מסילה למגירה

מסילה למגירה

שלום חברים,
נתבקשתי לעזור לגננת בגן. היא קנתה שידת מגירות מעץ - די מצוקמקת - והרכיבה בעצמה.השידה מעץ אבל המגירות הן בעצם ארגזי פלסטיק שמחליקים בתוך מין מגרעות בחלק הפנימי של דופנות השידה.אבל המגרות כל הזמן נופלות מהמסילות שלהן, כאילו היה עוזר אם הן היו רחבות ב 3-5 ממ.
כדי לעזור לה לתקן את זה חשבתי לקנות פרופיל בצורת ר שכל צלע שלו תהיה ברוחב כחצי ס"מ. זה יכול להיות ממתכת או פלסטיק חזק. אני רוצה לחתוך אותו לפי האורך הרצוי ולהבריג את זה לדופן השידה מבפנים כך שתיווצר מסילה, והמגרה תחליק עליה.
ראיתי משהו שיכול לשמש אותי בחנות חומרי בניין. מין ר מפלסטיק באורך 2מ במידה חצי ס"מ על חצי ס"מ. העניין הוא שהדבר הזה עולה 160 ש"ח. לא יודע מה זה בדיוק. המוכר אמר שזה "פינה מאוד איכותית". לא נראה לי שווה סכום כזה.
בכל מקרה אני צריך לקנות משהו כזה בסכום פעוט. סדר גודל של עשרים-שלושים שקלים.
יש עצה?

רוני1955

Active member
זוית אלומיניום

כנס לבית מסחר לאלומיניום, וקנה זוית אלומיניום בגודל 10X10. זה מגיע באורך של 6 מטר, והמחיר הוא לפי משקל. לא יהיה יקר.

klepper

New member
איפה?

תודה
איפה יש בית מסחר אלומיניום באיזור בני ברק רמת גן גבעתיים?

YHS

New member
מספר הערות

1. במחסן האלומיניום המתאים גם ישמחו לחתוך לך מקטעים לאורך הנדרש.
2. לאחר החיתוך דאג לשייף את הגראדים מאזור החיתוך.
3. כל מסילה עם 3 ברגים לפחות.
4. ברגים עם ראש קוני.
5. לדאוג לשקע לראש הבורג, ושיהיה מספיק עמוק, שראש הבורג לא יפגע במגירה.

הנה התמונות

בבקשה. מסתבר שזה מאיקאה.
במחשבה שניה, חשבתי להשתמש בלייסט עץ או שלבניה - להדביק את זה בהמשך לסף המגרעת כדי שקופסת הפלסטיק שמחליקה שם תתפוס טוב עם השוליים שלה.נראה לי שזה ידרוש הרבה פחות עבודה מלחתוך חתיכת אלומיניום, לקדוח בה חורים ולהבריג. מה דעתכם?
אני מצרף גם תמונה של קופסת הפלסטיק שמתפקדת כמגירה.

למעלה