המצאה אדירה לקיצור זמן בניית מגירות ...

davesh

New member
המצאה אדירה לקיצור זמן בניית מגירות ...

אני מאד אוהב לראות קליפים בנושא נגרות ביו-טיוב.
נתקלתי היום בהמצאה אדירה שיכולה לקצר משמעותית את הזמן שלוקח לבנות מגירות.

רוני1955

Active member
זה נחמד.

וזה יעיל רק אם יש לך את המשור ו 30 קליבות. מי שיש לו מקום וציוד, בהחלט יכול להנות מזה.

davesh

New member
30 קליבות?!?!?

נראה לי שאם יש לך אקדח סיכות פניאומטי, אתה לא צריך קליבות בכלל. במיוחד אם אתה עושה את המגירה עם התחתית האינטגרלית. מורחים דבק, מקפלים ונועצים כמה מסמרים שיחזיקו עד שהדבק מתייבש. אפילו לא צריך לדאוג שהפינות של המגירה יהיו בזויות ישרות, זה בא טבעי.

למה אתה צריך את הקיפול בכלל ?
בעבר לימדו אותי....פס מלמין ברוחב של גובה המגירה. חותכים מזה חתיכות לפי הגודל של המגירה.
מחברים עם ברגים.
תחתית, לפי השימוש המיועד. עם צריך עבה, אז חותכים לוח עבה, או דק, חותכים מזונית. החיבור גם דרך המסילות.
&nbsp

davesh

New member
הכל עניין של חסכון בזמן.

כשבניתי מגירות לארון בגדים של הבנות שלי אז עבדתי לפי השיטה שלך.
דפנות של המגירה חיברתי עם ברגים. כמובן שצריך לקדוח קודם קדח מקדים בכדי שהעץ לא יתבקע. ואז צריך לחבר את התחתית ולדאוג שהפינות של המגירה הן בזויות ישרות, ולכל הברגים של התחתית גם צריך קדח מקדים ... בקיצור שריפת זמן.
אם היה כזה להב שמתחבר למסור עגול ידני, אז בכלל היה פצצה.

רוני1955

Active member
מסמרים?

כל הרעיון בשיטה הזו זה אסטטיות. להשתמש בזה ולתקוע מסמרים, זה מתנגש לי עם הרעיון עצמו. במחשבה שניה, למה כל ההתחכמות הזו? הרבה יותר פשוט זה חיתוך חריץ אחד של 90 מעלות, והקיפול נותן זוית ישרה. כל הזויות האלו והכיוונון העדין נראה לי סיבוך רציני לסתם מגרות של ארון. כשאני בונה מגרות, אני חותך חתיכות ומחבר אותן עם אקדח מסמרים. לפעמים אני גם שם ברגים, בהתאם לשימוש של המגרה. למטה חתיכת מזוניט עם סיכות, וזהו. ממילא לא רואים אחר כך כלום.

למעלה