תיקון ״ג׳קסון״

davesh

New member
תיקון ״ג׳קסון״

יש לי ג׳יגסו פשוט של בוש ירוק. לאחרונה התפסנית שתופסת את המסורית התנתקה, ולא ניתן לתפוס מסורית. ניסיתי להחזירה למקומה, ללא הצלחה.
האם שווה לשלוח לתיקון? אם כן, אז איפה?
אם לא, יש המלצות לג׳יגסו טוב במחיר סביר?

רוני1955

Active member
תלוי בשימוש ובתקציב.

בארץ זה עולה הון.
אם השימוש שלך הוא ביתי בלבד, או במקום שיש חשמל קרוב, לא כדאי.
מכיוון שיש לי כמה כלים נטענים ויש גם סוללות מתאימות, קניתי לי. עלה 60$.

יותר טוב....יותר יקר. השאלה אם אתה צריך.
אני אגלה לך סוד, יש וולף שעלה 100 ש"ח עובד הכי טוב מכל הבוש שיש לי.

davesh

New member
לא ניתן לקנות כבר את הכלים הסיניים במחירים האלה

פעם באמת כל הכלים הסיניים עלו גרושים לעומת כלים ממותגים. כיום ההפרש בינם לבין כלי ממותג מסדרה זולה, או בלאק אנד דקר או סקיל לא מצדיק קנייה שלהם.

davesh

New member
יש עכשיו מבצע בהום סנטר ...

ג׳יגסו וולף 800וואט (נו באמת ...), עם כוונת לייזר!!! ב-180₪. במחיר כזה, קשה לסרב.

יש מצב....למרות שאני התחלתי....
כלים סיניים יש לקחת בערבון מוגבל.
לי אישית יש נסיון לא רע. לאחרים, כנראה פחות טוב.
יכול להיות שההבנה הטכנית שלי עוזרת להתגבר על בעיות קטנות, שלאחרים זה נראה כמצב אבוד.

בכל מקרה, אני המלצתי על מקיטה מלתחילה.

חן 1111

Active member
היו לי שניים כאלה. החזיקו מעט מאוד זמן

בשניהם נשבר החלק שמהדק את המסורית למקומה, ולא היה לי כוח להתעסק עם זה בשביל 100 שקל.

לי דווקא היה כח....
אכן, זה החלק הבעייתי בכלי הזה. ומכוון שמשתמשים במשוריות של בוש, צריך לבצע שם התאמות עדינות, אחרת המשורית יוצאת מהמקום תוך כדי עבודה.
&nbsp
למה השקעתי ? כי הכלי הזה חזק מאוד. בעיקר בעבודה עם עץ גושני ופלטות.
&nbsp
בשורה התחתונה, אם אני צריך לקנות היום חדש, אני קונה מקיטה....ולאו דווקא את היקר שהעלו פה.

miromiro

New member
מסוריות של LENOX . אמנם רוב המסוריות

הטובות בשוק הן עדיין של בוש (הלא יקרות). קיימות גם מסוריות מעולות של לנוקס כולל כאלו שניתן לנסר איתן כשהן נוטות בזווית הצידה. זה ייתרון עצום שמנסרים ארונות צמוד לדופן למשל. אפשר להטות את המסוריות תוך כדי ניסור מעל 45 מעלות, ניסרתי אפילו ב60 ויש הטוענים שאפשר יותר. כמובן שלאחר הניסור הן חוזרות למצב ישר.

למעלה