מיקום קדיחה בקיר

dino_din

New member
מיקום קדיחה בקיר

שלום, אני רוצה לתלות LCD 32 אינץ בחדר השינה.
הבעיה היא שהקיר נראה לי מלא בצנרת (חשמל ומים).
זה קיר שהצד השני שלו הוא של חדר אמבטיה ויש עליו כיור ובהמשך שירותים.

צרפתי שרטוט כללי של הקיר.

אני רוצה לתלות את המסך בערך באמצע. איך אני יודע איפה בדיוק אפשר לקדוח?

shlang

New member
אני יכול רק להעריך, צינור החשמל עובר באלכסון

מנק' החשמל למפסקים ולשקע, אם כן זה בניגוד לתקנות, כי אם לא, צריך היה להיות נק' חשמל סגורה נוספת
צינור המים מגיע מהרצפה לברזים ולכן אין להם כל קשר

עומר TT

New member
אי אפשר לדעת לגבי הצינורות

אצלי הקו הולך אופקית מהמקלחת לכיור בגובה הכתף ואז יורד למטה לברזי הניל. למה? לך תדע. איך אני יודע את זה? כי הצינור התפוצץ והיה צריך לפתוח את הקיר לתקן.

רוני1955

Active member
קידוחים

אני יוצא מנקודת הנחה שקווי החשמל הותקנו לפי התקן. זה אומה קווים אנכיים עד לגובה של הקופסא, ומשם הצינורות הולכים לכיוון הקופסא. מעבר לזה אין כל אפשרות לדעת.

keglevich2

New member
מצאתי בebay פתרון לגילוי חוטי חשמל

http://www.ebay.com/itm/Wood-Stud-M...102197?hash=item33a93431b5:g:4c4AAOSwQPlV8rcT
&nbsp
אין לי שום ניסיון עם המכשיר, אבל משיטוט ביוטיוב עושה רושם שגם לגדולים (בוש) יש מוצר שמתיימר לתת מענה לצורך.
&nbsp
שוב, אין לי ניסיון עם המוצר ואני לא יודע אם הוא מתאים לאיטונג\בטון הישראלי.
&nbsp
במידה ותתנסה פה נשמח אם תעדכן.

Holyyy

New member
יש לי כזה כלי של bosch וזה לא שווה הרבה

קודם כל אם מדובר בקיר בטון הוא יגלה את הזיונים ואי אפשר יהיה להבדיל בין זיון לצנרת.
חשמל המכשיר בקושי מצליח לגלות במיוחד אם הקו עובר עמוק וקיר. בכל מקרה זה רק אם יש צריכה חזקה של חשמל בקו (יש צרכן דולק כיוון שהמכשיר מתבסס על מדידת השראות) ונורה לא תמיד מייצרת מספיק צריכה.
לגבי הצנרת מכיוון שרוב הסיכויים שהיא עוברת בצד השני של הקיר בעומק של כ-6 ס"מ (בקיר של 10 ס"מ) המכשיר לא יגלה כיוון שהוא לא יודע לזהות צנרת בעומק כזה.
בקיצור לא שווה הרבה

עומר TT

New member
גם לי נסיון דומה עם המכשיר של בוש

עושה רושם שהוא מתוכנן לבניה הקלה האמריקאית ומתפקד הרבה פחות טוב בצורת הבניה הישראלית.

בכדי לעשות עבודה כמו שצריך אתה צריך לחצוב

ממקור חשמל עד לאחרי הטלויזיה ולייצר בכך שני שקעים חדשים
ועוד שקע אחד לאנטנה , כך שהכבלים לא יראו ויהיו מוסתרים ע"י הטלויזיה
אז בעיית חשמל אין לך, תביא חשמלאי שיעשה זאת כי לך אסור להתעסק עם חשמל
החשמלאי על הדרך גם יקדח לך עבור תליית הטלויזיה

miromiro

New member
כלל אצבע-קווי החשמל עולים

במאונך עד לגובה הקופסא וקווי המים הולכים לרוחב ו/או למטה לפי הגיון של מיקום הברזים. לדעתי אתה יכול לקדוח באמצע (לפי הציור) ואם לא מדובר בטלביזיה כבדה במיוחד או שיש לה זרוע שיוצא כלפי חוץ אלא רק מסילה,אין צורך בקידוחים עמוקים ודיבל 7 רגיל יכול להספיק.

למעלה