החלפת סיפון כיור מטבח חוליות 2 אינצ

makiko

New member
החלפת סיפון כיור מטבח חוליות 2 אינצ

שלום,

בכל פסח אני מפרק את הסיפון לחלקים, מנקה, ומרכיב שוב.
בכל פעם מחדש אני נאבק עם כל החלקים וההברגות, עד שאין כלל נזילה. גם מוסיף סרט טפלון ליתר ביטחון.

גמלה בליבי המחשבה להחליף שנה הבאה את הסיפון. אשמח לשמוע חוות דעת על איזה חברות כדאי להתמקד.

תודה

למה לפרק כל שנה ?
אם כבר, אפשר לנקות מפעם לפעם את הכוסית התחתונה, ולפי הצטברות הליכלוך, להעריך מתי לעשות זאת בפעם הבאה, או שתהיה סתימה....
&nbsp
בעיקרון כשיש זרימה של הרבה מים, ואני רואה שאצליך גם המדיח מתנקז משם, הסיפון אמור להיות נקי ללא בעיות שמצריכות בכלל לנגוע בו.

makiko

New member
תודה: למרות זרימת המים הרבה (גם המים החמים של המדיח),

אני מוצא שם בוצה. ניקוי שנתי תמיד מועיל.
האם יש חברה מומלצת במקום הסיפון הזה?

רוני1955

Active member
ומה הבוצה מפריעה לך?

לפי דבריך, ניקוי שנתי לא מועיל כי אם מזיק. אתה אומר שזו הרבה עבודה די מסובכת, ואתה עכשיו נאלץ להחליף את כל הסיפון, וזה קורה בגלל ההתעסקות שלך איתו. אם בכיור יש רשת, וכל הלכלוך נתפס שם ומוציאים אותו החוצה, אין כל סיבה שהסיפון יסתם למשך שנים. אני מדבר מניסיון.
ודרך אגב, במקום שיש אטמים, טפלון לא רק שלא מועיל, אלא עלול לגרום לנזילות.

gb228

Active member
הבוצה נוצרת בתוך שבועות ספורים

כך שהניקוי כל שנה לא רלוונטי לנושא הזה.
מעולם לא יזמתי ניקוי של סיפון שפועל בצורה תקינה. גם במקרים בהם היתה סתימה כל מה שנדרש זה פירוק הכוסית.
בכל מקרה אין לטפלון כל שימוש בחלקי צנרת ביוב - האטימה מתבצעת על ידי האטמים השונים כך שאם יש נזילה זו בעיה של אטם לא תקין או הרכבה לא נכונה שלו (מצב נפוץ באטמים הקוניים).
לא הבחנתי שיש חברות טובות יותר או פחות. מה שכן נראה לי זה שהסיפונים הגדולים של כיורי המטבח יותר טובים מהקטנים שמשמשים בכיורי אמבטיה - בעיקר נושא ההברגה של הכוסית.

למעלה