מזגן לחדר לדירה שאני שוכר

מזגן לחדר לדירה שאני שוכר

אני שוכר דירה 3 חדרי שינה בתל אביב, בחדר שינה אחד יש מזגן SAGA של טורנדו בערך בן 6 שנים שעובד טוב
בחדר שינה השני אין מזגן, יש לו מרפסת סגורה עם חלונות הזזה ענקיים וחלון מהסוג הישן, הוספתי תמונה
בחלק החיצוני של הקיר בחדר שינה ללא מזגן בצד החיצוני של החלון מהסוג הישן אין תושבת מתכתית שאליה ניתן להשיב את החלק החיצוני של המזגן
מחוץ לחלון שיש בסלון יש תושבת מתכתית שעליה פעם ישב החלק החיצוני של המזגן שהיה בסלון והדיירים הקודמים לקחו איתם את המזגן הזה, הוספתי תמונה
אני צריך מזגן בחדר השינה שאין בו מזגן
בסלון אין מזגן אבל הסלון פחות חשוב לי מהחדר שינה
יש לי משאית ופועל כך שאני יכול לקנות את המזגן ולהביא אותו לדירה
אני גר בקומה שלישית ללא מעלית כך שהמזגן לא צריך להיות כבד מדי עבור שני אנשים
גודל חדר השינה עם המרפסת שאני רוצה להוסיף לו מזגן הוא כ 25 מטר מרובע אבל אם אני סוגר את דלת המרפסת אז גודל החדר ללא המרפסת הוא כ 17 מטר מרובע
גודל הסלון הוא כ 30 מטר מרובע
יש קיר משותף בין חדר השינה ללא מזגן והסלון כך שאולי אפשר לעשות מזגן בסלון עם חלון לחדר שינה?
מכיוון שהדירה ישנה אז החשמל בדירה הוא חד פאזי ולא תלת פאזי
בקיר בסלון שאינו הקיר המשותף לסלון ולחדר שינה ללא מזגן יש מגען עם שקע CP4, AC 230V עד 3 כ"ס, הוספתי תמונה
מכיוון שזה לא דירה שלי וכנראה שבעל הדירה לא ישתתף בהוצאות של קניה והתקנת מזגן אז אני מחפש משהו זול
נכנסתי לאתר יד 2 ללשונית מוצרי יד שניה, בקטגוריה מוצרי-חשמל ותת קטגוריה מזגן מגוון רחב של מזגנים שנמכרים, יש שם הרבה סוגים של מזגנים שונים, גם מזגנים ניידים
אני מצרף קישור לאתר
http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php...e=&untilPrice=&Info=&City=&HomeTypeID=&Page=3
1. מה יעלה לי פחות כסף - לקנות מזגן יד שניה, ההובלה לא עולה לי כסף, ולהביא מתקין שיתקין לי את המזגן בדירה או לקנות מזגן חדש עם הובלה והתקנה? מה כדאי לי?
2. מה הבדלי המחירים בין לקנות מזגן חדש לבין לקנות מזגן משומש?
3. מה כדאי לי לקנות מזגן רגיל או מזגן נייד?
אם אני קונה מזגן נייד אני רוצה שיתקנו לי את התושבת המתכתית מחוץ לקיר שעליה אני ישים את החלק החיצוני של המזגן
4. כמה בערך עולה להכין רק את התושבת המתכתית החיצונית שעליה שמים את החלק החיצוני של המזגן?
5. כמה בערך עולה כל התקנה של מזגן רגיל כולל התושבת המתכתית החיצונית?
בתיאוריה אם אני קונה מזגן נייד אז אני מניח שאני אוכל לנייד את המזגן הנייד בין חדר השינה לסלון, האם כך יהיה גם בפועל?
6. אני לא יודע איזה מזגן כדאי לי לקנות ואני אשמח לקרוא את העצות שלכם
אני מחפש מתקין מזגנים טוב ולא יקר באזור תל אביב ואני אשמח לקבל המלצות על כך בהודעות פרטיות

יוסיזיו

New member
מזגן נייד לא צריך התקנה אבל הוא רועש

ולא יעיל . את המתקן בחוץ מרכיב מתקין המזגן והמחיר כלול במחיר התקנה בסיסית שלמזגן קטן עולה כ 600 שח בממוצע ולמזגן בינוני כ 750 שח . לכל מטר נוסף מעל 2 מטר יש תוספת . יש מזגנים יד שניה והרבה אבל קח בחשבון שזה ללא כל אחריות . במחיר של המזגנים כמו הסגה ודומיהם חבל לחפש יד שניה. אין מזגנים שאפשר למזג איתם 2 חדרים כמו שהיה פעם ששמו מזגן על קיר משותף עם חלון. אין לך כל בעיה עם חשמל .

המשך

תודה
1. איך אני יכול לדעת שהמזגן יד שניה עובד?
2. איך אני יכול לדעת מחירים של מזגנים חדשים עם התקנה?
3. איזה מזגן יהיה זול ויעשה את העבודה בצורה טובה אחד שכדאי לי לקנות
אני לא יודע איזה מזגן כדאי לי לקנות
אשמח לקבל בהודעה פרטית
1. איזה חנות מזגנים מומלצת יש באזור תל אביב
2. המלצה על מתקין מזגנים לא יקר וטוב באזור תל אביב

יוסיזיו

New member
מזגנים יד שניה יש והרבה גם תוכל לחפש

בפייסבוק בשוק יד שניה מזגנים תכנס לשם ותרשם אאשר אותך ויש ברמת גן מישהו שמוכר מזגנים טובים יד שניה . יתר הדברים בפרטי

למעלה