אלמגוב - דילמות בנוגע למידות והתקנה

PiniMa

New member
אלמגוב - דילמות בנוגע למידות והתקנה

שלום לכולם,
אנחנו מעוניינים לפנות קצת מקום על השיש (דירה שכורה) ולהתקין אלמגוב. בארון שמעל הכיור כבר יש "הכנה" (פתח ברוחב של 54 ס"מ שכרגע סגור בעזרת פלטה. הבעיה היא שהפתח לא ממוקם במרכז הארון, והשוליים מימינו ומשמאלו לא זהים. בסה"כ הרוחב הפנימי של הארון הוא כ-72 ס"מ.

מן הסתם האלמגוב יירכש לפי רוחב הפתח שקיים מעל הכיור, אך האם ההתקנה צפויה להיות בעייתית? אני מניח שהפתרון האפשרי יהיה "לעבות" את הדופן הרחבה יותר עם עוד פלטת עץ שדרכה יעבור בורג ארוך יותר. האם יש דברים חשובים נוספים שעלי להניח / לתכנן לפני שאלך לרכוש? האם אתם יודעים איפה אפשר למצוא אלמגוב מפלסטיק כמו שהיה פעם... (באזור המרכז, עדיפות לתל אביב)? המחירים שמופיעים ברשת הם בעלי טווחים של מאות שקלים האחד מהשני...

תודה!

train

New member
אני הייתי מתקין אלמגוב ברוחב 70 ושישאר כל הזמן למעלה.

לא חייבים למשוך אותו למטה עם הקפיץ. זה אפילו קצת מיותר.
&nbsp
החברה המייצרת נקראת מנור - ממוקמת בנתניה.
http://www.d.co.il/2262660/25830/
&nbsp
המחיר צריך להיות בערך 200 ש"ח.
&nbsp
&nbsp

PiniMa

New member
בעייתי קצת

הרעיון טוב, חשבנו עליו, אבל האשה נמוכה ממני בראש... לא תגיע

PiniMa

New member
לא בטוח שהבנתי...

מה הכוונה? מן הסתם נסיר את תחתית הארון (הפלטה שיושבת וחוסמת כרגע את הפתח מעל הכיור). בפועל נקבל מצב שבו יש לנו ארון ברוחב 70 עם פתח ברוחב 54 בתחתיתו מעל הכיור... אפשר יהיה להתקין אלמגוב ברוחב 70 בדיוק בתחתית הארון, אבל אז אני מאבד את הפונקציה של שתי קומות עם קפיץ. היעד היה להוריד אלמגוב ברוחב 50-55 דרך הפתח כדי להרוויח את שתי הקומות הפוטנציאליות שלו.

train

New member
אני לא הבנתי...

אם הארון ברוחב 72 ומסירים את הפלטה התחתונה למה לא נשאר פתח ברוחב של כל הארון ?

PiniMa

New member
כי ככה בנה מי שבנה את המטבח... מצרף תמונה

מלבד הבלגן (שנצטרך למצוא לו מקום חדש...), אפשר לראות את תחתית הארון (הפלטה הלבנה) שנשלפת, ויושבת על עצים משני הצדדים ברוחב שונה. מניח שאני יכול להוריד גם את חתיכות העץ הללו, אבל הסיכון שהן ייקחו איתן עוד חלקים מתפוררים או שייהרסו במטבח בדירה שכורה לא שווה לי את זה...

train

New member
לדעתי אפשר לנסר את הפלטות קרוב לקצה.

זה עדיף מלקמבן התקנה מוזרה של אלמגוב צר.
&nbsp

miromiro

New member
אני לא יודע למה התכוון המשורר עם הפתח הזה

אבל לא להתקנת אלמגוב. כשעושים פתח לאלמגוב מלבד השוליים הזהים בשני הצדדדים (כ 3 ס"מ) החלק הקדמי אמור להיות סגור ולא פתוח כמו אצלך. אם תעשה שם ארון לכלים רטובים הלביד החשוף יתחיל לספוג מים. המנורה מאחורי הארון לא בטוח שתוכל להשאר.

PiniMa

New member
כן, כנראה שהרעיון ייגנז

על פניו נראה שאם כבר היה פה פעם משהו בסגנון, והמשורר היקר החליט להפוך את הנישה לארון נוסף...
&nbsp
תודה בכל מקרה!

טיזה

New member
אלמגוב

יש אלמגוב עים מגש לאיסוף מים .יכול להיות פתרון בשבילך

למעלה