מחפש רעיון ל'ארוז' מכשירי מדידה כאלו

rsegoly

New member
מחפש רעיון ל'ארוז' מכשירי מדידה כאלו

שלום
אני בונה מתקני מדידה לתלמידים בבתי ספר. בעיקרון הם מבוססים על 2 או 3 חיישנים כמו זה שבתמונה, שמודדים טמפ' באוויר או במים
אני מחפש דרך פשוטה ל'ארוז' אותם ביחד
ניסיתי עם קופסאות עץ, זה די קל, אך לא יוצא ממש ישר ואני צריך כ 20 כאלו אז מחפש דרך פשוטה יותר. לא משהו מצועצע רק שיעמדו ביחד
הגודל זה בערך כמו קופסת גפרורים
קישור לתמונה

YHS

New member
נסה בחנויות לכלי בית

יש כל מיני קופסאות פלסטיק קטנות. בד"כ הקטנות בגודל של קופסת סיגריות, אבל אולי תמצא משהו קטן יותר.

אופציה נוספת היא להיכנס למטווח. חלק מכדורי אקדח באים בקופסאות פלסטיק קטנות. ראה אם אתה יכול להגיע עם המטווח ל"הסכם עודפים". שישמרו לך ותבוא לקחת מדי פעם.

rsegoly

New member
אך קופסאות פלסטיק צריך לחתוך ואז שוב לא יוצא ישר ויפה

.

YHS

New member
לא הבנתי מה אתה צריך לחתוך.

לקופסה יש מכסה. אתה מסיר אותו וזה חתוך ישר.
או דתנסה לצרף שרטוט של היעד הסופי שלך, כי כנראה לא כל כך הבנתי את ההסבר שלך.

rsegoly

New member
קופסאות

התכוונת למצוא קופסה בדיוק בגודל הזה, ניסיתי ולא מצאתי

עומר TT

New member
הסיכוי שתמצא קופסה שמתאימה לך על המילימטר קלוש

וידרוש ממך להשקיע כמות מופרזת של זמן ואנרגיה בחיפושים.
חיתוכים שלא יוצאים ישר זה עניין של כלים ומיומנות, לא של חוסר האפשרות ליצר חתך ישר.
בכל מקרה לא הייתי הולך על קופסה מפלסטיק דק או פריך אם זה צריך לשרוד תלמידי בית ספר.
&nbsp
אולי תספר לנו איזה כלים יש לך, ונחשוב איך תוכל בכל זאת ליצר לבד.

rsegoly

New member
הכלים שיש לי

יש לי כמובן מקדחה ומסור ג'יגסו וכן מולטיטול. אז אחד שניים אני עושה בקלות אך צריך כמות של 20 כשכל יחידה צריכה שלשה מסכים
המליצו לי לפנות לנגריות שיש להן CNC, הייתי היום באחת ליד כפר סבא, הבעיה שאינו פנוי כעת כי הוא נוסע, אך לדבריו זה 2-3 שעות עבודה
האם מכירים נגריה כזו באיזור השרון שנותנת שירות לחובבים? אני אחר כך אצבע ואייפה

gb228

Active member
משור דיסק

לא יודע כמה יבקשו על עבודה כזו, אבל ייתכן והשקעה במשור דיסק תהיה שווה. די בקלות ניתן להרכיב משור כזה על פלטה ולהפוך אותו לסוג של מסור שולחני, מה שמשפר מאוד את הדיוק ואת היכולת לבצע "ייצור סדרתי".
לא פעם עשיתי את זה כשהייתי ריך לחתוך הרבה יחידות באותו הרוחב, ולאחרונה עשיתי דבר דומה עם כרסומת ידנית.
גיגסו, בגלל רוחב הלהב, גם במצב "שולחני" לא ייתן תוצאות טובות.

אם אתה צופה לעתיד עוד עבודות של דברים קטנים דומים אולי הפתרון הבא יתאים לך:
[URL]http://www.ebay.com/itm/S-04-Black-Steel-Portable-table-saw-cutting-machine-mini-circular-saw-bench-/262186285811?hash=item3d0b853af3:g:6WIAAOSw8-tWal2F[/URL]

רשר

Well-known member
מנהל
יש לקופסה מתאם ריק (דמוי מפסק) צריך לחתוך ממנו קצת

אם הוא גבוה מדי, אם מצליח להשאר מתחת לצג שישאר שלם

אם ההית נותן את מידות הצגים מלכתחילה זו התשובה שהיתה מתקבלת

למעלה