שימוש בסלוטייפ בצביעת חדר - מסיר את הצבע בעת הסרתו

makiko

New member
שימוש בסלוטייפ בצביעת חדר - מסיר את הצבע בעת הסרתו

שלום,

השתמשתי בסלוטייפ ייעודי לצביעה ועבה (אותו רכשתי בהום סנטר).
הדבקתי אותו על הפינה, צבעתי.

בעת הסרתו, חלק מהצבע הקודם נתלש.

מה עושים?

תודה

milch

New member
ברור!

לא מכיר את הסלוטייפ הנדון.
מקובל להשתמש במסקינגטייפ יעודי שהוא בעל יכולת הדבקות נמוך, ואם לא, משתמשים במסקינגטייפ רגיל ומדביקים ומסירים על חתיכת בד מספר פעמים כדי להחליש את הדבק.
ממליץ להמנע מקנית דברים מיקצועיים בהום סנטר ובעיקר להמנע להתיעץ עם "המומחים/היועצים" שלהם. העצות מבוססות על חוסר ידע או במיקרה היותר טוב על רצון לקדם מכירת מוצרים מסוימים.

gb228

Active member
זה נראה כמו מסקינגטייפ רגיל לחלוטין

וכנראה עם דבק חזק מדי. זה יכול להתאים למיסוך משהו לא צבוע (כמו זכוכית חלון או מסגרת אלומינים) כך שלא יצבע, אבל לא במיסוך על קיר.
אני מכיר מסקינגטייפ יעודי של חברת 3M בצבע תכלת - הדבק שלו חלש (די דומה לזה של מדבקות ה POST-IT) ולא מסיר את הצבע מתחתיו.

gb228

Active member
זה הטייפ. גם לעשות עבודה פעמיים זה די יקר.

נדמה לי שבארץ בחנויות הציוד במרינות מוכרים אותו מכיוון שזה הטייפ המקובל בצביעת קו המים של סירות. תתקשר לאטלנטיס מרין בהרצליה ותבדוק זמינות ומחיר.

miromiro

New member
מקיקו (אחלה כינוי) לרוב התופעה מתרחשת

כאשר מחכים זמן רב מידי לאחר הצביעה ועד להסרת המסקינג. סיים לצבוע והסר את הדבק בזהירות. הסיכוי שזה יקרה שוב יפחת משמעותית.שתם לנסיון-הדבק רצועה באזור שממילא נפגע ותראה אם הוא מסיר את הצבע כשאתה מסיר אותו לפני צביעה.
יש גם דרך להחליש את הדבק,אני אישית פחות אוהב אותה, לפעמים הוא כל כך נחלש ומתחיל להתלש תוך כדי צביעה.

למעלה