תיקון אופה לחם של מורפי ריצ'רדס

שלום, יש לי אופה לחם שקיבלתי בירושה של מורפי ריצ'רדס.
הוו לישה הפסיק להסתובב וממה שהבנתי יש בעיה ברצועה שמחברת בין המנוע ללישה.
אני רוצה לפתוח את המכונה בשביל להחליף את הרצועה אבל יש ברגים שאני לא מצליחה לפתוח- עם חריצים משני הצדדים אבל לא באמצע (כך שאי-אפשר להשתמש במברג שטוח).
מישהו יודע איך אפשר לפתוח את הברגים האלה? והאם בכלל אפשרי להחליף את הרצועה לבד או שחייבים להביא לתיקון מקצועי?

תודה רבה!

gb228

Active member
"ברגי בטחון"

חש מקרים שמרכיבים ברגים מאוד לא סטנדרטים למניעת פתיחה, אבל גם כאן הצורות המקובלות הן במספר סופי ויש להשיג ערכות של ביטים מתאימים - גש לחנות טובה לכלי עבודה. אחרי שתפתח תראה מה הבעיה ואפשר יהיה להתקדם הלאה.

davesh

New member
במקום לקנות מברג חדש שישמש רק לפתיחת המכשיר

ניתן לקחת מברג שטוח ישן שאינו בשימוש, ובעזרת מסורית מתכת + פצירה לנסר חריץ קטן בראש המברג, ולהרחיבו אם צריך בעזרת הפצירה.

בלאקמור

New member

שלום, יש לי אופה לחם שקיבלתי בירושה של מורפי ריצ'רדס.
הוו לישה הפסיק להסתובב וממה שהבנתי יש בעיה ברצועה שמחברת בין המנוע ללישה.
אני רוצה לפתוח את המכונה בשביל להחליף את הרצועה אבל יש ברגים שאני לא מצליחה לפתוח- עם חריצים משני הצדדים אבל לא באמצע (כך שאי-אפשר להשתמש במברג שטוח).
מישהו יודע איך אפשר לפתוח את הברגים האלה? והאם בכלל אפשרי להחליף את הרצועה לבד או שחייבים להביא לתיקון מקצועי?

תודה רבה!
יש לי את אותה בעיה (כמה שנים קדימה 😀) אבל אחרי שפתחתי את הברגים בתחתית המכשיר, אני עדיין לא מצליח לפתוח את החלק התחתון. יש ברגים נוספים שצריך לפתוח? אולי מהחלק הפנימי של האופה? אשמח לעזרה

בלאקמור

New member
תודה. אין מדבקות בתחתית המכשיר. רק חמישה ברגים (שלושה רגילים ושניים קטנים יותר).

רוני1955

Active member
תודה. אין מדבקות בתחתית המכשיר. רק חמישה ברגים (שלושה רגילים ושניים קטנים יותר).
קשה לתת תשובה מרחוק. יכול להיות שמלבד ברגים, יש גם זיזים מפלסטיק שתופסים את החלקים אחד לשני. תצטרך לבדוק ולראות לבד.

רוני1955

Active member
הרבה פעמים מחביאים ברגים מתחת למדבקות. משש את המדבקות שיש למכשיר, ונסה להרגיש אם יש שקע מתחת לאחת או יותר מהן.

חן 1111

Active member
יש ברגים גם בתוך המכשיר. ממש בתוך המקום של הבצק. צריך לפתוח את כולם ואז המכשיר מתפרק לשניים.
יש סרטון ביוטיוב איך במקום לפרק את המכשיר אפשר לחתוך את התחתית די בקלות ולהחליף משם את הרצועה.

Borisyo

Member
אני קניתי סט קטן של 5 ביטים U כאלה בעליאקספרס בשביל לפתוח ולתקן מיקסר ישן.

קבצים מצורפים

• 20210919_110103.jpg
    20210919_110103.jpg
    KB 589.7 · צפיות: 2
  • -262402288345531055.jpg
    -262402288345531055.jpg
    KB 141.4 · צפיות: 2
למעלה