רוני1955

Active member
אוי, סליחה......

התגובה שלי גובלת בחוצפה? למה? כי הדעה שלי שונה משלך? אוי אוי אוי.
אתה נכנסת לכאן בשביל פרסומת מפגרת למוצר מיותר, וכועס שמביעים דעה שונה? תתגבר. בנוסף, מי קבע שצריך לשתות 3 ליטר ביום? יש דעות ומחקרים שסותרים את זה. שתיה מרובה, גורמת לכליות לעבוד "שעות נוספות" לסינון, וזה פוגע בבריאות. ואם רוצים לשתות, בכל בית יש מקרר. ממלאים קנקן במים, שמים במקרר, ויש מים קרים לרווית הצמאים.

DanielZamir

New member
טוען את הטענה שלי

אתה לגמרי טוען את הטענה שלי- כל אחד יש לו זכות לחשוב מה שהוא רוצה. ועדיין אתה מנהל איתי דיון של כמה שעות על הדעה שלי...
למי שזה רלוונטי זה יכול לעזור ומי שלא פשוט יתעלם מזה כמו שאתה צריך לעשות.
אתה מבזבז את הזמן של שנינו וכמו שאמרתי- דיון מיותר.

רוני1955

Active member
שאלה שמתבקשת

אם כל אחד יכול להגיד את מה שהוא רוצה, אז למה טענת שהתגובה שלי גובלת בחוצפה? כי האמת כואבת?
בקיצור, ניסת לפרסם ונפלת חזק.

DanielZamir

New member
תגובה לשאלה המתבקשת

התשובה לכך היא כי בכל תגובה כל מה שעשית היה להכניס לי מילים לפה, לטעון עוד ועוד ועוד טענות ותוכן שבאמת לא קשור להודעה שלי.
דיברתי על טכנאי- לא טענתי שתמי 4 הוא טוב או נחוץ כמכשיר ואני חושב שאת זה כל מי שקורא יכול להחליט בעצמו (האם זה רלוונטי אליו או לא).
תביע את דעתך ככל אשר תרצה- אבל אל תאמר דברים שלא נאמרו או תסיט את השיחה לכוון שלילי, ששוב- לא קשור לנושא של התגובה.
כמה מים צריך לשתות? איך לחסוך בחשמל וכסף? זה אחלה דיון אבל שונה לגמרי מההודעה שפורסמה.
ההודעה שפרסמתי רלוונטית לאנשים שכבר יש להם תמי 4 או מכשיר מים כזה או אחר וחווים הרבה קשיים איתו- ושוב, אנשים שבעד המכשיר כי כן יש להם אותו בבית.
מי שנגד- אין בעיה גם עם בקבוקים וקנקנים וכל מה שירצו. שוב, דיון אחר לגמרי.

רוני1955

Active member
עוד יש לי זמן

יש לי עוד כמה דקות לפני שאני הולך הביתה, אז אני עדיין יכול לענות לך. לגבי כמות המים, את כתבת "3 ליטר". כשמעלים פוסט מסוים, בנושא מסוים, אפשר ורצוי לגלוש קצת לצדדים כשהדיון הוא באותו נושא. כתבת פרסומת למישהו שמתקן. מי אמר שחייבים לתקן? מותר ורצוי להביע דעה שהמכשיר מיותר, אין צורך לתקן, ורצוי להעיף אותו לכל הרוחות. כל מה שכתבתי קשור בהחלט למתקני תמי 4 ולדומיהם. המכשיר מיותר, וחבל על הכסף גם בקניה שלו, ובוודאי גם בתיקון שלו.
הדעה שלי לא מוצאת חן בעיניך? תתגבר.
זהו. מיציתי.

DanielZamir

New member
תגובה לשאלה המתבקשת

כי האמת כואבת?
חשבתי שיש רף לגיל ההשתתפות בפורומים.
תגובה ממש ילדותית ולא מכבדת. חבל.

gb228

Active member
שורה תחתונה - זו סתם פרסומת זולה

(ד"א - את/אתה סובל/סובלת מחוסר עקביות בהזדהות כזכר/נקבה - אתייחס להלן לפי הפרופיל)
1. ברור שלא השתמשת בחיים בשירות שלהם. את פשוט מפרסמת אותם תמורת תשלום כלשהו.
2. מכיוון שזו סתם פרסומת ולא המלצה בעקבות חווית שירות מדהימה - סיכוי טוב שגם החברה הזו גרועה כמו האחרות
3. זה פורום של עשה זאת בעצמך - כאן פונים לטכנאי רק כמוצא אחרון, וגם אז מתייעצים עם שאר חברי הפורום לא פונים על סמך פרסומת שטותית

טעם לוואי.....
אפשר לחשוב שזאת החלטה לשגר טילים...ושבוטלה....ההחלטות הקשות כאלו עדיין לא בידי.
&nbsp
כולה פוסט פרסום, שלא בטוח הוסיף למפרסם, ועל זה כבר נאמר, בשיבוש קל....מלאכתם של גולשי הפורום, מספיקה.

לחיים1

New member
וואלה רק נרשמת וכבר תקלה, פיתרון ...שקוף מידי חבוב

למעלה