משטח שיש למטבח מסוג laminam

פוקסי99

New member
משטח שיש למטבח מסוג laminam

ראיתי במקרה את סוג השיש הזה ונראה לי מבטיח מאד. כולל אחריות של 10 שנים .יש למישהו מידע או ניסיון עם החומר הזה? מחיר 2300 שקל למטר
בתודה

זה לא שיש
ראה פרסום שמצאתי :
&nbsp
הינם משטחי גרניט פורצלן טהור באיכות גבוהה ביותר. הקולקציה כוללת מבחר רב של דגמים המתאימים למשטחי מטבח, חדרי רחצה, משרדים, חיפויים, ריצופים ומטבחי חוץ.
&nbsp
הדגמים מקנים מראה מיוחד ויוקרתי מבית העיצוב האיטלקי .
&nbsp
&nbsp
משטחים גדולים במיוחד במידות 3.20 על 1.60 מטר בעובי 12 מ"מ המתאימים במיוחד למטבחים, דלפקים ואיים.
&nbsp
המשטחים הינם באיכות ובעיצוב ללא פשרות.
&nbsp
המשטחים הינם בעלי עמידות גבוהה לחום ( ניתן להניח סיר חם/לוהט ישירות על המשטח ) כתמים, דוחה עובש וקל לניקוי , חומרי ניקוי, שריטות, כימיקלים , ספיגה ותנאי מזג אויר.
&nbsp
המוצר הינו ידידותי לסביבה וניתן למחזור.
&nbsp
&nbsp
וכמו שכבר כתבתי לך, למה לא שיש קיסר ? יש איתו נסיון מצויין.

פוקסי99

New member
תודה .ולמה לא שיש קיסר?

אני ואישתי לא מקפידים .ובטוח נניח סיר לוהט על המשטח וכמו כן בטוח נשרוט אותו. עד היום במשך כ25 שנים יש לנו משטח גרניט שחור אשר עמד בכל התלאות ונשאר כמו חדש .כיום במטבח החדש מתאים לנו משטח בהיר .ולצערי אין למעשה גרניט בהיר עמיד כמו השחור. ולכן כל הבדיקות שלי. ההבדל במחיר בין גרניט איכותי למשטח כזה הוא לא גדול

davesh

New member
אני חייב להגיד שאני די מאוכזב מאבן קיסר

אצלי בבית יש אבן קיסר במטבח ובאמבטיה.
מעולם לא ניקיתי את המשטחים עם חומרים חזקים (מקסימום משחת אסטוניש), אבל אחרי תקופה נוצרו חרירים במשטח. המשטחים הם בערך בני 20, כך שאני מתאר לעצמי שאין עליהם אחריות (אני גם קניתי את הדירה כשאבן הקיסר כבר הייתה מותקנת, כך שאני לא יודע מי הספק).

רוני1955

Active member
אבן קיסר

אם כך, אתה גם לא יודע אם זו אבן קיסר. יש זיופים. אז לפני שיוצאים בהצהרות (שאולי הן נכונות), צריך להיות בטוחים.

אבן קיסר
לפני שנים רבות, רכשתי אצל מפיץ מאוד ידוע שיש למטבח של אבן קיסר.
לאחר ההתקנה, קרה משהוא מוזר....לצבע הבסיסי הכחול של האבן נוספו פריחות בלבן....
בתמימותי פניתי לקבל שרות מאבן קיסר, ואז התברר שזה בכלל לא מוצר שלהם.
המפיץ עבד עלי.
זה הסתיים בהחלפה, והפעם זה היה אבן קיסר.
מאז, אין שום תופעות שליליות, אפילו לא כאלה שאתה מתאר. נקי וחלק .

למעלה