לקנות ג'ל נגד תיקנים לבד בחנות

כוכב114

New member
לקנות ג'ל נגד תיקנים לבד בחנות

שלום רב
אני גרה בבנין חדש יחסית בן שלוש שנים
ראיתי הלילה גוק קטן באמבטיה.זה לא נראה לי כמו גוק שבא מבחוץ ולכן אני קצת מוטרדת.
הוא נראה לי כמו הסוג שנקרא תיקן גרמני ולצערי יש לי ניסיון איתו מדירה קודמת שהיתי גרה בה.
לא התקשרתי למדביר אבל אני יודעת שטווח המחירים להדברה בג'ל של הדבר הזה אפילו אם זה רק באמבטיה
ואני רוצה רק באמבטיה , זה באזור ה 300 שח. יקר מאוד.
מישהי כתבה בפיסבוק שמוכרים ברשת חנויות לגינון שלא אציין את שמה (שלא יחשבו שאני מפרסמת אותה )
גל שנקרא מקס פורטה. את הג'ל הזה שמים בכמה נקודות כמו במשקוף או בפינות וכו וזה בעצם הג'ל שיש
למדביר או אולי קצת פחות חזק ממנו (אבל השאלה אם אני צריכה עוצמה כזו )
זה עולה כ 80 שח ל 30 מ"ל. ואני צריכה כמה נקודות בודדות באמבטיה.
האם זה בטוח בשבילי ובשבילי הילדים הקטנים שלי לקנות המזרק הזה ולשים כמה נקודות בעצמי באמבטיה?
אני אציין שהבנין חדש הבית נקי תמיד ואני מאוד מקפידה על ניקיון ודברים סגורים וכו'
אבל הבנתי שהדבר הזה יכול להגיע מכל דבר החל מקרטון בסופר או דברים אחרים
ויש בחורה שכתבה שיש לה חצר היא שמה את זה בחצר מסביב ולא היה לה גוקים בכלל כל הקיץ. והמליצה.
אשמח לתובנות. תודה . אני רק אוסיף שאני מניחה שהחומרים שיש למדביר עם רישיון הם חזקים יותר ממה שאני בתור אדם לא מקצועי יכולה לרכוש אבל השאלה אם אני צריכה עוצמה כזו. אני חושבת שלא.
האם מישהו השתמש בג'ל הזה והוא מרוצה? ולאיזה מקרים ?
תודה
אגב שמעתי שיש את הגל הזה או דומה באיביי אבל אני חוששת להזמין דבר כזה מחו"ל אני מעדיפה בארץ

בשביל חרק אחד לא יוצאים למלחמה.....
קני K300 תרססי לקראת הלילה במקומות חשודים. ונהגי ע"פ הוראות השימוש על האריזה. זה חומר מספיק חזק.

כוכב114

New member
מכיון שלצערי יש לי ניסיון רע עם הגוק הזה

בדירה קודמת
גם גוק אחד בודד מבחינתי
מעיד על משהו לא טוב
ואני חוששת
לכן אני רוצה לעשות את הגל הזה
הספריי שאתה כתבת עליו לא מטפל בתיקן גרמני
ואני רגישה לריח של הריסוסים האלו מהסופר

gb228

Active member
אז תנסי את הג'ל

מקסימום הפסדת 80 ש"ח.
לא יודע עד כמה זה דומה, אבל לחלק ממשתתפי הפורום היתיה הצלחה עם הג'ל שמיועד לנמלים.
אהי בטוח שבשימוש לפי ההוראות הוא לא מסוכן יותר מכל חומר הדברה לשימוש ביתי אחר.

למעלה