חיבור USB

רוני1955

Active member
חיבור USB

בחיבור USB , באילו גידים יש את המתח? אני רוצה לבנות איזה צעצוע לנכדות, וצריך אספקת מתח נמך מאד.

רוני1955

Active member
עדיין לא יודע.

אבל מדובר על הפעלת זמזם ואולי גם נורה קטנה. לא רציני.

דיגיגיל

New member
פרמטרים של חיבור USB

ישנם מספר תקנים של חיבור USB. הנפוץ ביותר נקרא USB 2.0 והחדש יותר (רק במחשבים מהשנים האחרונות שכתוב בפירוש) הוא USB 3.0.
היציאות הנפוצות USB2 מספקות מתח של 5V וזרם מכסימלי של 500mA (חצי אמפר). כמובן שזה זרם ישר (DC). בתקן USB3 מתח המוצא זהה אך העלו את ההספק והוא מסוגל להוציא עד 900mA (0.9 אמפר) מכסימום.
בברכה,
דיגיגיל

אולי אין לך מד מתח אני ישאיל לך

יש לי 2 אחד אנלוגי עים מחת . הוא טוב למדידות במערכות אינטרקום . כי ההיתנגדות שלו הפנימית נמוכה . אולי 2K

רשר

Well-known member
מנהל
בשני הקיצוניים, חפש בגוגל/ויקיפדיה תקן הקוטביות

הדאטה בשני הפנימיים

כבל USB

אתה בטח תשתמש בכבל משומש של עכבר/ מקלדת או מטען ,
לפי הצבעים יש חוטים אדום ושחור. הירוק והלבן לא לשימושך.

ב1ל1ו1

New member
אם זה צריך להיות מחובר לחוט

רק לצורך מתח, אז תשתמש במטען שהחוט קבוע. בכאלה יש רק 2 חוטים. תחתוך את התקע.
במטענים שבהם שקע usb אז כבל הנתונים עם 4 חוטים.
לרוב הקיצוניים הם המתח והפנימיים נתונים. העניין שבתקע צריך בידוד, אלא אם אתה משתמש בשקע usb.

רוני1955

Active member
לחסוך? ממש לא.

אני לא רוצה לחסוך. אני אוהב לבנות דברים לבד, וביחוד כשזה משחקים או מתקנים אחרים לנכדות שלי.
אני לא יכול לחבר למטען קבוע. זה צריך להיות נייד. בניתי לי מתאם לסוללות של המברגה שלי. המתאם מתלבש על הסוללה, ויש לו חיבור USB. אני משתמש בזה גם לטעינת סלולארי, וגם להפעלת מתקן בועות שבניתי שמותאם לחיבור USB. עכשיו יהיה עוד מתקן מותאם.

אם בהלחמות עדינות ויו אס בי עסקינן ממליץ לך לרכוש באיביי

ראשי טעינה של סלולארים ראשים להלחמה אני רכשתי כמה כאלו שים לב שיהיו ליותר או עד 2 אמפר ולא פחות מכך. גיליתי שרוב המטענים שמפסיקים להטעים זה כי המגע רופף או התנתק בקונקטור. כסף לא חסר לי אך אני אדם שאוהב לעשות לבדי ולכן אני מתקן גם את זה חותך הראש הישן ומלחים חדש לפי סכמות מיקומי הלחמה מהגוגל. גם אוזניות של סלולאר שכל צד פעם לא עובד מלחים מחדש סוגר עם דבק חם האוזניה המקורית והכול תקין לתקופה ארוכה יותר מההלחמה המקורית

רוני1955

Active member
קראת מה שאלתי?

שאלתי באילו גידים המתח, וקיבלתי תשובה.
מה הקשר בין מה ששאלתי לבין מה שכתבת? (גם בהתיחסות השניה שלך).

בגלל שכתבת שאתה אוהב לעשות לבד. אז המלצתי על עוד דבר

שניתן לעשות לבד. ובגלל שלא ידעת איך למצוא תשובה לשאלתך לבד גם רשמתי לך המלצה לאיך תוכל בעתיד לקבל תשובה לשאלות מסוג כזה בשניה ובקלות.
מופתע לרעה מהתגובה שלך להמלצה שלי שבאה כמידע בונוס שתמיד טוב לדעת. חבל לי שזו גישתך לרצון הטוב שלי.
מעתה אלמד לא לנסות לתת מהידע שלי כמחווה של רצון טוב אם זו הגישה. כל טוב.

רוני1955

Active member
המשך

אני אוהב לעשות לבד, וכשאני צריך עזרה, אני יודע לבקש. כשאני רוצה לשאול שאלה, אני גם יודע היכן לשאול, ואיך לחפש בגוגל. אני לא צריך שיסבירו לי או שיענו לי על מה שלא שאלתי. לא ביקשתי המלצות, ואין לך מה להיפגע מזה.
בנוסף, ה"תשובה" שלך לא היתה תשובה לשאלה, אלא סיפרת איך אתה מתקן יותר טוב מהמקור. מה זה עוזר לי? אין לי מושג.

הכוונה הייתה מכיוון שסיפרת שאתה עושה לבד

לספר לך שבתחום הלבד ניתן גם את הדבר שמתקלקל הרבה וזה המטעני סלולארי. וכשאמרתי שמחזיק יותר טוב זה כדי להציג שמשתלם לסדר אותם לבד מאשר לרכוש חדש. אם בחרת לראות דווקא שלילי בדברים שכתבתי ולא חיובי כרצונך. המשך יום מצויין.

רוני1955

Active member
אתה צודק.

מי שאוהב לעשות לבד, צריך להסביר לו איך להלחים חוטים במטען סלולארי. אני מציע לך להצטרף גם לפורום "עשו זאת במו ידיכם", ושם תוכל גם להסביר שאפשר להלחים חוטים במטען סלולארי, לכל מי ששואל איך אפשר לתקן לבד נזילה מהברז (זה בדיוק אותו הגיון).

למעלה