הכנתי סכין ממפתח שוודי חלוד

nisim asis

New member
WOW איזה יופי ,חבל שאין לי כלים כאלה

כמה כבר יכול לעלות כלים כאלה סדן וכו..

nisim asis

New member
הכנתי סכין ממפתח שוודי חלוד

שלום לכולם אני רוצה לשתף אתכם בסרטון שלי מכין סכין ממפתח שוודי חלוד שהיה ברישותי ולא היה ניתן להשתמש בו
בסרטון יש גם קצת הסברים וטיפים
אשמח אם תשתפו אחרים תגיבו וכו..

רוני1955

Active member
ביקשת תגובות? קיבלת.

לקחת מפתח שוודי, שהפלדה שלו טובה לשימוש מסוים, ואתה הולך לעשות איתו שימוש אחר לחלוטין. לא נורא, אולי יעבוד.
קיבעת את הדיסק הגדול של "9 לשולחן עם קליבה. תגיד לי, יש לך ביטוח טוב?
השחזת על הדופן של דיסק השחזה. אתה מודע לזה שכתוב עליו שאסור לעשות את זה?
אתה משחיז ללא משקפי מגן. למה???????
אתה משחיז עם הדיסק הקטן, מחזיק אותו ביד אחת, ואת המפתח השוודי ביד השניה. אתה יודע שזה מסוכן ואסור? העובד חייב להיות מקובע לחלוטין.
אסור לעבוד עם כפפות כשעובדים עם כלים מסתובבים כמו דיסקים ומקדחות.
כל השאר, בסדר.
לדעתי, סרטון כזה אסור שישאר כאן. אנשים עלולים בטעות לראות כאן את הסרטון הזה, ולעבוד ככה. צורת העבודה שלך היא מסוכנת, ועלולה לגרום לנזקים חמורים ובלתי הפיכים.
אל תכעס. ביקשת תגובות, קיבלת.

nisim asis

New member
תודה רבה על התגובה

יש לי הרבה ניסיון בהשחזה והקיבוע לשולחן בטוח לחלוטין בשבילי
לגבי הדופן אתה צודק
לגבי משקפי המגן אתה צודק זה לא היה אחראי מצידי
צורת השחזה שלי בסדר עבדתי כך במפעלים ועם קבלנים ולא היה טענות
לגבי הקפפות לא ראיתי משהו שעובד בלי כפפות עם דיסק
אל תחשוב לרגע שאני כועס אני שמח שיש לי את האפשרות לקבל עצה או הערה
שוב תודה

רוני1955

Active member
אתה טועה בגישה.

אסור לקבע לשולחן דיסק בצורה כזו. אצלך ועם עצמך תעשה מה שבא לך. אבל, כשאתה מעלה סרטון כזה, עם כוונה שיראו וילמדו, אתה לא יכול להראות דבר כזה. העובדה שעבדת במפעלים, ולא היו טענות, לא אומר שזה בסדר. אני גם עבדתי במפעלים, ולא תמיד נושא הבטיחות היה בראש הרשימה. לגבי הכפפות, אני יודע שאנשים עובדים עם כפפות בשביל לא לקבל כוויות או גיצים לידיים. העניין הוא שכשאתה עובד בלי כפפה, אתה מודע לחלוטין עד איפה מגיעות האצבעות שלך, ונזהר גם בלי לחשוב על זה. שכשאתה עם כפפה, אתה לא מודע למיקום שבו הכפפה נגמרת, והיא עלולה להיתפס במכשיר ולמשוך את האצבעות פנימה. אני עובד עם דיסק ללא כפפות, וכל מי שאני מלמד אותו, יודע שזה אסור. אני גם עובד לא עם משקפי מגן, כי אם עם מסכת השחזה שמובנית גם עם אוזניות. דיסק, ביחוד דיסק של "9, עושה בהשחזה הרבה רעש, ורצוי לשמור לא רק על העיניים אלא גם על האוזניים.
צריך לזכור, שכל הוראות הבטיחות נכתבו בדם. למזלנו, לא דם שלנו. בוא נשאיר את זה ככה, ונעבוד בבטיחות. ביחוד כשאתה רוצה להראות וללמד. אני מניח שאתה רוצה ללמד, כי בהתחלה כתבת שיש גם הסברים וטיפים.

רוני1955

Active member
תוספת חשובה.

אין ספק שהרצון לעשות דברים חדשים לבד, והישום של הרצון הזה, הוא מצוין. אבל, בזהירות.

רשר

Well-known member
מנהל
אין כמעת רגע אחד שאפשר ללמוד ממנו על עבודה נכונה

תכנון עבודה,
צורת העבודה
כיוון הניצוצות בעת השחזה וחיתוך מקרי ללא כל תשומת לב למה שיכול לקרות הכל מסתם לכלוך וכלה בשרפה (ניצוצוץ על מכלי ספרי),
מאוד מומלץ לצאת וללמוד קצת נפחות כדי שתבין מה נכון לעשות

אם כבר לפתוח את הטבעת - למה שלא תהפוך לפותחן בקבוקי בירה?

nisim asis

New member
תודה על הרעיון לא חשבתי על זה

בהמשך הדרך אני ישים לב יותר
אני רתך ולא נפח אז יש לי עוד מה ללמוד...
אפשר לפתוח בקבוק בירה עם החלק האחורי זה היה הרעיון הראשוני ראיתי את זה בסרטון של משהו מחול
תודה רבה על ההערה

עומר TT

New member
בשביל רתך מקצועי, הפנים שלך ממש קרובות לריתוך

לגבי עבודה עם קבלנים בארץ, לצערינו זה ממש לא המקום ללמוד בו שיטות עבודה נכונות ובטוחות. זה אולי עובד, עד שזה מפסיק לעבוד ושולח אותך לבית חולים.

רוני1955

Active member
ריתוך

אני גם מרתך לפעמים עם הפנים קרובות יחסית לריתוך. יש לפעמים אילוצים או הרגלי עבודה. אני לא רואה בעיה עם זה, כי יש מסכה טובה. רצוי כמובן להרחיק קצת את הפנים, והכי נכון זה לאוורר היטב את המקום, אפילו על ידי מאוורר.

עומר TT

New member
גם אני

אבל אני חובבן, אז אני לא נושם את הדרעק הזה כל יום. מי שכן נמצא בסביבת ריתוך באופן יום יומי אמור להזהר יותר, כלומר שהרגלי העבודה שלו יהיו להתמקם רחוק יותר למעט באותם מקרים ספציפיים שבהם אין ברירה.

eytcor

New member
כדאי שתצפה בתוכנית "חיים על החרב" בערוץ היסטוריה

ותראה איך באמת מכינים סכינים/חרבות מברזל ממוחזר.
אתה רחוק מאד משם.

nisim asis

New member
אני רתך ומסגר ורתך צנרת אני לא נפח פעם ראשונה מכין סכין

וכמובן אני לא מפחד ללמוד דברים חדשים
איך אתה יכול להשוות אותי למקצוענים שהגיעו לתוכנית ויש להם נפחיה ענקית וכל היום מכינים עבודות נפחות אני לעומת זאת פעם ראשונה מכין סכין
&nbsp

למעלה