עוגת שמרים במילוי תמרים

פוקסי99

New member
הגילגול וטיפ

עכשיו לוקחים רת הקצה התחתון של העלה ומגלגלים כלפי מעלה אבל!!! ען נגלגל רגיל תהליך הגלגול יגרוף את המילוי ובקצה העליון של העלה נקבל את כל המילוי . ולכן אנחנו לוקחים את קצה הבצק מרימים טיפה מעלה וגלגלים מעט ומניחים על המילוי ושוב מרימים את הגליל הראשוני אשר נוצר מגלגלים באויר גלגול ומניחים שוב על העלה המרוח וכך ממשיכים עד אשר מגיעים לקצה העליון של העלה

פוקסי99

New member
ויש לנו גליל מושלם ממולא בתמרים

השלב הבא חותכים את העלה למקטעים של בערך 8 ס"מ ומסדרים בתבנית 24

פוקסי99

New member
את החיתוך הראשון שם במרכז התבנית

כמובן שמורחים את התבנית הייטב במרגרינה

פוקסי99

New member
ושאר המקטעים בהיקף

בתחילה נראים המרווחים גדולים אבל לא לפחד אנחנו משאירים את העוגה לפחות לעוד חצי שעה שתתפח שוב ובזמן האפיה כל התבנית תתמלא ונקבל עוגת שושנים יפה

פוקסי99

New member
וכך היא נראית ביציאה מהתנור

שימו לב כמה היא יפה וכל החללים הריקים התמלאו ויש קשר טוב בין חלקי העוגה וניתן לחתוך פרוסות ארוכות למרכז בזמן היציאה מהתנור יש הנוהגים לקחת מספר כפות של חלב להוסיף על כל כף כפית סוכר ןבחוש ולשפוך על העוגה לקבלת זיקוק אני לא עושה זאתלא אוהב יותר מדיי סוכר

פוקסי99

New member
וכך נראית פרוסה של העוגה

אל עוגת תמרים חלמתי מזמן אני מאד אוהב תמרים ובמיוחד השילוב של סילאן ואגוזים טחונים(החרוסת של העיראקים) והחלטתי שאני אכין מתכון אשר מתאים לטעם שאני אוהב אז היום בבוקר ישבתי וזה המתכון אשר תכננתי וזה מה שיצא האורחים שלי היום מאד התלהבו ונהנו מקווה שגם אתם.

עיר שלם

New member
ואוו פתחת לי התאבון.....נראה נהדר מריח עד פה.

השעה עכשיו ארבע אחר הצוהרים בדיוק הזמן לחתיכת עוגה כזאת וקפה. אני אוהבת מאוד מאוד עוגות שמרים במילוי תמרים או פרג. תודה על המתכון ועל הסדנה המפורטת. שבוע טוב.

ורד70

New member
אפשר לאפות את העוגה על ניר אפיה?יחסוך קצת קלו

קלוריות-יאמי

pirge

New member
תהיתי לגבי הביצים,ראיתי שהוספת בסוף. חןחן

על העוגה הטעימה.

pimpf

New member
שוב, תודה על הסדנא!

נראה מצויין

נירהמ1

New member
נראה טעים - תודה על המתכון והסדנה

מוסיפה לקישורים ל"סדנאות און-ליין".

chli

New member
פוקסי תודה על השיתוף ממש תענוג../images/Emo99.gif../images/Emo3.gif

שבוע טוב ומלא בשורות טובות

natiba1

New member
פוקסי 99 ,שאלה לי

קודם כל הכל נראה משגע ולכן אני רצה לעשות את זה, רק שאלה לי 6 כוסות קמח זה שווה ל 840 גרם ? תודה רבה

satr

New member
WOW פוקסי אפשר ביססס ../images/Emo67.gif

רעיון ממש
תודה

למעלה