המלצה על מקדחה\מברגה חשמלית קטנה וחזקה...

רוני1955

Active member
אל תקפוץ סתם.

קרא היטב את מה שכתבתי. לא כתבתי אפילו מילה אחת על היכולת של מברגת אימפקט להתמודד עם ברגים קודחים. כתבתי על יעוד הכלי, ועל שימוש לא נכון שעושים עם האימפקט, דבר שלאורך זמן יגרום לנזק. אפשר לעבוד עם אימפקט ולסגור ברגים קודחים, כמו שאפשר לדפוק עם מפתח צינורות בתור פטיש. בשני המקרים זה הכלי הלא נכון לעבודה, וברור שכל אחד יעשה כטוב בעיניו.
המסקנה שהובלתי אליה כל הדיוט, היא בדיוק מה שכתבת.

רוני1955

Active member
אתה מערבב דברים שאינם קשורים.

אתה קובע עובדה, "מברגות אימפקט הרבה יותר יעילות לרוב סוגי הברגים עץ או ברזל.". אני לא מסכים לזה, מהניסון שיש לי.
אתה גם מכניס לכאן מפתח חשמלי לפתיחת וסגירת ברגים, והוא מתוכנן לזה. מה הקשר בין מפתח כזה, שסוגרים איתו ברגי גלגלים, לבין מה שטענתי על קידוח (עם מקדח או עם בורג קודח)?

באדי

New member
לא להסכים לגבי יעילות אימפקט או רגילה

זה בסדר גמור.
לטעון שאימפקט לא מתאימה לברגים קודחים (בניסוח כזה או אחר) זה משהוא אחר לגמרי.
&nbsp
ציינתי מפתח אימפקט מכיוון שהמבנה הפנימי שלהם זהה לחלוטין למברגות אימפקט, רק יותר גדול ועם מנועים חזקים יותר
&nbsp
לא טעניתי לרגע שקדיחה בברזל (עם מקדח המיועד לקידוח , לא בורג קודח), טובה יותר עם אימפקט.
&nbsp
לעומת זאת בורג קודח זה משהוא אחר לחלוטין.
&nbsp
אני מבחינתי מיציתי את הדיון הזה.

רוני1955

Active member
אני מבין שאתה עובד רק עם אימפקט.

נסה להסביר לי ולגולשים האחרים, מה ההבדל בין קידוח עם מקדח לברזל לבין בורג קודח שגם קודם בברזל? אתה טוען שזה משהו אחר לחלוטין. מה ההבדל?

עומר TT

New member
אימפקט לברגי מכונה מיועד לפתוח ברגים

בישראל, כמו במקרה של האימפקטים הקטנים, השתרש המנהג הלקוי גם לסגור בעזרתם ברגים שונים.
ברשותך, אני לא אתחיל לכתוב פה את דעתי הכללית על המוסכים בישראל, כי המנהל יאלץ למחוק את הודעתי.

חן 1111

Active member
יש הבדל בין מקדחה למברגה.

מברגה תתאים להברגת ברגים, כולל ברגים קודחים, אבל לא תתאים לקידוחים מסיביים בפרופילי פלדה. תחפש את המברגה החשמלית של סקיל. עולה בערך 300 שקל, אבל שזה לא יטעה אותך, היא מצוינת, ולמעשה היא החשמלית היחידה שאני מכיר (לא אימפקט). בהפרש תוכל לקנות גם מקדחה לא רעה בכלל.

itzi5

New member
גם אני חושב שחובב כמוני מספיק מברגה זולה.

אבל מקדחה\מברגה חזקה אני צריך לעבודת מתכת ואיסכורית.

שמע

אתה תיקנה פעם ראשונה מה שהימליצו לך
אחרי זה יהייה לך ניסיון מה אתה באמת צריך
וזה יתקלקת ותיקנה מהניסיון שלך
את מה שמתאים לך . לעבודות שלך
שנה טובה

למעלה