אשמח לייעוץ ועזרה בנוגע לאלקטרה סופר 28i

אשמח לייעוץ ועזרה בנוגע לאלקטרה סופר 28i

המזגן למי שמכיר ו או רואה בתמונה מעוצב כך שהנוריות חיווי ועינית האינפרא אדום מוסתרות מאחורי הפנל עצמו ללא שום חריר מעבר או הבהרת הפלסטיק בנקודת העינית. עיצוב גרוע! שכן הנוריות נראות נטו כנורית קטנה וחלשה ולא כסמלילי התצוגה. שכן אם מפרקים את כרטיס העינית הסמלילים נראים בבירור. מאז התקנתו בביתי על ידי אלקטרה כבר מליפני יותר מ 6 שנים לא הייתה גישה טובה לשלט אל המזגן היה צורך תמיד להרים את היד אל ממול המזגן מה שלא כמו בכל יתר אלקטרה שעבור האי פיל והטיימר השלטים שלהם יודעים גם כאשר הם על השולחן להגיע יפה מאוד לקליטת האינפרא. אחרי שהבנתי שזו הבעיה שלי שהאינפרא בגלל העיצוב מוסתרת ואלקטרה בפורום שלהם טוענים שלא מכירים כל בעיה עם המזגן. (איך יכירו? מישהו אחר בטוח שיש צורך למתוח היד אל ממולו) פשוט שייפתי בצורה עגולה ונקייה את הצבע שלהם שממול העינית והבעיה נפתרה פלאים! אני פונה אליכם טכנאים. יוסיזיו הנכבד ואולי גם לקוחות אלקטרה שברשותם הדגם הנל האם מכירים את התופעה והאם זה באמת פגם עיצובי או שמא אני נפלתי על מזגן שהגיע עם עינית בעלת נוריות חלשות וקליטת אינפרא חלשה. שוב אציין לאחר שנתתי לעינית להיות גלויה הכול עובד פיקס! הנוריות כמובן עדיין בקושי שנראות לעין. אני לא ממהר להחליף כרטיס עינית שכן לא ברור לי אם ככה כולם או שזה בא תקול מראש

למעלה