תיקון ספת סלון

תיקון ספת סלון

נוצר לנו שקע באזור מסויים בספת הסלון. הפכתי אותה והסרתי את השיכבה שמסתירה את פנים הספה וגיליתי שתחתית הספה מורכבת מגומיות רחבות מתוחות בצורת שתי וערב ואחת מהן נקרעה כפי שניתן לראות בקובץ המצורף. יש למישהו רעיון איך אפשר לתקן בלי עזרה של בעל מקצוע?

שארתי שאפשרי לקבל עצות ממש מתחום הנגרות = ולשימחתי גם כאן

נרשמה תשובה ועצות מקצועיות וטובה

הרעיון הפשוט הוא להשתמש ברצועות לתריס....
וזאת כאשר אנחנו לא מצליחים למצוא רצועות דומות אצל רפד קרוב.

phpclub

New member
אני לא רואה איך אלו יעזרו

ובכל מקרה למצוא רצועות זאת ממש לא בעיה. ז'ק ורון בחולון למשל, או כל רפד.
על הרצועות יש פסים, אלו פסי חיזוק וככל שיש יותר פסים כך החגורה תהיה יותר איכותית.
אתה פשוט מותח חגורה חדשה, אני השתמשתי בקומבינה של חתיכות עץ שהנחתי בין שלד הספה לחגורה ואז הברגתי אותם, זאת כדי להיות בטוח שהם יעמדו בעומס.
חשוב מצד אחד למתוח את החגורה כדי שלא תהיה שקיעה ומצד שני לא למתוח יותר מדי - מתיחת יתר תגרום ללחץ גבוה על השלד ואז יהיו לך חריקות - או שתגרום נזק לשלד.

תודה למגיבים. כל התגובות מתייחסות להחלפת הרצועה הקרועה. אני

מנסה לחשוב אם יש אפשרות להשמיש את הרצועה הקרועה כלומר למצוא חתיכה של 10-20 ס"מ של חומר כלשהו (אין לי מושג איזה) שיאפשר לי לחבר את הרצועה הקרועה אליו משני הצדדים. השאלה היא מה זה החלק שאני מחפש ואיך אני מחבר אליו.
חשבתי למשל לקחת חתיכת קרש ולחבר אליו את 2 חלקי הרצועות עם אקדח סיכות.

דור לוי

New member
תיקנתי פעם פדל של תופים עם רצועה של הליכון

חומר דק וחזק-זה שהולכים עליו.
&nbsp
אם אתה מגיע לרחובות, תבדוק לפני טלפונית אצל ממן פרזול יש להם חומרים לנגרים.
סביר שתמצא רצועה כזו.

phpclub

New member
למה אתה מנסה לעשות קומבינה מגעילה?

שלא ידוע אם תחזיק או לא ובכל מקרה מדובר ברצועה שנקרעה - כלומר לא החזיקה את העומס - כלומר הרצועה באיכות ירודה!
שים רצועה חדשה וגמור סיפור, אתה מנסה לחסוך 30 שקל של חומר גלם אחרי שאתה חוסך כמה מאות של אי קריאה לבעל מקצוע?

למעלה